Jump to content

teyal

 • הודעות

  1,977
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  10

teyal שיחק אותה בתאריך מאי 8

התכנים של teyal היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של teyal

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

386

מוניטין

 1. הכותרת הבומבסטית של הכתבה, מתייחסת רק להעברת קו חשמל לעמדת הטעינה מהדירה דרך הרכוש הציבורי. לכך אין צורך באישור ועד הבית. על מנת להתחבר למונה המשותף (גם על פי הכתבה) יש צורך בהסכמת רוב בעלי הדירות. וזה מאוד הגיוני, לי אישית כועד בית אין שום בעיה שיתחברו מהדירות אבל האמפראז' הציבורי, הוא משאב מאוד מאוד מוגבל, לכן יש צורך בהסכמת רוב בעלי הדירות.
 2. מחיר סביר, אולי קצת על הקצה הגבוה לא מצדיק (לדעתי) את הדרמה ואת ההתמסכנות, בנוסף המחיר 785 ולא 900, המעמ זה של המדינה, תבוא בטענות למדינה. אדם רוכש רכב במאות אלפי ש"ח ו"בוכה" על 785. הוא מורשה משרד תחבורה (כמו כל המוסכים החוקיים) הוא לא מורשה יבואן.
 3. אשמח אם תציין את שם המוסך (א.א.ל ?), גם אני זקוק לפחח...
 4. אני "חולה" על אלו שמאתרים באמצעות טלפתיה. הם יפרקו מסביב ל 6 צול, ואז יראו שהכל רטוב שם, זה ברור כי זה המקום שרטוב אצל השכן. האמת, שזה לא נורא לפרק סביבו לא פולשני מדי. לאחר שיפרקו, תיגע בצינור, ואם הוא יבש והכל רטוב מסביב, תשלח אותם לעשות שיעורי בית. זה מה שקורה אצלנו תמיד, האזור רטוב אבל הצינור יבש. ד.א האיתור מראה אזורים לחים מתחת לריצוף, זה לא נכון מה שהם אמרו לך.
 5. גם אצלנו בבניין, (בניין בן 16 שנה בניית גבס וטרומים), תמיד הנזילות מופיעות במיקום הזה, כמו בתמונות של פות"ש. חלק מהדיירים, ישר הופכים למומחים ומודיעים שהנזילה היא מהצינור הראשי של הבניין, או שבאים חאפרים מהביטוח ועל סמך טלפתיה, מודיעים שהנזילה מהצינור של הבניין לכן, הועד צריך לטפל, נוח להם לזרוק את הדייר על הועד (אני הועד...). מה שאני עושה במקרים האלו, הדייר מזמין מאתר, ומסכמים מראש שמי שהנזילה מאצלו משלם את שכר המאתר. אם הצינור של הבניין אז הועד משלם, אם האיטום בדירה מעל אז הדייר מעל משלם. בינתיים הועד לא שילם אפילו פעם אחת😀, תמיד המקור זה באיטום מעל, או בין הקירות או בין האמבטיה לקיר, או מהרוזטות של הברזים וכו'.
 6. בגדול, המשותפת צהלו לאחר נפילת החוק מפני שהוא נפל הליכוד ושות' (שיקלי הזה בכלל ביזיון, לדעתי יש לליכוד שלדים בארון עליו). צהלו כי הקואליציה הובכה. אבל במבחן התוצאה זה שהמשותפת צוהלים אומר הכל.
 7. אין שום צורך בחשבונית מקור,הלא החנות בכל מקרה לא יכולה לבטל אותה לאחר שהופקה, אז בשביל מה היא צריכה אותה? במקרה כזה, החנות מפיקה חשבונית זיכוי ע"ש הלקוח מתקזזת עליה מול הרשויות וזה הכל. ייתכן שחלק דורשים בחזרה את המקור, על מנת לוודא שהלקוח לא יתקזז מול הרשויות אולם ברגע שהופקה ע"ש הלקוח חשבונית זיכוי, כנגד חשבונית המקור והוא בחר להתקזז, זו בעיה שלו מול הרשויות לא של החנות.
 8. לעניות דעתי כל ייבוא, מעצם משמעות המילה "ייבוא" הוא ייבוא מחו"ל. אני לא מכיר ייבוא מישראל לישראל, לא הייתי נתלה בזה שלא אמרו לך שזה ייבוא מחו"ל.
 9. נראה לי שמדובר בהרבה החזרות, איביי לא חוסמים בקלות. בכל אופן לפי תגובתם אין דבר שאתה יכול לעשות, מלבד לפתוח משתמש חדש תשתדל להבא לא להיות "הישראלי היפה" באיביי.
 10. זה נראה בדיוק, אבל בדיוק כמו סטלבנד של חשמלאים. בכל טמבוריה/חנות חשמל.
 11. זה לא רכב שלך, לכן לאחר שהחזרת אותו, אתה לא יכול לבחור היכן לתקן. נראה לי, שאתה, תצטרך לשלם לפי דו"ח השמאי שלהם, והם יתקנו בגרוש וחצי, אבל זו רק דעתי. כפי שכתבו לפניי, במצבים האלו, צריך לתקן הכל, הכי בזול טרם ההחזרה. ואני מצטרף לההערה לגבי המכתב שלך, השימוש בפונטים גדולים ומודגשים הוא ממש ילדותי, ומשיג בדיוק את התוצאה ההפוכה. אני אישית לא הייתי מתייחס ברצינות למכתב כזה.
 12. זה 3 אנשים יושבים סביב שולחן.
 13. מרצ והעבודה לא פחות ציונים ממך, פשוט מפרספקטיבה אחרת. הממשלה המתרקמת, לפחות מבחינת ההתאמה של השרים לתפקידם, היא לאין ערוך טובה מהיוצאת. לדוגמא שאשא ביטון ד"ר לחינוך, למשרד החינוך במקום שודד הקרקעות. ויש עוד דוגמאות.
×
×
 • תוכן חדש...