Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

גם דואר סינגפור לא עוזר. קניתי עוד אנדרואיד סטיק שנשלח לפני חודש מסינגפור עם swisspost, מספר מעקב והכל. יצא ב 19 באוקטובר מסינגפור ועקבותיו לא נודעו מאז, לא נסרק בכניסה לארץ ולא כלום. כבר פתחתי קייס באיביי והמוכרת ביקשה ממני להתאזר בעוד כמה ימי סבלנות. היום זה הגיע ונחשו מה - עדיין זה לא מופיע באתר הדואר, כאילו מעולם הפריט לא הגיע לישראל.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעקוב - בעוד יום - יומיים החבילה תופיע באתר בסטטוס "נמסרה".

דואר ישראל לא סופר את הנמענים אבל הוא כן מחוייב לשולח ולכן מעדכן על המסירה (בלבד).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון-

לקראת תקופת החגים(החל מאמצע אוקטובור) המשלוחים תמיד מתעקבים ולוקחים זמן, לא משנה מאיפה.

אני זוכר משנים קודמות שהרבה מהמוכרים היו שולחים אימייל שבגלל תקופת החגים המשלוח ייקח יותר זמן.

לכן לא בטוח שדואר ישראל אשם כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי סט פנסים קדמיים ואחוריים מלפני למעלה מחודש מגרמניה. נשלח דרך DHL Economy עד הארץ ומשם אמור לעבור לטיפול דואר ישראל. כמובן עם מספר מעקב.

מרגע ההזמנה ועד היום התיאור באתר של DHL ואתר דואר ישראל הוא: "הפריט נשלח מגרמניה ב-23/10/13".

בטלפון אומרים שהחבילה לא הגיעה לארץ ובוודאות לא תקועה בצד הישראלי. המוכר פתח חקירה ו-DHL טוענים כי החבילה אבדה ואין להם מושג איפה נתקעה.

בינתיים ממשיך לחכות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה זה קשור לדואר ישראל.

הזמנתי 2 פריטים מאותו מוכר מארה"ב ששלח לי את 2 הפריטים ב2 חבילות נפרדות, באותו זמן.

חבילה אחת הגיע תוך שבוע, השניה תוך חודש.

למה אתם שואלים?

שניסיתי לאתר את החבילה השניה, היה כתוב שהיא בשוויץ, מסיבה לא ברורה, אין לה מה לחפש שם.

ואכן שהחבילה הגיעה היה עליה מדבקה של המכס שם, היא פשוט עשתה עצירה בשוויץ.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי סט פנסים קדמיים ואחוריים מלפני למעלה מחודש מגרמניה. נשלח דרך DHL Economy עד הארץ ומשם אמור לעבור לטיפול דואר ישראל. כמובן עם מספר מעקב.

מרגע ההזמנה ועד היום התיאור באתר של DHL ואתר דואר ישראל הוא: "הפריט נשלח מגרמניה ב-23/10/13".

בטלפון אומרים שהחבילה לא הגיעה לארץ ובוודאות לא תקועה בצד הישראלי. המוכר פתח חקירה ו-DHL טוענים כי החבילה אבדה ואין להם מושג איפה נתקעה.

בינתיים ממשיך לחכות...

היא בארץ 300%

אני מנחש שבפינה של מחסן המכס בת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים ממשיך לחכות...

אצלי בדיוק אותו מקרה, מגרמניה אולם מחודש ספטמבר.

קניסטר פחם לרכב, הסטטוס של החבילה בדואר ישראל.

"נשלח מגרמניה בתאריך XXXX", ומאז לא נודעו עקבותיה.

המוכר כבר החזיר לי את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא בארץ 300%

אני מנחש שבפינה של מחסן המכס בת"א.

איך אני יכול לבדוק את זה? בטלפון של המכס הם מפנים לרשות הדואר, שטוענים שהחבילה לא הגיעה לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאצלי המקרה יהיה יוצא דופן (קשה לי להאמין).:cry:

הזמנתי סט פנסים קידמיים מגרמניה, DHL עם מספר מעקב, ב 9 לנובמבר החבילה עזבה את גרמניה.

באתר דואר ישראל מופיע "הפריט נשלח מגרמניה ב 09/11/2013

לפי המתואר פה, אכלתי אותה, ולמען האמת המוכר הגרמני היה כל כך נחמד והתאמץ לאתר עבורי את הפנסים ,ועוד הסכים לשלוח אותם ארצה, כך שחבל לי לפתוח דיספיוט ו"לשרוף" את המוכר, כי סה"כ הוא היה בסדר גמור.

לעומת זאת גלגל תנופה, חתיכת ברזל במשקל 15 קילו, הגיעה מגרמניה תוך 10 ימים ללא שום מספר מעקב...

מקווה לטוב.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9 בנובמבר? יש לך עוד הרבה זמן לחכות לפני שתתייאש!

הרכב עומד בחנייה מאז , אז הייאוש התחיל מזמן. :-D:wink:

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרי מעכשיו - 2 משלוחים מאלי אקספרס, נשלחו אלי מיילים המבקשים לאשר את קבלת המוצרים ובאתר של הדואר כלום.

רק לציין שהמוצרים נמצאים כבר בסניף.

שירות במיטבו :?

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו יכולים לקטר ולקפוץ עד לשמיים,משהו יזוז? יעזור? יהפוך ליעיל?

התשובה היא: ל-א!

זה מה שיש אני סבור שברוב המשלוחים מחול[בעיקר אילו שחינם]

הדואר כמעט ולא מרוויח כלום מהעסק שלנו באיביי[שלא כמו המשלוח חבילות ורשומים הפנימי ארצי]ולכן הכל בדואר מתנהל בצורה מזלזלת,חובבנית,חמדנית ועצלה.

לצערי,עם השנים התופעה רק מחמירה ולא אתפלא שבשנה החדשה שבפתח ,דואר ישראל ישבור שיאים חדשים שלא יביישו את ספר גינס..:?

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...