Jump to content

martines

 • הודעות

  1,956
 • כאן מאז:

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של martines

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

1

מוניטין

 1. אתה יכול להתקין צלחת לווין פרטית, יש מגוון גדול של ערוצי ספורט
 2. נשמע כמו בעייה של מתח (ספק כח), או של דיסק קשיח. אם הסוללה מחוברת האם היא ניטענת ? אם כן תן לה להטען עד שהיא טעונה. תוודא שכל יציאות ה USB מנותקות ללא רכיבים תנתק את הדיסק הקשיח תנתק את הספק ותנסה להפעיל עם הסוללה.
 3. ^^^ אתה טרול, כי זה בכלל לא היה מיועד אליך. סתם מתחשק לך להטריל את השירשור כי נעשה כאן שקט.
 4. מי החברה שמייצרת את הפנל היפה הזה ?
 5. ??? מה קשורה הדלת למגנטרון ??? מהניסיון שלי מגנרטון זה אחד הרכיבים האמינים יותר במיקרוגל ועל אחת כמה אם מדובר במוצר של מילה. לא הייתי ממהר לזרוק.
 6. זה נמוך בהרבה ממה שחשבתי. אם אלו המשכורות של מכונאי שכיר, עדיף לו בהרבה לפתוח מוסך עצמאי לא ?
 7. אם אתה סוגר את הדלת עם כוס מים בפנים, מרים את הפחת ומפעיל את המיקרוגל הוא עובד ?
 8. יצא מאד יפה. האריחים האלה מודבקים עם דבק לריצפה או שאפשר לפרק אותם ולקחת אותם לבית הבא איתך ?
 9. נראה יפה מאד, ויש הרבה תרחישים לתאורה ולעוד דבר או שניים. אבל, ואני אדבר כאן באופן אישי, לי אישית כל זה נראה כמו אובר טכנולוגיה, יותר מידי טכנולוגיה במקומות שזה לא באמת נדרש. - 90% מהשימושים שהזכרת הם תרחישי אורות, בכנות אני אגיד לך, אני לא מתעסק כל כך עם הדלקה וכיבוי של אורות. ואם פה ושם אני שוכח אור דלוק כשאני יוצא מהחדר זה לא יתקרב אי פעם יגיע למחיר של לוח אחד בלבד כזה שעולה 1500. - כל כך הרבה לוחות מגע ומיקרובקרים ותוכנה דורשים הרבה תחזוקה, מה עם באגים ? מה עם עדכוני תוכנה לכל הלוחות האלה ? אתה צריך לעדכן כל אחד בנפרד או שיש לך משהו מרכזי שיודע לעשות עדכוני תוכנה ? מישהו בכלל דואג לתקן באגים ולהכין את העדכונים האלה ? - כאחד שעסק בפיתוח של מסכי מגע, אני קצת מכיר את כל הבעיות של המסכים האלה. תאורה פלורסנטית, שדות חשמליים (שנאים ומטענים של סלולריים למשל), שינויים אטמוספריים, יובש או לחות באויר, שינויי טמפרטורה, טיפות מים על המסך, כל אלה משפיעים על היכולת של החיישן במסך לתפקד, ואז או שהוא לא יגיב ללחיצות או שיכולים להגרם למגעי רפאים כאלה שהחיישן מרגיש לחיצות במקומות שאין ואז כל הבית יהפוך דיסקוטק. יש לך דרך לעקוף את כל מסכי המגע האלה אם הם מפסיקים לתפקד או נכנסים למצבים מוזרים ? יש כפתור RESET למערכת ?
 10. יש את דודאפ, לא ניסיתי רק ראיתי את האתר : https://dudeapp.net/products/dudeapp-purim
 11. על אוטומציה של קניות מדברים כבר מתקופת ה APPLE II, עד היום כל האנשים מסביבי משתמשים בנייר ועט. אני לא רואה משהו שיגרום לזה להשתנות בעתיד. ואני אחד מאלה שכן קנו שואב רובוטי כי הוא פותר לי צורך נקודתי אמיתי ועושה במקומי עבודה שהייתה לוקחת לי הרבה זמן ומפנה אותי לדברים אחרים.
 12. נתת 2 דוגמאות של צעצועים לעשירים. לרוב המוחלט של האנושות אין גישה לאלו ואין שום צורך אמיתי בדברים האלה. אתה יכול לתת דוגמאות של מענה לצרכים אמיתיים שבית חכם יכול לספק ?
 13. לדעתי אין בזה ממש צורך ולכן זה לא תפס מעולם, כבר 15 שנה אני שומע דיבורים על בית חכם. אני ממש לא מרגיש צורך שהצמיד שלי יזהה שהתעוררתי וידליק את הקומקום, אני הולך כמה צעדים ולוחץ על כפתור, זה לא ממש קשה. פה ושם נקודתית יש דברים שאפשר לעשות נוחים יותר אבל הם גם נפתרים נקודתית. אין צורך בפיתרון מרכזי. לפחות לדעתי. הבית הטיפש הוא הבית הכי טוב שיש.
 14. ובינתיים אצל הדמוקרטים דברים זזים לכיוונים לא רצויים ? [h=1]קית' אליסון אנטישמי גלוי שונא ישראל מונה לסגן יו"ר המפלגה הדמוקרטית[/h]
×
×
 • תוכן חדש...