Jump to content

teyal

 • הודעות

  2,000
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  10

teyal שיחק אותה בתאריך מאי 8

התכנים של teyal היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של teyal

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

409

מוניטין

 1. יש לך רעידות בהאצה, או בגלגול?
 2. יש לך נסיון איתן? מעולם לא נתקלתי או עבדתי עם המותג הזה. לי יש ניסיון איתן, (עוסק בתחום המיחשוב). פעם לקוח שלי, (סוכנות ביטוח) רצה לחסוך ורכש 3 כאלו. שלושתן הושלכו לפח לפני תום האחריות. בגדול, מה שמשלמים זה מה שמקבלים. סמסונג/HP מעולות בלייזר, ויש טונר חליפי זול ואיכותי בשפע. לגבי ההמלצות הגורפות על "אח" זה כמו הפיאט בראבו בזמנו. כנראה שאנשים מרגישים צורך "להגן" על הרכישות שלהם. הניסיון שלי עם "אח" (למען ההגינות בדיו לא בלייזר) שונה בתכלית.
 3. כולם סוחרים שרוצים למכור, בזאת אין הבדל בין מגרש סוג ד' לבין "סלקט" כלשהו. כאן לפחות לא הסתירו ממנו דבר, אני אישית אף פעם לא הבנתי את אלו שלא ביצעו עסקה אבל רצים "להזהיר" את הציבור. אולי זהו סוג של אגו-בוסט, "אני חכם אז לא נפלתי בפח"
 4. אין עלות. נכון, אבל כשהועד מתחבר כלקוח (מצלמות...)אז הוא מקבל "סוכריה" מחיר מיוחד. 79 ש"ח מחיר קבוע ל 1000 מגה עם IP קבוע. זה מה שקיבלנו. ד.א לסיב של בזק, אין רכזת שמתחברת לחשמל הציבורי וגם הם ביקשו אישור.
 5. אנחנו חתמנו כועד בית על אישור וזהו. יש אצלנו סיב של פרטנר, סלקום, ובזק. נראה לי של פרטנר הכי טוב, רוב הדיירים מחוברים אליהם.
 6. אתמול הוא היה עייף קצת 😀 בד"כ המהירות מעל 900, אבל 50 לכאן 50 לשם זה חסר משמעות במהירויות האלו. אתה מחובר DHCP ומקבל כתובת ציבורית חוקית? אם כן אז באמת אין בעיה, אולם יצא לי לראות אצל לקוחות שהם מקבלים כתובת פנימית למהדרין (x.x.x.10) כלומר זרקו אותם מאחרי NAT בשביל לחסוך כתובת.
 7. אפשרי בהחלט, מצ"ב ספידטסט מלפני דקה. התצורה שלי היא ראוטר openwrt שמחובר למודם אופטי של פרטנר. הניסיון שלי עם חייגן הוא מעולה, גם מבחינת יציבות וגם מבחינת שליטה על החיבור (פתיחת פורטים וכו'). פרטנר לא אוהבים לתת את זה, צריך להתעקש איתם קצת, לדעתי ב DHCP הם זורקים כמה לקוחות על אותו פול כתובות פנימיות וזה חוסך להם כתובות חוקיות (וכנראה גם רוחב פס), ואילו בחייגן הם חייבים לתת ללקוח חיבור עצמאי.
 8. בפרטנר, (ייתכן שגם אצל האחרים) יש אפשרות, לבקש חיבור באמצעות חייגן PPPOE, (בדיוק כמו ADSL), ואז אפשר להגדיר את הראוטר הפרטי שיבצע את החיוג. (פרטנר מספקים את המודם האופטי של דילינק ללא עלות). מניסיון, (עוסק בתחום) זו התצורה היציבה ביותר, כמובן בתנאי שהראוטר הפרטי איכותי. וכמובן שהראוטר צריך לתמוך בחיבור גיגה.
 9. +1 וגם אלדד יניב, סדי בן שטרית וכו' אותו דבר בדיוק. תאכלס מאז שביבי עזב אז הרבה משועממים ממחאת בלפור, הפכו להיות מתנגדי חיסונים.
 10. מה קשור "בני דודים"?? אני מכרתי פעם רכב ל "בן דוד" העיסקה הכי קלה שהיתה לי מעולם, בא ספר מזומן לא בדיקות ולא בלבולי מוח.
 11. הוא לא שאל "כמה כסף יש לך בכיס" אלא "כמה אתה מוכן להוציא לטובת העניין".
 12. בהצלחה עם זה. לייבא חלק של מערכת בלימה. כנראה שהחלק לא ישוחרר לו מהמכס וייצא קרח מכאן ומכאן.
 13. לדעתי המוסכניק שוגה. מה שיקרה זה שהבוכנה תתלכלך ובפעם הבאה שתכווץ את הקליפר, גומי האטימה ייפגע ואז באמת תהיה נזילה.
 14. חברים שלום ותודה לכולם על הדיון הענייני, שוחחתי עם הגברת הנחמדה הבוקר (כשבוע לאחר המקרה). היא לא מתכחשת לאשמתה, שבה ומתנצלת, ואפילו מודה על כך שהאירוע נוהל בצורה שקטה ותרבותית כנראה שיש עדיין אנשים הגונים... נקווה שחברת הביטוח שלה לא יוציאו את המיץ יותר מדי.
 15. לדעתי אין מצב שרכב עם 30 אלף ק"מ, יכול להימכר כרכב חדש אלא אם הקונה עיוור ותתרן. רכב עם 30 אלף זה רכב ישן לכל דבר ועניין החל מהאינטריור, וכלה במכללי ההנעה. לדעתי, יותר סביר שחלה טעות הקלדה כלשהי כפי שהעלו לפניי.
×
×
 • תוכן חדש...