Jump to content

Opel Astra GSI

 • הודעות

  3,500
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  פיג'ו 3008 דיזל פרימיום

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Opel Astra GSI

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

43

מוניטין

 1. לא מצליח להבין כיצד המנעות מצפייה בפורנו/אוננות/סקס מועילה. יכולת ההתרבות תבועה בdna של כל החיות. ללכת נגד הדחף הטבעי? לא רואה שום בעיה כל עוד זה לא פוגע במרקם התקין של החיים (אובססיה לאוננות שבגללה אתה לא הולך לעבודה/מאחר/לא לומד וכו'). הכל צריך להיעשות במידה הנכונה. אפרופו פורנו ופורום רכב - יש קטגוריה חדשה של נהיגה אוטונומית בטסלה וקיום יחסי מין תוך כדי 😆 אם כבר גמילה מועיל זה גמילה מסוכר.
 2. טוב, בנתיים לאחר ששלחתי לו מייל, לא ציינו עוד העלאת מחירים, אלא מתי להערכתי אצטרך את הדלתות. נראה אם זה יגיע בעתיד או שהוא מבין שאין לו קייס
 3. להבנתי 250 ש"ח, אבל היות והוא הציע לבטל את העסקה אני מעריך שלא יבקשו ממני דמי ביטול. בנוסף, מה שמוזר זה שבאתר של החברה מפרסמים שהמבצע ללא מעמ ממשיך עד סוף החודש ואפילו העלו פרסומת בטלוויזיה. מוזר.
 4. שלחתי לו מייל כדי שתהיה לי אסמכתא להתכתבות מולו ואם לא נגיע לעמק השווה, אוכל לפנות להגנת הצרכן (מבקשים פנייה בכתב לבית העסק טרם פנייה אליהם). העניין שאני מחפש דלתות במפרט מסויים (דלתות צבע בתנור במילוי פלקבורד, 7 סמ בתחתית הדלת מפולימר, צירי פייפ, רציתי גם ברגים חוצי דלת מצד לצד שמחזיקים את הידית, לצערי בחברה שהזמנתי זה לא קיים אז התפשרתי). מצאתי 3 חברות גדולות בארץ שמוכרות דלתות מסוג זה (רב בריח, חמדיה, פנדור) . המחיר שקיבלתי לדלתות במסגרת מבצע ללא מע"מ בחגים היו זולות יותר בכ-100-250 שקל לדלת משתי יצרניות הדלתות האחרות ובנוסף כרטיס האשראי שיש לי מקנה עוד 7 אחוזי הנחה במעמד החיוב. אם יש המלצות לדלתות במחיר הזה במפרט שאני מבקש (אלא אם יש מפרט אחר עדיף באותה מסגרת תקציב) אשמח לעבור למישהו אחר.
 5. תמיד אפשר להגיע לבית משפט לתביעות קטנות אם הצדק איתי. השלד כבר מוכן, אבל המודד צריך להגיע אחרי שיש ריצוף. אני לא רוצה שימדוד "בערך" ואחר כך יהיו בעיות התאמה
 6. החברה טוענת שהם קיבלו היום התראה שישנה עליית מחירים ב250 ש"ח לדלת החל ממחר בצהריים. הזמנות שלא יתקבלו לייצור עד מחר בצהריים יספגו את העלייה. אותי עם כל הכבוד זה לא מעניין. במעמד ההזמנה צייני במפורש מול מנהל הסניף שעימו ביצעתי את ההזמנה שההספקה צפויה להיות בינואר 22, מנגד הוא אמר לי שהוא לא יכול להתחייב על מחיר עד ינואר 22, ולכן אם ברצוני לשמור על המחיר עלי לשלם את מלוא הסכום, וכך גם עשיתי. אך לא הייתי חכם מספיק לציין זאת בחוזה את מועד ההספקה. מנגד אין שום סעיף מגביל אחרי שעברתי על כל החוזה שאני חייב להזמין מודד תוך X זמן מרגע ביצוע התשלום או כל סעיף אחר שיכול להגביל אותי. אגב, כששאלתי אותו, אם אני משלם את מלוא הסכום, והיה וכן תהיה ירידת מחירים, האם אקבל את ההפרש? קיבלתי תשובה שלא ף. אי לכך, נדרש להיות הוגנים ולספוג את העלייה בידיוק כפי ששנינו חשבנו שיקרה ולכן נתבקשתי לשלם את מלוא המחיר במעמד ההזמנה.
