Jump to content

NirLevi

 • פרסום הודעות

  149
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

38 נייטרלי

אודות NirLevi

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בין עזה לברלין

צפיות אחרונות בפרופיל

1,308 צפו בפרופיל
 1. שלום, אתה יכול לחנות בשכונת רמת בית הכרם אשר נמצאת קרוב מאוד לתחנת הרכבת הקלה. שים לב שלא מעט מהאזורים הסמוכים לתחנת הרכבת הקלה בבית הכרם ובקרית משה, נצבעו בצבע כחול לבן. בתור ירושלמי שורשי שעזב לפני כ-30 שנים את העיר, ושהוריו עדיין גרים בבית הכרם, ירושלים עיר מקסימה, אבל לביקורים בלבד.
 2. במהלך שירותי הסדיר, כמעט ולא היה חיכוך עם שיריון. הפעילות שלנו היתה מוסקת בלבד עם צוותים קטנים לפעילות ייעודית. ראינו אותם בעיקר במארבי ארטישוק וגם מאבטחים את הכניסות למוצבים (דלעת/ריחן/בופור). לשיריון הגעתי במהלך המילואים בכמה קורסי חפיפה, וכמו שנכתב לפני, היה הרבה מאוד בוץ. כמויות ענקיות של בוץ. ברגע שרואים את העוצמה שבכלי, שוכחים מהר את הבוץ. המשמעת קפדנית יותר מהחירניקים והרבה מאוד עולים למשפט "שחור על שחור" על שטויות. שיהיה בהצלחה.
 3. ניווטי בדד בתקופתי היו לעיתים עם "צל" שליווה עד לסיום הניווט, בעיקר באזורים בעייתים. כמו כן, סביר להניח שהיה קושי לירות, עקב העובדה שהלוחם עם נשק ארוך שמקשה את התפעול בקרב צמוד, במיוחד כאשר המחסנית באפוד ולא בהכנס.
 4. שים לב שמרפסת פטורה מתשלום היטל השבחה עד לשטח בהיקף של 14 מ"ר. ככל ותחרוג מקו הבניין, תשלם היטל השבחה בגין ההקלה בקו הבניין. בהצלחה.
 5. לדעתי, העשור של שנות ה-90 בעיקר מבריטניה, היו המאסטרפיס של המוזיקה, מכל העשורים.
 6. עד היום, אף אחד ממי שאני מכיר, לא קורא לאופל ווקסהול
 7. היינו אז 4 מאבטחים, שאבטחנו משפחות יהודיות בשעות הפנאי באנגליה. כרטיסים להופעה בלתי ניתן היה להשיג (1 ל-20), ועובדי משרדי הכרטיסים היו לא פחות מסגניו של בורא עולם. על מנת להשיג כרטיסים להופעה, הטלנו על ג', שנראה כמו דוגמן מסלול, את משימת חייו - להתחיל עם אחת העובדות במשרד הכרטיסים, שידענו שהיא רווקה. מכיוון שאין מקום עבורו שהוא רחוק מדי (גם בצה"ל וגם כרופא מאוד מוכר), ההצלחה היתה כמעט מידית. ככה מצאנו את עצמנו, 4 מאבטחים בגובה 1.92 מינימום, נוסעים להופעה הטובה בחיינו, באופל קדט 84 קטנטונת, מעשנת ומקרטעת, ששבקה חיים אחרי ההופעה. ו-ג'? נשוי ל
 8. ה-550 לא יורדות לי מהרגל. אגב, היבואן החליט שלא לייבא אותן יותר.
 9. אכן, פחות נוחה לטעמי. ה-TPU טובה הרבה יותר, וגם יקרה יותר.
 10. אינני מכיר את הדגם הנ"ל. מניסיוני עם בלנסטון ברצף משנת 95 בערך, כאשר אני מחליף כל 3/4 שנים, לא מצאתי תחליף ראוי לנעליים האלו. עבורי, הן נוחות משמעותית יותר מהרדבק. שים לב שבדגם ששלחת, לא מדובר בסוליית TPU.
 11. מאוד תלוי בשימוש. אם אין לך שימוש מאסיבי, רכוש את הגרילים שהוצעו לך למעלה.
 12. אינני מכיר את הדגם, אך מדובר בד"כ בדגמים תעשייתיים שמיועדים למסעדות. מניסיוני, עם 2 בנים ועוד לפחות 10 שמצטרפים אליהם כמעט פעמיים בשבוע לאכילת עדר פרות, ההעדפה היתה חד משמעית לגריל גז תעשייתי, של ויקטור. הוא לא מחליד, מתחמם במהירות, אין התפרצות להבות וקל מאוד לניקוי.
 13. שלום, למה כוונתך? אם תצרף לינק להודעתך, אפשר יהיה להתייחס עניינית.
 14. שלום, הילדים שלי אוהבים בשר, ומארחים את החברים במושב לפחות פעמיים בשבוע. רכשתי להם את הגריל גז "ויקטור" תוצרת ישראל. מדובר בגריל גז ספרטני, אך חזק מאוד ועמיד, שעושה עבודה מעולה. בטרם תרכוש, אני ממליץ לך להתרשם בחנות ולבדוק מה מתאים לצרכיך. מניסיוני, אני פחות ממליץ על "זול וחברה לא מוכרת" - עלולה להיות התפרצות להבות, ניקוז לקוי וגוף שמחליד במהירות.
 15. מדובר בתכנית כושלת, אשר לא סבירה מעשית למימוש כלל. בירושלים למדו את הטעויות מהשכנה ממערב, והכינו את תכנית מס' 9988, אשר מהותה היא תוספת יח"ד על גגות המבנים בשכונות היקרות ביותר בירושלים. כך הם תפסו 2 ציפורים - הוציאו את העוקץ של תמ"א 38 (שלא ניתן לגבות בגינה היטל השבחה), ובנוסף התכנית חלה על אזורים בהם שווי מטר מבונה הוא למעלה מ-25K. מיותר לציין שגם תכנית זו כלל לא ניתנת למימוש, וגם עיריית ירושלים מסרבת להכיר בכך.
×
×
 • תוכן חדש...