Jump to content

elikoko

 • הודעות

  32
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של elikoko

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

2

מוניטין

 1. זהו, פחדתי לעשות נזק לרכב, לכן העדפתי שהם יתקנו על המקום ולא לחכות להזמנה וכו תודה על העזרה. בשורות טובות
 2. כבר אמרתי להם שיעשו אמרו לי שהחיישן עצמו מקורי זה 450 לפני מעמ, 350 (בערך) עבודה לפני מעמ, אמרו יוצא בערך 940 (יכל להיות שאני טועה בכמה שקלים) גם אני צריך את האוטו די דחוף לנסיעות ובטח עד שיגיע החלק ואני אחליף יקח כמה ימים אני מניח שלא כדאי לנסוע הרבה כשהחיישן הזה שרוף, לא?
 3. @netanel1014 צדקת, באמת הלך חיישן קראנק 940 שקל חיישן חדש פלוס עבודה מחיר הוגן?
 4. לא, האוטו חלק. מה המשעמות שהחיישן תקול? דרך אגב, איפסתי דרך המחשב ועדיין זה חזר אחרי שהנעתי שוב.
 5. אהלן ברשותי רכב דאציה סנדרו סטפווי, שנתון 2015, קילומטרז 35,000 נדלקה לי נורת מנוע צהובה בדקתי עם מחשב ומספר התקלה הואP0315 מצאתי באתר קארסצ'ק את תיאור התקלה: P0315 נמצאה תקלה במערכת ההצתה במנוע מיקום גל ארכובה- ערך לא נלמד ע"י המחשב מישהו מכיר? מבין? יודע כמה זה עולה? מה קרה שם? האם על תקלות כאלה כדאי ללכת למוסך הרשמי או שסתם יתפרו אותי? אשמח לעזרה תודה רבה
 6. וכמה נוראי התא מטען של הנירו? ביום יום אני לא מוביל דברים, לפעמים נוסעים להורים אז צריך להכניס בבאגז' כמה תיקים\עגלה יכנס?
 7. החלופות כרגע הם קיה סטוניק טורבו LX- (יותר זולה , אבל עם הורדת מס על הפלאגן אין) או יונדאי קונה 1.6 T PREMIUM - שלפי החישוב שלי היא יוצא אותו דבר כמו הקיה נירו פלאג אין ( שוב, בגלל הנחות מס)
 8. מצאתי את הכתבה הזאת - https://www.themarker.com/dynamo/cars/1.10025002 מה אתה חושב? אתה צודק, ואני אלך, רק רציתי לדעת אם באופן כללי הרכב נוח, כסאות, נוחות נהיגה וכו תודה על התגובה
 9. אהלן אני מתלבט אם לקחת מהחברה שלי קיה נירו פלאגן אין עיקר ההתלבטות היא השווי מס של הרכב, היום יש הנחה של 1000 שח בשווי מס, והבנתי שגם תשאר הנחה כלשהי ל3 שנים הבאות אבל אני לא הצלחתי להבין אם זה ירד ל 500 (במקום ההיברדיות שמתבטלות) או יישאר ל 1000 . מישהו יודע? חוץ מזה אשמח לדעת אם הוא רכב נוח, כי יש לי בעיות בגב וקצת כאבים בצוואר, וצפויה לי נסיעה של כ 35 קילמוטר כל יום. תודה רבה
 10. איך זה שזה עוד חצי שנה ועדיין רשות המיסים לא הודיעה על המדיניות? בכל אופן, מה הצריכת דלק של הנירו אם אני בכלל לא משתמש בחשמל?
 11. @dorsht תודה רבה - אסתכל עליהם!! @llaavvii - את האמת שחשבתי על זה, אבל אני חושש ששנה הבאה זה יתבטל או ירד ל500, כרגע אין דיבור על זה??
 12. הי דור, תודה על התגובה! החברה שלי עובדת עם שתי חברות ליסניג שונות, פשוט צריך לשאול אותם אם יש להם את הרכבים, בגדול אין רשימה סגורה, פשוט לא יודע אם יהיה הכל לחברות ליסינג. אם יש לך עוד דגמים להציע יהיה מעולה. אבדוק עם החברות, מקסימום לא יהיה.
 13. אהלן התחלתי עבודה חדשה, ואני מעוניין לקחת רכב מהחברה. התקציב שלי הוא עד שווי מס של 3000 שח, כתבתי בתיאור בערך 120K כי יש הנחות על חשמלי/היברדי וכו, אז 3000 אחרי כל ההנחות אם יש. מה אני מחפש ברכב? נוחות נסיעה, יש לי מעט כאבי גב, אז שיהיה לי נוח לשבת ולנסוע רכב, ועדיף רכב קצת גבוה/ג'יפון. אבזור - שהיה איבזור טוב, חיישני רוורס , מולטימדיה וכו מרווח, שלא יהיה רכב קטן, תא מטען רחב. חסכוני יחסית - יש לי דלקן 1000 שח, ואני אעשה איתו לפחות 70-80 ק"מ ביום לעבודה -בית, אז רצוי צריכת דלק של 14-15 ק"מ לליטר - שלא אצטרך לחרוג מהדלקן, ואם כן אז במעט. דגמים שחשבתי עליהם בעצמי 1. קיה סטוניק 2. סיאט ארונה אשמח להצעות , תודה רבה !
 14. מצאתי קיה ריו דיזל ידנית ב24 k עם קצת פחות מ100k!! מסוכנות רכב שווה?
×
×
 • תוכן חדש...