Jump to content

teyal

 • פרסום הודעות

  1,772
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

14 נייטרלי

אודות teyal

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תבדוק שלא נמחק לך הקידוד של מחשב abs. לא מזמן עזרתי לחבר פורום שזה נמחק לו אחרי שניסה להחליף לוח שעונים. תסרוק את מודול abs ותהדוק מה הקידוד או שתעלה לכאן.
 2. ממש כן. ואני מתכוון לנסח של 14 ש"ח באינטרנט. כל אחד יכול להפיק כל נסח. זה לא סודות האטום. למה להתווכח סתם כאשר לא יודעים?
 3. אכן יש חלקים מקוריים בסין. אולם צריך לבדוק טוב באשר למקוריותם. לאחרונה קניתי יחידת VVT של דנסו וסט של 16 מרימים ונדנדים של INA במחירי בדיחה.
 4. כנראה שהמוכרים הסכימו ל X מפני ש 50 זה פחות או יותר חלקו של המתווך אשר הם חסכו. המתווך יטען שאתם ניהלתם מו"מ מעל הראש שלו והמוכרים חיכו לתום תקופת ההתקשרות ע"מ לסגור את העיסקה. זה שהוא לא העביר את הצעתכם למוכרים בטענה שהיא נמוכה מדי זה לגיטימי לחלוטין. המוכרים מגדירים רף מינימום ותפקידו לסנן את כל ההצעות הלא רלוונטיות. במקרה הזה ההצעה ככל הנראה היתה נמוכה מדי בהתחשב בדמי התיווך שהמוכרים אמורים היו לשלם. אינני רואה איך אתה יוצא מזה בלי לשלם דבר, אבל זו רק דעתי. אינני מומחה בתחום.
 5. כל הדיון כאן נכון לשנות ה 80-90 בהן אכן היתה עדיפות לתוצרת היפנית על התוצרת האמריקאית למשל. הסיבה שהוא מתקיים בשנת 2020 היא סטיגמות בעידן הגלובלי כל עניין ספקי המשנה פחות רלוונטי, היות וכולם מייצרים לכולם. כמו כן לא חסרות דוגמאות לחxx תוצרת יפנית עדכנית לדוגמא: גירים רציפים של ניסאן שלעומתם DSG7 הוא מלך האמינות. גיר רובוטי של טויוטה כריות אויר של טקאטה דוושת אוץ של טויוטה וכו'.
 6. teyal

  Audi A8

  ה A8 המשוריינת שלו. (סליחה שתיהן) הן בעלות מכלולי הנעה של S8. מה שאני לא הבנתי בעניין של גנב הקולות הזה ואולי כשכן שלו תוכל לעזור לי האם הוא באמת נהנה ומחפש את הטררם הזה, שיירות וכו' או שזה באמת "נכפה עליו"?
 7. לא חייבים ליפט... אצלי מנוף שרשרת תלוי בתקרת החניון ועושה עבודה מעולה שלף כבר בגבורה DSG6 DSG7 ומנוע. אבל כן, לעבוד כמו פות"ש ללא מנוף בגילי המופלג זה ישר לשיקום גריאטרי. אגב פות"ש, מדוע נכנסת לפרוק משני של רכיבים מתת השלדה? בגולף היא יורדת קומפלט עם ההגה, המשולשים והמוט מייצב ואפילו עם צמת החוטים. 6 ברגים ו 4 בולג'וינטים והיא למטה. מאוד פשוט. נראה לי שגם אצלך זה ככה.
 8. לא מתקרב אליו גם עם מקל. מניסיון של כמה ביקורים לפני שנים רבות. פות"ש בדקת את אמרד רדיאטורים ברחוב השלושה ת"א?
 9. teyal

  חוצפה של מוסך

  פות"ש, אולי תפסיק להתפתל ולהצטדק ותספר סוף סוף מה היא התקלה המסתורית, ומהו החלק הנדיר, ולו מתוך כבוד לגולשים שטורחים וקוראים את הפוסט הבכייני שלך.
 10. זה לא הטורבינה. זה כל מכלול הליבה (CHRA ). בשיפוץ הם משפצים אותו. מחליפים אטמים מיסב וכו' ומאזנים את האימפלרים.
 11. אני קניתי את הרכב לאחר שהטורבו נשלח לשיפוץ ע"י המוסך אין לי מושג היכן הוא שופץ. את הסיני קניתי באיביי מהמוכר הזה במחיר של פחות מ 400 ש"ח והתקנתי לבד. https://www.ebay.com/itm/282596828469
 12. הניסיון שלי באותו רכב. משופץ החזיק בקושי 5000 ק"מ עד שהתחיל להשחיז. החליף אותו חדש סיני שעובד כבר מעל 20 אלף ק"מ.
 13. מה יש להריץ מנוע משומש? מלטבשי, אני דווקא חשבתי שלכל המנועים מייבוא יש 30 אלף ק"מ.
×
×
 • Create New...