Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

הייתי מציע לשים מצלמה באחד המשלוחים שתראה לנו מה קורה שם, אבל לצערי אין סוללה מספיק חזקה שתחזיק את כל זמן העיכובים של דואר ישראל בצורה חלקית אפילו.

GPS. מספיק לשים בחבילה התקן שמשדר אות GPS ואז יודעים איפה החבילה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני מגביל את עצמי ולא מזמין מסין כלל.

בתחילת החודש חבילה מהונג קונג הגיעה תוך שבועיים ללא בעיה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר ישראל הם פשוט ביזיון אני כבר לא מדבר על משלוחים של חודש ויותר ואין שום מעקב,אלה שלפני חודש הם נתנו את החבילה שלי למישהו אחר [לחבילה היה קוד,לכן אני יודע].

:evil:

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני:

חבילות מארה"ב: מגיעות מהר, כולל אלו שעם מספר המעקב (כשבוע עד שבועיים), ב75% מהמקרים המעקב מתעדכן כמו שצריך.

חבילות מאנגליה: משום מה נעלמו לי לאחרונה. מדובר בכרטיס זיכרון, סוללה לטלפון אלחוטי, וחלק לאופניים. בעבר הכל תיקתק אצלם, אבל לאחרונה פשוט הפסקתי להזמין מהם כי הפריטים פשוט לא מגיעים (וחבל, כי בעבר הם נהנו מזמן שילוח של 4-10 ימים בלחץ).

חבילות מסין: פה צריך סבלנות. אם החבילה מגיעה בפחות מחודש- אז זה מהר. אבל לא חושב שזה קרה לי אי פעם.

חבילות מהונג- קונג: מצב יותר טוב, אבל עדיין לא מדהים.

זה נהיה מעצבן. לאחרונה אני אשכרה מחפש מוצרים לפי מוצא החבילה. איך מבצעים סינון כזה באיביי?

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו חשבתי שהמצב אצלי הוא קשה אבל אחרי מה שרושמים פה אני מסיק שהמצב אצלי עגום ,למה?

בזמן האחרון אצלי המוצרים מגיעים לרוב באיחור כבר של חודשיים .והיו דברים שכבר קיבלתי זיכוי מהמוכר ופתאום לאחר חודשיים וחצי עד שלוש,אני מקבל את הפתק הלבן .

יש לציין שאני אף פעם לא מזמין מאנגלים.אמריקאים כי אצללם לרוב השילוח לא בחינם וברוב המקרים השילוח עולה פי 2 עד 5 מערך המוצר,ולרוב הם עובדים עם חברות משלוח שתמיד איכשהו מעבירות את המוצר למכס שגם הוא תוקע עוד כסת"כים שמוסיפים עוד אחוזים טובים לתשלום הסופי.

לכן אני מזמין רק מהסינים החמודים למרות שבזמן האחרון אני סובל מאיחורים מטורפים במשלוחים.יאמר לזכות הסינים שהם יודעים להתנהל בהגינות בשונה מהבריטים.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיכובים מאוד ספציפיים לדברים מסין, בתור מזמין כרוני מeBay יצא לי לא מעט פעמים להזמין ולקבל דברים מאנגליה/אוסטרליה/ארה"ב/הונג-קונג ולקבל אותם תוך שבועיים, בעוד פריטים שהוזמנו 3~4 שבועות לפני כן מסין טרם הגיעו, אם זה לא היה כל כך עצוב הייתי צוחק.

אין מה לעשות חברים, רוצים לחסוך? רוצים מבחר? תשלמו על זה בסבלנות/סובלנות, הדואר שלנו הפך לבדיחה כבר מזמן.

"עומסים" עלק, אתם יודעים עם איזה כמויות ה china post עובד?:lol:

הבעיה היא שהדגש הינו על משלוחים בעלי קוד מעקב, שנעלמו עקבותיהם, חברותיהם - החבילות שלא היו בעלות אותו קוד, הגיעו יחסית בזמן הנכון.

נראה שמישהו מעכב בכוונת זדון את החבילות הללו מכל סיבה שתהיה.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להסכים דואר ישראל בחודשים אחרונים גרוע יותר מהרגיל . הרבה חבילות שהזמנתי ולא רק מסין פשוט לא מגיעיות או מגיעות בעיקוב גדול מאוד.

מסכים עם כל מילה - זה נהיה פשוט זוועה :?

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכיתי חודשיים וחצי לסמארטפון שהזמנתי מסין... יותר מזה? המלצה שלי, כשקונים מסין, לפני שלוחצים על כפתור הקנייה, לבקש מהמוכר שישלח דרך דואר סינגפור או דואר הונג-קונג, מגיע מהר יותר. מי שמסרב, פשוט לא לקנות ממנו.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GPS. מספיק לשים בחבילה התקן שמשדר אות GPS ואז יודעים איפה החבילה.

אני מתנדב לבצע את הניסוי, רק תראו לי איפה יש GPS חזק מספיק שיחזיק מספיק זמן על סוללה. הבעיה היא שהחבילות נמצאות במחסנים רוב הזמן ולא תחת שמים פתוחים, צריך מקלט עוצמתי למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עוצמתי? הטלפון שלי קולט בתוך הבית עם כיסוי TPU.

הטלפון שלי בן 3 אז אני מניח שמאז שהוא יצא לשוק הייתה איזו התקדמות בתחום.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שיש בשוק מכשיר GPS שמדווח/מקליט מיקום רק כתלות בחיישן תזוזה כלשהו (ג'יירו), בדיוק כמו שבמצלמות רכב יש אפשרות הקלטה במקרה זעזוע/תזוזה.

עדיין תהיה דרושה סוללה חזקה.

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...