Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

עדכון ,

התקבלה חבילה ראשונה לאחר (שימו לב) חודש ו3 שבועות! , הקוד מעקב עד לאותו יום בו קבלתי את ההודעה, לא היה פעיל בדואר ישראל.

לאחר מסירת החבילה, עודכן שנמסר.

עכשיו נותרו עוד 7 חבילות כאלו , אם יגיעו, מתישהו.

צריך לסגור את דואר ישראל לאלתר.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 חבילות שנשלחו ממוכרים שונים באותו היום ל 2 כתובות שונות אחת עם מספק מעקב ואחת בלי התקבלו לאחר-חודשיים בדיוק.

לעולם לא קרה לי דבר כזה,המקסימום אם זכרוני אינו מטעה היה חודש. אני חושב שזה בלתי אפשרי לחכות חודשיים ואם זו מלחמת התשה שקשורה לרשויות המדינה או לדואר ישראל אז אני לא יודע כבר מה לעשות.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להלאים כלום. הדואר הוא חברה ממשלתית. הבעלות על הדואר היא לא פרטית - היא של המדינה.

צריך להפוך את הדואר לשירות ממשלתי. כמו שאף אחד לא חושב להפריט את המשטרה (אני מקווה), גם חלוקת דואר נכנס הוא שירות לאזרח.

אכן המצב נהייה גרוע יותר כשהדואר הפך לחברה ממשלתית - חלק בגלל הממשלה (שהכניסה תחרות מול דואר ישראל) וחלק בגלל העידן החדש (ירידה בדואר יוצא ודואר פנים ועלייה בדואר נכנס).

מה יביא שינוי? אולי תחקיר עיתונאי שיביא את העניין לכותרות? אולי מבקר המדינה שיחליט לחקור? אולי ח"כ שיעלה את העניין לדיון? ואולי קריסה סופית של הדואר הגוסס.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף את חלקי לשרשור התסכול הזה, אבל באמת אין לי כוח לפרט כמה זמן אני כבר ממתין ל - 19 חבילות שתגענה …

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הזמנתי כלום מסין אבל בתור אחד שאין לו אפילו חבילה אחת מעניין אותי מה זה הכמויות המטורפות האלה שאתם מזמינים מסין... מסקרן אותי מה אתם מזמינים?

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה יותר בכיוון של - מה אתם לא מזמינים? :-)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מזמינים? באמת ה - כ - ל.

פערי המחיר בין המוצרים בחו"ל (איביי, עליאקספרס, ווטאבר) למחירים בחנויות בארץ מדהימים אותי פעם אחר פעם.

למעט החסרון היחיד הידוע בשמו "דואר ישראל", מומלץ לכולם. השוק הישראלי קטן ומבודד ולכן לא ממש בתחרות חופשית. המסחר האלקטרוני הגלובלי מהווה סוף סוף תחרות כזו מול היבואנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי איפה כל אותן החבילות שלא מגיעיות כלל? הן מושמדות? באיזה זכות? מושלכות לפח? עובדים מזדמנים לוקחים אותן הביתה? מה קורה איפה כל אותן החבילות ?מצידי שיגיעו חצי שנה אחר כך אבל שיגיעו ? איפה הן?

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנות לחג לעובדים החרוצים ? :lol:

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי כמה פעמים שדברים שהזמנתי פשוט חזרו לסין בלי שום בסיס.

התוכן היה חוקי, הכתובת הייתה מדויקת (אפילו עם מיקוד של 7 ספרות וטלפון על האריזה), הכל היה פרפקט.

ועדיין איזה דולבאיוב בדואר החליט שעדיף להחזיר לסין מאשר להעביר אליי.

מצד שני בפעם היחידה שקיבלתי משהו דרך DHL דפקו אותי עם עמלות בלתי הגיוניות.

(החבילה התעכבה אצלם כמעט חודש, טענו שלא הצליחו למצוא את הטלפון שלי בשום צורה, ולשלוח לי דרישת תשלום מכס בדואר לכתובת שעל האריזה לא נראה להם מספיק הגיוני)

בסופו של דבר שילמתי קנס של כמעט ₪200 רק על אחסנה, עוד כמה גרושים דמי עמילות מכס, עוד גרוש וחצי פה ושם, על כל זה מע"מ כמובן.. יאדה יאדה. וזה לא שקיבלתי את זה יותר מהר מאשר דרך הדואר..

עדיין יצא לי יותר זול מקניה בארץ, בפער ניכר, אבל באמת שזה לפעמים מרגיש כאילו כל רשויות הדואר מנהלות מלחמת התשה נגד האזרחים עם גיבוי מהמדינה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה בלתי אפשרי לחכות חודשיים ואם זו מלחמת התשה שקשורה לרשויות המדינה או לדואר ישראל אז אני לא יודע כבר מה לעשות.

אולי מחאה ציבורית יכולה לעזור פה. אם כמה עשרות (מאות?) אלפי אנשים יזמינו בכל יום שניים שלושה (או עשרה...) פריטים שונים בדולר-שניים כ"א, והדואר יגיע לקריסה טוטאלית, אולי אז יבוא שינוי? עצוב לי לשמוע שאנשים מתייאשים ומפסיקים להזמין מסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי, הכי מתסכל זה מצב הדואר בארץ, לעומת הדואר בארה"ב.

יוצא לי להזמין הרבה ולשלוח, לחבר שגר בניו ג'רזי.

פשוט לא ייאמן, המהירות שהמוצרים מגיעים אליו בהשוואה לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...