Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתי גדול עד 50k

icethug

פוסטים מומלצים

קודם כל תודה על כל העזרה שלכם בזכותם אחי הגדול קנה את הרכב הראשון שלו. עכשיו אני צריך עזרה גם, מחפש רכב גדול משפחתי דגש על גדול גדול. הרכב חלומות  שלי זה קאדליק srx, הבנתי שביטוחים,  טסט, ודלק לא ריאלים,  לפחות לא בשבילי.  רציתי לדעת אם יש עוד רכבים גדולים בשבילי? ראיתי את הפורד אדג נפח 2000 שנת 2014, מיצובישי אאוטלנדר,   רציתי גם לקבל חוות דעת לפורד אדג?  וגם לדעת על עוד דגמים שאולי פספסתי, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה שלך חסרים מספרים - מה תקציבך לרכישה ומה התקציב החודשי לאחזקה. בין השורות אני קורא שהתקציב מוגבל, אז כדאי שתחשוב עליו וגם על הצרכים שלך, ואז תחזור להתייעץ. 

וכדאי שתחשוב האם את התקציב המוגבל עליך לחלוק עם יעדים יותר חשובים בחיים, כי אתה צריך לתעדף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

בהודעה שלך חסרים מספרים - מה תקציבך לרכישה ומה התקציב החודשי לאחזקה. בין השורות אני קורא שהתקציב מוגבל, אז כדאי שתחשוב עליו וגם על הצרכים שלך, ואז תחזור להתייעץ. 

וכדאי שתחשוב האם את התקציב המוגבל עליך לחלוק עם יעדים יותר חשובים בחיים, כי אתה צריך לתעדף.

סליחה לא רשמתי בתוכן ההודעה רשמתי בכותרת,  התקציב שלי מוגבל כן 50,000 . אני גר באילת ובדכ אני לא עובר את ה 10,000 ק"מ בשנה. על תקציב חודשי לא לקחתי בחשבון אני מאמין שאני יכול להסתדר. לגבי הרכב שוב  מחפש רכב משפחתי גדול ומרווח, בסדר גודל של פורד אדג, קאדילאק srx מיצובישי אאוטלנדר.  בכל מקרה תודה על ההודעה והזמן שלך, שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב מאפשר לרכוש אאוטלנדר 2014 ( השנה הראשונה של הדגם היותר חדש ומוצלח) , צורת 5 מקומות, עם נתונים בינוניים.  אם יש אפשרות למתוח קצת את התקציב לכיוון ה 60 אלף, אפשר כבר למצוא אחת כזאת עם קילומטראז' לא גבוה.

צריך לוודא שהוחלף שמן גיר CVT (רציף) למקורי בזמן ( אחרי 80 אלף קילומטרים או 6 שנים ).

זאת תהעה הרפתקה הכי פחות מסוכנת מכל האופציות שרשמת.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב החודשי משמעותי. הגישה של "אסתדר" בעייתית, כי עליך להביא בחשבון רישוי (אתה מחפש רכבים מקטגוריות רישוי יקרות בלי הנחות דרגת זיהום), ביטוח (מן הסתם מקיף) שיכול להתחיל ב-500-600 ש"ח בחודש וגם להתקרב ל-1000 ש"ח בחודש (תלוי ברכב, אבל גם בנתונים האישיים שלך כמו גיל, ותק בנהיגה ועבר ביטוחי ותעבורתי), תחזוקה וגם תיקונים שצפויים ברכב ישן, ורכב יקר\יוקרתי = תיקונים יקרים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, vladclar כתב:

התקציב מאפשר לרכוש אאוטלנדר 2014 , דגם 5 מקומות, עם נתונים בינוניים.  אם יש אפשרות למתוח קצת את התקציב לכיוון ה 60 אלף, אפשר כבר למצוא אחת כזאת עם קילומטראז' לא גבוה.

צריך לוודא שהוחלף שמן גיר CVT (רציף) למקורי בזמן ( אחרי 80 אלף קילומטרים או 6 שנים ).

זאת תהעה הרפתקה הכי פחות מסוכנת מכל האופציות שרשמת.

