Jump to content

NirLevi

 • פרסום הודעות

  149
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

24 נייטרלי

אודות NirLevi

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בין עזה לברלין

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מאוד תלוי בשימוש. אם אין לך שימוש מאסיבי, רכוש את הגרילים שהוצעו לך למעלה.
 2. אינני מכיר את הדגם, אך מדובר בד"כ בדגמים תעשייתיים שמיועדים למסעדות. מניסיוני, עם 2 בנים ועוד לפחות 10 שמצטרפים אליהם כמעט פעמיים בשבוע לאכילת עדר פרות, ההעדפה היתה חד משמעית לגריל גז תעשייתי, של ויקטור. הוא לא מחליד, מתחמם במהירות, אין התפרצות להבות וקל מאוד לניקוי.
 3. שלום, למה כוונתך? אם תצרף לינק להודעתך, אפשר יהיה להתייחס עניינית.
 4. שלום, הילדים שלי אוהבים בשר, ומארחים את החברים במושב לפחות פעמיים בשבוע. רכשתי להם את הגריל גז "ויקטור" תוצרת ישראל. מדובר בגריל גז ספרטני, אך חזק מאוד ועמיד, שעושה עבודה מעולה. בטרם תרכוש, אני ממליץ לך להתרשם בחנות ולבדוק מה מתאים לצרכיך. מניסיוני, אני פחות ממליץ על "זול וחברה לא מוכרת" - עלולה להיות התפרצות להבות, ניקוז לקוי וגוף שמחליד במהירות.
 5. מדובר בתכנית כושלת, אשר לא סבירה מעשית למימוש כלל. בירושלים למדו את הטעויות מהשכנה ממערב, והכינו את תכנית מס' 9988, אשר מהותה היא תוספת יח"ד על גגות המבנים בשכונות היקרות ביותר בירושלים. כך הם תפסו 2 ציפורים - הוציאו את העוקץ של תמ"א 38 (שלא ניתן לגבות בגינה היטל השבחה), ובנוסף התכנית חלה על אזורים בהם שווי מטר מבונה הוא למעלה מ-25K. מיותר לציין שגם תכנית זו כלל לא ניתנת למימוש, וגם עיריית ירושלים מסרבת להכיר בכך.
 6. שלום, כוונתך לתוכנית הרובעים 3 ו-4? התכנית הזו נולדה בחטא ומחייבת בהיטל השבחה לפי תמ"א 38. אין לי כלל ספק שמדובר בתכנית זדונית אשר מטרתה היא להעשיר את קופת העירייה ללא בסיס. מרבית השמאים המכריעים והנגדיים ערים לעניין זה ותוקפים אותו ללא הרף, תוך שהם מאפסים (!) כמעט כל שומת ועדה, אך עיריית תל אביב מסרבת להרפות את ידיה. התחשיבים בהם נוקטים שמאי הוועדה מופרכים, ואני משער בביטחון מלא שהם יודעים זאת, אך נאלצים להתיישר בהתאם להנחיות הוועדה. עיריית תל אביב אף מוסיפה חטא על פשע ומערערת בכל תיק על החלטת השמאי המכריע, תוך גרימת נזקים לנישומים. פותח השרשור
 7. שלום, נושא קבוצות הרכישה בעייתי. כאחד שיצא לו לעסוק בעניין הזה לא מעט, גם בליווי יזמים וגם מצדם של הדיירים, יש המון קבוצות רכישה שהצליחו בהרצליה, חיפה, ירושלים ועוד. כדאי מאוד לקרוא היטב את החוזים, להבין על מה חותמים ולהתייעץ במידת הצורך עם אנשי מקצוע. ההתנהלויות של פרי נדל"ן וענבל אור לא היו חכמות, וזה בלשון המעטה.