 7. אני לא מעוניין לבטל את ההזמנה, לא סתם הזמנתי ברגע שראיתי שהיו מבצעים. מנגד, לא מעוניין לשלם שקל נוסף. מה החוק אומר במקרה זה?
 8. שלום רב, רכשתי בסוף ספטמבר השנה 10 דלתות פנים באחת מחברות הדלתות הגדולות בארץ בעלות של כ-19 אש"ח כולל מע"מ מדידה, התקנה, הובלה, צוהרים ידיות כו'. במעמד ההזמנה ציינתי במפרוש בפני המוכר שאת הדלתות אצטרך רק באיזור ינואר 2022. המוכר אמר שאם ארצה שהמחיר ישמר, עלי לשלם את מלוא הסכום בעת ההזמנה ולא מרגע ייצור הדלתות. שילמתי את מלוא הסכום תוך שבוע ימים מרגע קבלת המחיר כיוון שהיה ברור שהמחירים יעלו בהמשך הדרך. הזמנתי גם בתקופת החגים כשהיו מבצעים. היום התקשר אלי המוכר, אמר שממחר בצהריים יש עליית מחירים של 250 ש"ח לדלת ועלי להזמין מודד ולצאת לייצור הדלתות/לספוג את עליית המחירים/לבטל הזמנה. כמובן שאין לי יכולת להזמין מודד כיוון שאין עדיין רצפה וטיח. לצערי, בחוזה בינינו לא דאגתי לציין שאת הדלתות אני צריך רק בינואר 22, מנגד אין סעיף בחוזה שמחייב אותי לזמן מסויים בו אני חייב להתקין/למדוד אותן. או לפחות לא ראיתי סעיף כזה. מה החוק אומר? נשמע לי תמוהה. כמו שהזמנתי מטבח ושילמתי לפני כ3 חודשים, גם אם יהיו עליות מחירים, לא מאמין שיתקשרו אלי להגיד שעלי להוסיף כסף.
 9. כיום יש לי 2 בנים בני 5, 3 ובת בת שנה. אני ואישתי עובדים במשרות מלאות וללא עזרה של חמתי לא היינו מצליחים לעשות את זה. האמת, אני מת על הילדים שלי, אבל מחכה ליום שאוכל לישון לילה שלם רצוף. אני לא זוכר את עצמי ב5 שנים האחרונות קם ולו פעם אחת ביקיצה טבעית. מאז שיש לי 2 ילדים עלויות הגנים והמסביב שווי ערך למשכנתא שנייה. מעון לכל ילד עד גיל 3 כמעט 3000 שקל לחודש. שני ילדים במקביל זה כבר 6, איפה צהרון לגדול? עוד 750 שקל בחודש. טיטולים ומטרנות? בגדים? מדינת ישראל באמת נמצאת בדירוג ילודה בין הגבוהים במדינות המפותחות. כבר היום המצב חמור מאוד, מה יקרה עוד כמה עשרות שנים? באמת מפחיד לחשוב על זה. אני לא רואה איך מצליחים להגביל את הילודה במדינה, במיוחד שיש אוכלוסיות שמתרבות בקצב גבוה מאוד.
 10. הכי חשוב לדעתי לבחור תשתית מערכת שו"ב אחידה על מנת שניתן יהיה ליצור "סצנות" ולהשתמש באפליקציה אחת שתכלול את כל המוצרי קצה. ממליץ להזמין רמקול של אלקסה, האפליקציה של אלקסה יודעת להתחבר להמון אפליקציות נפרדות כמו מזגנים, שיומי, smart life ועוד הרבה. ככה אתה יוצר לעצמך מערכת שו"ב אחידה ששולטת בכל האמצעים. את המערכת הייתי מרכיב מכמה מוצרים בסיסיים לדעתי: 1. קורא שלטי ir - יודע להחליף כל שלט שעובד בשיטת ir בבית (מזגנים-אם אין אפליקציה ייעודית, טלוויזיה, ממירים ועוד החיסרון שאין פידבק לאחור אבל אף פעם לא היה לי פספוס אם ממקמים אותו במקום מתאים) - עלות של כ30 ש"ח מעלי אקספרס. אגב, גם אם במאגר שלטים שיש למכשיר אין את השלט שאתה זקוק לו, הוא יודע ללמוד לבד כפתורים ולהעתיק משלט קיים את הפקודות. 