Jump to content

NirLevi

 • פרסום הודעות

  149
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

9 נייטרלי

אודות NirLevi

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בין עזה לברלין

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שלום, מדובר בכתב הרשאה, אשר מהווה חוזה לכל דבר ועניין, על כן, נדרש עו"ד לליווי. מומלץ לבדוק מול היזם האם שטחי התוספת הינם ברוטו או נטו. בהצלחה.
 2. שלום, נשמע לי לא סביר שחוזה לתמ"א 38/2 מתפרס על פני 3 עמודים. מניסיוני בליווי תמ"אות, מדובר בחוזים "קשוחים" שחלקם מורכבים, עקב מגבלות תכנוניות ומשפטיות. ממליץ לך לבדוק מול עו"ד שבקיא היטב בתמ"א 38/2 ומומלץ להסתייע באדריכל/שמאי. אם ברצונך להבין, העלה אותו לפורום ומחק את כל נתוני הזיהוי. אסייע לך, בהנחה שאינני מכיר את בעלי החברה.
 3. שלום, בני רכש עבורי את הרמקולים הללו למשרד - https://www.amazon.com/Logitech-Multimedia-Speakers-Multiple-Devices/dp/B00EZ9XKCM יחסית למחירם הנמוך, הם טובים.
 4. שלום, האם מדובר בנכס חדש? ישן? הנכס, ככל הנראה נרשם בפנקס הזכויות ונרשם בחכירה ו/או בחברה המשכנת. מומלץ לבקש את הסכם הרכישה הראשוני + תשריטים של הנכס חתומים על ידי החברה היזמית וכמובן היתרי בנייה מאגף ההנדסה. בהצלחה.
 5. NirLevi

  שירשור זיכרון

  אינני יודע מה גילך וכמה זמן חלף משחרורך מצה"ל, אך כמו שכתבת, אין יום שאני לא נזכר בחברים. גם מבט חטוף בעיניים הכחולות של הקופאי, מזכיר לי את אחד החיילים הנועזים ששרתו תחתי. אלו הם אחי, גיבורי התהילה.
 6. NirLevi

  שירשור זיכרון

  עוד שנה חלפה, והפעם משהו השתנה. נפתחה בפייסבוק קבוצה על לבנון. אין לי חשבון פייסבוק, אך אשתי חברה בקבוצה. מרבית חברי הקבוצה צעירים ממני משמעותית, אך התמונות לא השתנו והזכרונות עולים ומציפים את כל מה שהודחק. הנה עיקול המעלב המקולל מריחן, הכסרא, רכס עלי טאהר, עיקול J בכניסה לבופור, עיקול הבז בדלעת, מארבי 96/120 שעות בבולדרים במבצעי חוצה קו אדום, מוצבי צד"ל המטורפים מצפון לריחן, שיגעונות של קצינים למבצעים מיותרים, ומעל הכל מרחפת השאלה - "מה לעזאזל עשינו שם". לזכרם של כל אותם חברים שנשארו צעירים במדינה המקוללת.
 7. שלום, הבן שלי קנה לפני כחודשיים. עדיין מעדיף את הפרקר הפשוט או הפיילוט גריפ F הכחול.
 8. שלום, חסרים מספר רב של פרטים על מנת להבין את התמונה הכוללת. האם הוחל בבניית הבניין? באיזה שלב נמצא הפרויקט? סביר להניח כי יש מימון בנקאי, וככל הנראה עקב אי הבהירות הקיימת, הקבלן מבקש "להפשיר" כסף מקופת הנציגות. אין בכך פסול, אך צריך להבין מדוע הבנק לא מימן את המשך פעילות בניית הפרויקט. אני חולק על מה שנכתב לעיל. כאחד שליווה קבוצות רכישה מטעם הדיירים ומטעם הקבלנים, החיסכון יכול להיות משמעותי, אם מתנהלים כשורה.
 9. שלום אייל, אשמח לקבל - מעוניין לרכוש להוריי. השימושים - אופיס, יו טיוב וגלישה באינטרנט. תודה ובשורות טובות.
 10. NirLevi

  שרשור השעונים הזערורי

  שלום, האם כתר ההברגה לא מהווה תחליף לאטמים? העובד שלי עונד אותו בצלילות חופשיות מדי שבועיים-שלושה, ולא החליף אטמים מיום הרכישה (יותר מעשור). השעון אגב, לא נפתח מעולם ומתפקד כמו חדש, למעט החלפת הבזל.
 11. שלום, גרתי תקופה מסוימת לאחר הצבא בתל אביב. התקופה שונה לחלוטין מימים אלו. אמנם גם אז העיר היתה בקצב מהיר, אך היא אפשרה לנו לחיות, להתנסות וליהנות. המחיה כיום בתל אביב יקרה להחריד ולדעתי, לא מצדיקה זאת.
 12. הרכב מניע ללא כל בעיות. המוסכניק טוען שיש להחליף את 2 החיישנים, כולל בטיימינג. סך עלות העבודה - החלפת חיישנים והחלפת הכובע בידית ההילוכים, מסתכמת בכ2K ש"ח כולל מע"מ. הוא לא מתחייב שזה יפתור את התקלה. האם המחיר סביר? הוא צודק? תודה רבה.
 13. שלום מאור, תודה רבה. בוצע ניקוי מצערת, אך דבר זה לא הועיל. הרכב שוב נכבה במהלך העצירה. חמי עדכן אותי לפני רגע שלפי אנג'י התקלה שהופיעה בנוסף היא - תקלה במיקום חיישן גל ארכובה. האם יש קשר לכך?
 14. בוקר אור, לחמי יש לנסר 2007 מטופלת היטב. בזמן האחרון הרכב כבה מספר פעמים בעצירה. הוחלף מצבר, שהיה ישן וכן בוצע ניקוי מצערת. אתמול, במהלך עצירה ברמזור, הרכב כבה והגיר ננעל ללא אפשרות להעביר הילוך. לטענת המוסך הנייד של שגריר, יש להחליף את המיקרו סוויצ' בגיר אך אין קשר לכיבוי הרכב בעצירה. האם יש צדק בדבריו? האם הרכב כבה בגלל התקלה במיקרו סוויצ'? אשמח לתובנות ועצות, לפתרון התקלות. תודה רבה.
 15. NirLevi

  בית מעריב

  שלום, בחלק מהמקרים, אם לא ברובם, שימור החזית ובנייה של "חדש על ישן", הכוללת תוספת קומות ויח"ד על הקיים, גורמת לאיבוד אופיו של המבנה כמעט לחלוטין. במקרים כאלו, ומבלי להתייחס לבית מעריב (עקב ניגוד עניינים), עדיף להרוס את המבנה.
×
×
 • Create New...