 8. תודה רבה על הסיוע. חג שמח.
 9. שלום ומועדים לשמחה, בעקבות משבר הקורונה, אני מנסה לסייע לכמה מחבריי אשר נקלעו למצוקה כלכלית והם מודעים לשרשור זה. הם עוסקים כעצמאיים במקצועות חופשיים - עו"ד/כלכלנים/רואי חשבון. ברוב הבדיקות שערכתי, הומלץ לי על שירות פרסום בגוגל מפות כהתחלה, כשירות חינמי. ומכאן לשאלות: 1. כיצד מקדמים את העסק למקום הראשון מבין מאות אנשים? ממה שראינו, מי שנמצא במקום הראשון, לא תמיד הוא בעל מספר הביקורות הגבוה ביותר ו/או עם עסק מדוגם בגוגל עם תמונות. לדוגמא: עסק עם 60 ביקורות חיוביות ממוקם במקום העשירי, לעומת עסק עם 5 ביקורות חיוביות אשר ממוקם במקום הראשון.
 10. שלום, העובד שלי לשעבר גם עבר גירושים, בדיוק כמוך. אשתו החליטה, בלי הודעה מוקדמת, לקום וללכת. היא השאירה אותו חבוט, הלום ומרוסק. למזלו הרב, אשתו היתה "נעולה" על המהלך ורק רצתה ללכת, בלי מלחמות. אם עשית כל שיכולת להשאיר אותה וכלום לא עזר, אני אומר לך את מה שאמרתי לו - נפלת? קורה. קום ורוץ קדימה. תהנה מהבנות ותפתח פרק חדש בחיים. תטייל, תשתה, תהנה ותחגוג. אל תבזבז את הזמן על מלחמות אגו מיותרות, בטח שלא בבתי המשפט.
 11. שלום, אינני עו"ד, אך רואה בשוטף מה עוברים הזוגות שמתגרשים במסגרת העבודה. אני מצטער לשמוע שנפרדו דרככם, אך מה שמשמח הוא שקיימת הבנה והכלה, כי יש צורך להגיע לגישור. אני אומר זאת בצורה שלא משתמעת ל-2 פנים - אתה חייב לסיים את ההליך עם מגשר, ולא להגיע בשום מצב למלחמת דם שבה כולכם תפסידו, חוץ מעו"ד. עו"ד, במיוחד במשפחה, רובם המוחץ מתסיס, מבעיר ומחריב בתים, והכל בשם הכסף. תזכרו שאהבתם אחד את השני, ותתפשרו שניכם עד כמה שאפשר. זכור זאת תמיד - מהאישה מתגרשים, מהגרושה לעולם לא מתגרשים.
 12. הייתי נזהר מעו"ד מחרחרי ריב ומדון, במיוחד בגירושים. עו"ד האלו בסוף משאירים את הלקוח חסר כל, עם אדמה חרוכה ומשפחה הרוסה. מאוד מאוד לא ממליץ, מהיכרות אישית מעבודתי השוטפת.
 13. שלום, לטעמי, זה תלוי בעיקר בעורכי הדין, ועד כמה הם מתדלקים את התבערה. ברוב המקרים זה לא פחות מ-100K עד לסוף ההליך.
 14. שלום, בטרם תגיע לעו"ד, ממליץ לך(?) בחום להגיע לגישור ולסיים במהרה. עורך דין שמתמחה בגירושין יעלה לך ממון רב. משרד טוב מאוד שמתמחה בגירושים - https://s4law.co.il/?fbclid=IwAR2P2rvsIqF1zWic6M3_Xy2Cslb5_LtCAgCBbXcheVQJZwEdk9KwRppXbbo
 15. שלום, ברשותנו מכונת כביסה של אריסטון. 8 שנים של עבודה מאומצת ללא תקלות. לא נזקקנו לחלפים, אך מבדיקות שערכנו טרם הרכישה, עולה כי מחירי החלפים זולים מאוד. בנוסף, גם משפחתי המורחבת רכשה מכונות כביסה של אריסטון, וגם הם לא נתקלו בשום תקלות בהפעלה יום יומית, לעיתים פעמיים ביום.
×
×
 • Create New...