Jump to content

motizkn

 • הודעות

  848
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  3008 GT

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של motizkn

משקיען

משקיען (5/14)

140

מוניטין

 1. תקרא את זה: https://www.kolzchut.org.il/he/פיצויי_פיטורים_לעובד_שהתפטר_עקב_הרעה_מוחשית_בתנאי_העבודה חשוב להדגיש כי הזכאות לפיצויים מותנית בכך שהיתה הרעה מוחשית בתנאי העבודה, כלומר מדובר בשינוי משמעותי לרעה של תנאי העבודה ויחסי העבודה, ולא בשינוי שולי לרעה. נסיבות המצדיקות התפטרות בשל "הרעה מוחשית" כוללות: שינויים במקום העבודה, בסדרי העבודה או בתנאי העבודה (שינויים כלליים ושינויים החלים ומשפיעים על עובד בודד), אי-קיום הוראות של חוקים שנועדו להגן על העובדים, אי קיום הוראות של צווי הרחבה או הסכמים קיבוציים, פגיעה אישית בעובד על רקע דעותיו או מוצאו וכו'. לא כל שינוי בסדרי העבודה מצדיק התפטרות המזכה בפיצויי פיטורים.
 2. motizkn

  Car Play ופיז׳ו 3008

  לא מכיר את ה car play כי לי יש אנרואיד אוטו, אבל נשמע כמו בעיה מוכרת. תנסה להשתמש בכבל USB יותר איכותי (ורצוי קצר).
 3. תסתכל על זה אחרת, יש לך 70 אלף לשים על רכב? אם כן אז אתה יכול לקנות I10 חדשה או למצוא רכב יד 2 משומש באותו מחיר שהיה יותר גדול/חזק/מפנק/מרשים וכו... אבל לא חדש. במידה ולא חשוב לך היתרונות שיש ברכב יד 2 ומספיק לך ה I10 אז נראה לי שאתה סגור.
 4. לי לא מפריע כלום, אני לא הייתי קונה רכב שתוכנן ומרגיש כמו רכב מלפני עשור. זה כמו לקחת נוקיה בלוק מלפני שני עשורים ולמצוא בו יתרונות על סמרטפון מודרני. מה היתרון בימנו ביצור ביפן? המאזדה הרבה יותר איכותית גם בחומרים וגם באיכות ההרכבה. כמו שכתבתי זה בדיוק היתרון היחיד של הרכב הזה, המחיר. לגבי יכולות שטח, עזוב אותך מה הרוסים עושים עם הרכב, אני מקווה שאתה לא רציני שכשאתה רומז שזה רכב שטח אמיתי. להבא אני יצרף הערה שהתמונה להמחשה בלבד ויתכן שינוים בין המוצר הקיים לתמונה.
 5. הרכב מבפנים נראה ומרגיש כמו רכבים מתחילת שנות ה 2000. מבנה הדשבורד, ידית ההילוכים, הדלתות הדקיקות, לוח המחוונים, הרעש בתוך הרכב וכו... הכל מרגיש כאילו זה תוכנן שני עשורים אחורה. הוא מזכיר לי את המאזדה 323 2001 שהייתה לי בעבר, המאזדה ספיריט מודל 2010 שהייתה לי הרגישה הרבה יותר מודרנית מה ASX והיא הייתה בת עשור. לזכותו של ה ASX זה המחיר ויענה גיפון... ASX 2021: Mazda 323 2000: נראה לי שזה סוגר את המסר.
 6. לי יש נסועה מאד נמוכה ויש לי דיזל, מספיק שיש לך נסיעה בין ערונית פעם בשבוע ואין שום בעיה להחזיק דיזל.
 7. נסעתי על ASX שכור מספר ימים וזה מרגיש שקניתה רכב חדש בשנת 2000. @m3x7r3m3 הגדיר את זה מעולה, אם המאזדה מספיק מרווחת בשבלך ואתה לא נעול על גיפון אז אין מה להשוות בכלל.
 8. חבר זה מאד פשוט (אבל קצת מסובך), יש לך 2 אפשריות לחבר את הטלפון למערכת: - Mirror link שאני מנחש שאתה מדבר על זה - Android auto שזה מה שאנחנו מדברים. בראשון הפלאפון משקף מסך למערכת ואתה רואה את אותו הדבר בשני המכשירים בשני יופיע לך android auto על המערכת ברכב ובפלאפון לא יופע כלום חוץ מתראה על חיבור של אנדואיד אוטו. בשביל לחבר את האנדרואיד אוטו אתה צריך שהיה לך מותקן בפלאפון אנדרואיד אוטו ורק אז אחרי שאתה מחבר את הUSB (וצריך כבל אכותי אחרת זה לא יעבוד) יופיע לך האופציה לאנדרואיד אוטו.
 9. המחשב לא מחובר ישירות לראווטר? (עם חוט) לדעתי יש לך בעית קליטה או ליד הטלוויזיה או ליד המחשב. לי הייתה אותה הבעיה, הרוואטר יושב בחדר ומחובר עם חוט למחשב אבל ההטלוויזיה יושבת מאחורי קיר. הרואטר הישן שלי היה של לינקסיס ובקושי הצלחתי לשדר ב 720P וזה היה נעצר כל שניה. אחרי שחלפתי את הראוטר למאש WIFI6 אני יכול לראות 4K HDR בלי שום בעיה.
 10. לי יש plex והוא מנגן 4K HDR בלי בעיה מיוחדת מהמחשב. שים לב שאתה מנגן מהמחשב בבית הרשת WIFI בבית תקבע עם זה יעבוד טוב או לא, אני כרגע אם TP-link mash wifi 6 וזה הדבר היחיד שאיפשר לי להריץ 4K. בנוסף יש לי roku stick והוא עובד נהדר אבל בארץ זה קצת בעיה לעבוד איתו.
 11. פיזו 2008 אמור להגיע בינואר.
 12. מה שיטת מצליח? מי מוותר על 1000 שח רק בגלל שקשה לטפוס את החברה? אני לא מצדיק את ההתנהלות שלהם אבל עברנו כולנו תקופת חגים ארוכה מאד שבה חצי מהמשק לא עובד, ובתקופה הזו תמיד יש התעקבויות ודברים זזים לאט. אני לא הייתי מסיק ממקרה בודד אחד בתקופת החגים שזה שיטת מצליח ובטח שמדובר ביבואן ראשי שיש לו הרבה יותר מה להפסיד מחברת ליסינג.
 13. כמו שרשמו בתחילת השירשור, חברה כמו כלומביל לא תתעסק בלנסות לרמות אדם על 1000 שח. כנראה שזה טעות אנוש ואני שמח בשבילך שהבלאגן הסתיים.
 14. אין מצב שהייתי עולה על כזו טעות 😂
 15. Faster than light וזה לא בדיוק כמו שום משחק שאתה מכיר. תחפש ביוטוב ואל תבהל מגרפיקה, המשחק מעולה.
×
×
 • תוכן חדש...