2. תריסים - במידה ויש תריסים חשמליים/וילונות חשמלים ניתן להחליף במתגי wifi ובכך לשלוט בתריסים דרך אלקסה/ליצור תרחישים. 3. מחמם דוד. 4. שואב אבק רובוטי. 5. תאורה. אין סוף לאופציות, המערכת הבסיסית עולה מאות בודדות של שקלים. רמקול אלקסה דור 4 אקו ניתן לרכוש במרשתת ב185 שקלים, שלט ir כ30 שקלים, כל מתג תריסים/תאורה/שקע wifi עולים בין 50 ל70 ממליץ לוודא שהשקעים עובדים עם אפלקציית smart life, אחלה אפליקציה שמאפשרת ליצור הרבה תרחישים בצורה נוחה ואלקסה יודעת לעבוד איתה. בהצלחה. דוגמאות: ₪ 27.45 73%OFF | Tuya WiFi IR Remote Control for Air Conditioner TV Smart Home Blaster Infrared Universal Remote Controller For Alexa Google Home https://a.aliexpress.com/_v45clm ₪ 47.88 42%OFF | Gold/Silver Tuya Smart Life WiFi Curtain Switch for Electric Motorized Curtain Blind Roller Shutter works with Alexa&Google home https://a.aliexpress.com/_vprALi ₪ 64.41 50%OFF | Smart Wifi Boiler Switch Water Heater Switcher Voice Remote Control EU Standard Touch Panel Timer Outdoor Work Alexa Google Home https://a.aliexpress.com/_uGz5Xm ₪ 45.59 41%OFF | Wifi Smart Wall Touch Light Switch Glass Panel EU Standard Mobile APP Remote Control Work With Alexa Google Home for Tuya https://a.aliexpress.com/_u7oi8k https://idgu.co.il/AMAZON-Echo-Dot-4th-Gen?search=Amazon (יש קופונים באינרנט שמורידים את המחיר ל185) לאחר שאתה מחבכ את כל המוצרים, ניתן ליצור אין סוף תרחישים המושפעים מהפעלה כפתורית/מתזמון/מטריגר אחר - לדוגמא מתחתית מזג אוויר או מטמפרטורה בחדר מסויים. דוגמאות של תרכישים שיצרתי: יציאה מהבית מכבה מזגנים, טלויזיה, תאורה ומפעיל שוב אבק רובוטי. דוגמא נוספת, בשעה 6:30 להפעיל רדיו (רמקול אלקסה) לפתוח תריסים ולהקריא את התחזית של היום (גם מאלקסה). דוגמא נוספת - קניית חיישן נפח והפעלה של מזגן אוטומטית כשיש בחדר מעל 27 מעלות ויש מישהו בחדר. עם אותו חיישן נפח נמתן ליצור עוד מגוון של תרחישים, לדוגמא: אם החיישן מזהה כניסה, והשעה לאחר 18:00 הדלק תאורה באותו חדר ספציפי. בקיצור, השמיים הם הגבול.
 11. 1. יש רכבים שעברו כבר מיליון מייל 2. מה זה שונה מרכב רגיל, אחרי 300 אלף לא יהיה שיפוץ מנוע או גיר? 3. מחליפים רק את התאים הפגומים ולא את כל הסוללה והמחיר יורד מידי שנה. הדור החדש של הסוללות של טסלה כבר יעמדו במיליון מייל ללא בעיה.
 12. לא חושב שיש כרגע שיומי (ואני אוהב את המותג הזה) שמתקרב ליכולות של דייסון v15
 13. אולי בכלל כדאי ללכת על אלקטרה שמיוצר בארץ במיני מרכזי? ראיתי שיש להם גם יחידות בדירוג a
×
×
 • תוכן חדש...