Jump to content

igor8s

 • הודעות

  60
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

אודות igor8s

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של igor8s

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

7

מוניטין

 1. אין בעיה ברכב. אני הולך לבצע טיפול תקופתי מחר ולכן הסתכלתי על היסטוריית טיפולים קודמים וגיליתי שמעולם לא הוחלף פילטר דלק. מה שאתם אומרים נשמע אכן הגיוני ונראה שאין בזה צורך .
 2. מעיון בהיסטוריית הטיפולים (שנעשו ברובם במוסכי יבואן) לא נראה שהוחלף אי פעם פילטר דלק. גם חיפוש ברשת לגבי הוראות היצרן בנושא לא העלה תוצאות - יש התיחסות למנועי דיזל אך לא לגבי בנזין. האם יתכן שבדגם הזה אין צורך בהחלפת פילטר דלק בכלל ?
 3. אפרופו לאדות, בתחילת 92 הפטור הגורף מתשלום מכס ברכישת רכב חדש בוטל לתקופה קצרה והושאר רק בתנאי של ייבוא רכב מארץ המוצא (תקנה שהורחבה גם לרכישת רכב כזה שיובא לארץ ע"י יבואן מורשה ,לאו דווקא ייבוא אישי). כמובן שזה גרם לזינוק ברכישת לאדות ע"י העולים ובהכנסות של היבואן. לא זוכר בדיוק, אבל יכול להיות שפרט ללאדות הפטור ניתן גם ברכישת רכבי סקודה שאז התחיל הייבוא שלהם לארץ. בכל מקרה, לאחר זמן מה (אולי אחרי הבחירות שהיו ביוני 92) בוטלה ההגבלה והעולים שוב יכלו לחזור ולרכוש את שלל הגדמים/היצרנים ללא מכס.
 4. ביום שישי עשיתי טיפול לרכב שלי - סיאט אטקה 2019. מדובר בטיפול שני בסה"כ, הרכב עבר קצת פחות מ-30,000 קמ' במהלך הטיפול התברר שהרפידות האחוריות כמעט גמורות ויש להחליפן - מה שהפתיע אותי מאוד לאור נסועה נמוכה יחסית שהרכב עבר. אני רגיל שברכב עם הנעה קדמית רפידות קדמיות נשחקות מהר יותר מהאחוריות וגם זה בד"כ אחרי קילומטראז' גבוה יותר. האם בלם יד חשמלי אחראי על השחיקה המוגברת של רפידות מאחור ? יש לי ברכב פונקציה של Auto Hold (שדורכת את בלם היד בעצירות ברמזורים ומשחררת לבד עם תחילת הנסיעה) - האם היא זו שתורמת לבלאי ? אוסיף רק שהרכב נוסע בעיקר בתוך העיר ...
 5. סליחה על הבורות, חשבתי שמיכל עודפים ומיכל עיבוי זה אותו דבר. מה הבדל בינהם? זה מה שיש לי ברכב (סיאט אטקה)
 6. שוב ושוב אני נתקל בתופעה שבמוסכים ממלאים יותר מדי נוזל קירור. רכב שלי ביקר השבוע במוסך מורשה יבואן ושוב חזר עם מיכל עיבוי מלא עד הסוף, הרבה מעבר לקו המפלס המקסימלי. ושוב אני צריך לשאוב עם מזרק את עודפי הנוזל. השאלה היא האם אכן מילוי יתר של נוזל קירור הוא בעייתי ? האם אין במערכת הקירור איזה שסתום פריקה שתפקידו לאפשר לנוזל העודף להיזרק החוצה מהמערכת ?
 7. באפליקציה של Google (ההיא עם האייקון של G בצבעי הקשת), לחצו על 3 נקודות - הגדרות - Google Assistant - Languages מה מופיע אצלכם? Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 8. מעניין מאוד. גם אצלי מופיע אייקון של מיקרופון בפינה ימנית תחתונה, רק שהלחיצה עליו מפעילה זיהוי קולי של Google Assistant (שלא מבין עברית) במקום זיהוי קולי מקורי של Waze (שכמובן מתמודד עם עברית מצויין). יכול להיות שאתה משתמש בגירסה ישנה של Waze ? עשית משהו כדי לגרום למערכת להבין עברית ? איך הצלחת להשבית את Google assistant ? אגב, אותו דבר קורה גם ב-Google maps כשהוא מופעל דרך Android Auto - הזיהוי הקולי של Google Assistant משתלט על הכל ולכן גם שם לא ניתן להקריא כתובת בעברית.
 9. כשאתה מדבר על חזרה לממשק של האנדרואיד הרגיל אתה מתכוון למערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד ? או לשימוש בטלפון ישירות ללא שיקוף למסך המערכת? אותי גם מעצבנים מאוד הניתוקים התכופים של android auto וגם חוסר יכולת לבצע חיפוש קולי בעברית. מצד שני, שימוש באנדראויד של מערכת מדיה אצלי פחות אינטויאיטיבי , מגיב לאט יותר וגם מעצבן למדי
 10. ווייז שמופעל דרך Android Auto ? בלתי אפשרי כי Google Assistant לא תומך בעברית בזיהוי קולי.
 11. אצלי אנדרויד 10 והעדכון לגירסה 6 עבר חלק. אבל גם בגירסה הזו וגם בקודמות אני סובל מניתוקים במהלך המסיעה . יש לי כבל קצר של יצרן מוכר (Ugreen או Baseus, לא זוכר כרגע), טלפון Galaxy S9 ובסה"כ Android Auto מתחבר ועובד רוב הזמן. אבל כמעט תמיד במהלך הנסיעה אחרי כחצי שעה או קצת יותר יש ניתוק. לא חושב שזה קשור לקפיצת רכב/הפרעה פיזית...לעיתים אני מוציא/מכניס כבל וזה מתחבר מחדש, ברוב מהקרים זה לא מספיק וצריך לעשות reset למערכת מדיה ברכב (לחיצה ארוכה על כפתור כיבוי). הרכב אגב גם סיאט (אטקה)...
 12. מסתובב עכשיו ב-Whatsapp סרטון שבו רואים ניפוח צמיג במשאבת אוויר רגילה של תחנת דלק . לאחר הצמדת הפיה לוונטיל מסובבים אותה חצי סיבוב - הפיה ננעלת על הוונטיל ואז אפשר להפסיק להחזיק אותה ביד האם זה באמת כך ? מישהו מכיר / ניסה ?
 13. תודה על ההסבר המפורט. שתי שאלות נוספות : - מה גירסת האנדרואיד שלך ? - האם העדכון ל-6 הגיע אוטומטית מה-Google Play ? אם כן - אתה רשום לחנות הישראלית או לאחת בחו"ל ?
 14. ST12345, מה בדיוק עשית ? הסרת ועדכנת ידנית apk של גירסה נמוכה יותר ?
×
×
 • תוכן חדש...