Jump to content

NirLevi

 • הודעות

  149
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

57 נייטרלי

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בין עזה לברלין

צפיות אחרונות בפרופיל

1,406 צפו בפרופיל
 1. שלום, עברתי כמה קריירות במהלך חיי, וראיתי את מיטב חברי עושים הסבות למקצועות אחרים ושונים בתכלית, בגילאים מבוגרים מאוד. על הכל אפשר להתחרט, ובכל יום אפשר להחליט על דרך חדשה. אם תבחר באופציה מס' 1, תצטרך לעמוד מול המראה מתי שהוא, כשאתה עם משפחה שבורה ועם נזקים פיזיים ונפשיים. את אופציה מס' 2 גם אני בחרתי, כשעזבתי את ההיי טק (אופציה מס' 1 שלך) דקה וחצי לפני שזה עלה לי במשפחה. בהצלחה בכל דרך שתבחר.
 2. כל מילה שנכתבה כאן מדויקת לחלוטין. נכון שיש רווחים יפים, אך חשוב לזכור שההשבחה של המגרשים גוררת היטל השבחה על מחצית מעליית השווי. אגב, ההמתנה על המגרש נקראת "דחיה למימוש הזכויות", בד"כ בריבית שנתית של 5%, למשך 3 שנים עד לאישור התכנית, והיא פוגעת בשווי הנכס. למתעניינים: 3^(1+5%)/שווי המגרש.
 3. שלום, הצמדת זכויות מחלקים משותפים בבניין, תגרור תשלומי איזון לדיירים האחרים וככל הנראה, הקבלן יצטרך לבקש את רשותם לכך, מכיוון שבתשריטי המכר ההצמדה אליך לא הופיעה. בהצלחה.
 4. גם השכן שלי כמעט טבע בבריכה שעומקה הממוצע הוא 1.2 מ'. הממוצע לא רלוונטי ואין קשר בין דירה בדימונה שבה המחיר כמעט לא זז, לדירה במרכז תל אביב. כמו שכבר כתבתי, המחירים טסים מעלה. מה שאתה מציג כלל לא רלוונטי לשוק הדיור.
 5. יש לי חוזים מקוריים חתומים בפועל, דבר האומר לי במדויק מה נמכר, ואילו מיסים חלים על הקונה או המוכר. מה שמפורסם באתרים - מבחינתי לא קיים ולא רלוונטי. השוק רותח. חד משמעית. אין כאן שום בועה. בחודש האחרון דירות נמכרות במהירות שיא. ממליץ לקחת בעירבון מאוד מאוד מוגבל את הספקולציות על "בועה", מכיוון שהיא לא קיימת, בטח שלא באזורי הביקוש. השרשור הזה החל לפני 3 שנים. מתחילתו ועד היום המחירים כבר קפצו בלפחות 15% אם לא יותר, והיד עוד נטויה.
 6. מחירי הדירות אכן עולים. השוק רותח ודירות נמכרות תוך פחות משבוע, לעיתים תוך פחות משלושה ימים. אני עוסק בתחום, ורואה את חוזי המכירה בפועל (לא מתווך). אין לי כלל ספק שהמחירים מזנקים.
 7. NirLevi

  מחשבות על גירושין..

  שלום, נישואים זה מסע לכל דבר ועניין. אתה חייב מישהי שתוכל לצעוד איתה ולהבין שזו האישה שתהיה איתך בחולי ובעוני. אתה לא מטומטם. אם אתה לא רואה את עצמך הולך איתה, אתה כנראה לא במקום הנכון. בהצלחה רבה בכל דרך שתבחר.
 8. שלום, גם אני רכשתי לעסק לאחרונה 2 מחשבי מותג מבית דל, עם אחריות בבית הלקוח. הדרישות שלי חופפות לשלך ולכן רכשתי מחשבים דומים, אך הגדלתי את זיכרון הRAM ל-32GB ואת כונן ה-SSD לטרה. אני מאוד מרוצה מהשירות של דל, ובפרט לכך שהם מגיעים לבית העסק. מניסיוני עם דל, המחשבים אמינים מאוד.
 9. שלום, אתה יכול לחנות בשכונת רמת בית הכרם אשר נמצאת קרוב מאוד לתחנת הרכבת הקלה. שים לב שלא מעט מהאזורים הסמוכים לתחנת הרכבת הקלה בבית הכרם ובקרית משה, נצבעו בצבע כחול לבן. בתור ירושלמי שורשי שעזב לפני כ-30 שנים את העיר, ושהוריו עדיין גרים בבית הכרם, ירושלים עיר מקסימה, אבל לביקורים בלבד.
 10. במהלך שירותי הסדיר, כמעט ולא היה חיכוך עם שיריון. הפעילות שלנו היתה מוסקת בלבד עם צוותים קטנים לפעילות ייעודית. ראינו אותם בעיקר במארבי ארטישוק וגם מאבטחים את הכניסות למוצבים (דלעת/ריחן/בופור). לשיריון הגעתי במהלך המילואים בכמה קורסי חפיפה, וכמו שנכתב לפני, היה הרבה מאוד בוץ. כמויות ענקיות של בוץ. ברגע שרואים את העוצמה שבכלי, שוכחים מהר את הבוץ. המשמעת קפדנית יותר מהחירניקים והרבה מאוד עולים למשפט "שחור על שחור" על שטויות. שיהיה בהצלחה.
 11. ניווטי בדד בתקופתי היו לעיתים עם "צל" שליווה עד לסיום הניווט, בעיקר באזורים בעייתים. כמו כן, סביר להניח שהיה קושי לירות, עקב העובדה שהלוחם עם נשק ארוך שמקשה את התפעול בקרב צמוד, במיוחד כאשר המחסנית באפוד ולא בהכנס.
 12. שים לב שמרפסת פטורה מתשלום היטל השבחה עד לשטח בהיקף של 14 מ"ר. ככל ותחרוג מקו הבניין, תשלם היטל השבחה בגין ההקלה בקו הבניין. בהצלחה.
 13. לדעתי, העשור של שנות ה-90 בעיקר מבריטניה, היו המאסטרפיס של המוזיקה, מכל העשורים.
 14. עד היום, אף אחד ממי שאני מכיר, לא קורא לאופל ווקסהול
 15. היינו אז 4 מאבטחים, שאבטחנו משפחות יהודיות בשעות הפנאי באנגליה. כרטיסים להופעה בלתי ניתן היה להשיג (1 ל-20), ועובדי משרדי הכרטיסים היו לא פחות מסגניו של בורא עולם. על מנת להשיג כרטיסים להופעה, הטלנו על ג', שנראה כמו דוגמן מסלול, את משימת חייו - להתחיל עם אחת העובדות במשרד הכרטיסים, שידענו שהיא רווקה. מכיוון שאין מקום עבורו שהוא רחוק מדי (גם בצה"ל וגם כרופא מאוד מוכר), ההצלחה היתה כמעט מידית. ככה מצאנו את עצמנו, 4 מאבטחים בגובה 1.92 מינימום, נוסעים להופעה הטובה בחיינו, באופל קדט 84 קטנטונת, מעשנת ומקרטעת, ששבקה חיים אחרי ההופעה. ו-ג'? נשוי לאותה עובדת ממשרד הכרטיסים, והם גרים במושב שלנו. פורים שמח https://www.youtube.com/watch?v=3l4ZSEprau4&ab_channel=CraigFairlie
×
×
 • תוכן חדש...