תודה רבה, מצאתי כמה אאוטלנדרים במצב טוב עם ק"מ נמוך, משום מה המוסכניק שלי המליץ לי רק על ה7 מקומות אז אוטומטית חיפשתי רק7.. אני חושב שאתה פשוט צודק , תודה

לפני 5 דקות, sperial כתב:

התקציב החודשי משמעותי. הגישה של "אסתדר" בעייתית, כי עליך להביא בחשבון רישוי (אתה מחפש רכבים מקטגוריות רישוי יקרות בלי הנחות דרגת זיהום), ביטוח (מן הסתם מקיף) שיכול להתחיל ב-500-600 ש"ח בחודש וגם להתקרב ל-1000 ש"ח בחודש (תלוי ברכב, אבל גם בנתונים האישיים שלך כמו גיל, ותק בנהיגה ועבר ביטוחי ותעבורתי), תחזוקה וגם תיקונים שצפויים ברכב ישן, ורכב יקר\יוקרתי = תיקונים יקרים.

תודה רבה עשית לי המון סדר, אני באמת יוצא ומפנטז על מעבר לתקציב/צרכים שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה 7 מקומות?

יש לך 4 ילדים?  תכנית ל 4 ילדים בקרוב?

או שאולי ההמלצה בשביל סחירות עתידית?

7 מקומות זה יותר יקר, ועכשיו יותר יקר לא לטובתך.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vladclar כתב:

בשביל מה 7 מקומות?

יש לך 4 ילדים?  תכנית ל 4 ילדים בקרוב?

או שאולי ההמלצה בשביל סחירות עתידית?

7 מקומות זה יותר יקר, ועכשיו יותר יקר לא לטובתך.

לא, פשוט המליצו לי ואמרו שזה עדיף יותר מ5 מקומות . אני עם 3 ילדים קטנים אז ה5 מק יספיק לי  . במידה וזה אוטו רכב ואין כל שינוי אז אני גם מעדיף אץ ה5 מק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכנית זה רכב זהה ל 7 מקומות.

אין את המושבים 6+7,  אז יותר מקום בבגאז'. 

ממה שזכור לי, דגם 5 מקומות היה ברמות אבזור נמוכות בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, icethug כתב:

. אני עם 3 ילדים קטנים אז ה5 מק יספיק לי  .

מתברר שאני לא קראתי אותך נכון. 3 ילדים במושבי בטיחות זו דרישה ללא פשוטה ברכבים משפחתיים סטנדרטיים, וכל מועמדת תצריך מדידה של המושבים על הספסל האחורי ובחינת יכולתו להכיל אותם, בוודאי עם המושבים המודרניים הכל כך רחבים. אבל, עדיין תצטרך לבחון היטב את ההשלכות הכלכליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נורא, אצל sperial כל אחד שמתייעץ לגבי רכישת רכב מקבל בונוס שלא יכול להזיק - שיעור בכלכלת הבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על יונדאי IX35 ? 

רלוונטי במסגרת התקציב בשנתון 2014 ואם תתאמץ גם מ2015

אם הקאדילק והפורד מדברים אליך כנראה אתה מחפש רכב עם הופעה שרירית מה שאי אפשר בדיוק  לומר על אאוטלנדר מהדור הראשון.... הIX35 מביא הופעה מרשימה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב מאפשר אאוטלנדר 2014, שזאת השנה הראשונה של צורה חדשה.

נכון, יונדאי IX35 גם אופציה ( למי שלא נוסע הרבה), ואולי קיה ספורטאז' 2014-2015.

מכבישים מישוריים גם מנוע 1.6 אטמוספרי יעשה את העבודה ויהיה יחסית חסכוני.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.4.2024 בשעה 13:51, יוצא לעקיפה כתב:

חשבת על יונדאי IX35 ? 

רלוונטי במסגרת התקציב בשנתון 2014 ואם תתאמץ גם מ2015

אם הקאדילק והפורד מדברים אליך כנראה אתה מחפש רכב עם הופעה שרירית מה שאי אפשר בדיוק  לומר על אאוטלנדר מהדור הראשון.... הIX35 מביא הופעה מרשימה מאוד.

בתאריך 28.4.2024 בשעה 13:31, vladclar כתב:

לא נורא, אצל sperial כל אחד שמתייעץ לגבי רכישת רכב מקבל בונוס שלא יכול להזיק - שיעור בכלכלת הבית...

תודה אבל אחרי בדיקה קצרה המציבושי היא הקטנה מבין כולם.  אני עכשיו מנסה לבחור בין יונדאי ix35 2014 opensky

או Honda c-rv  comfort/executive 

אבל הם כלכך זהות שזה כמעט בלתי אפשרי לבחור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בוחר בהונדה.

היא קצת יותר חסכונית ומזדקנת טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...