Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

כשאין להם שום אינטרס לעבוד יעיל אז למה אתם מצפים?

שירות דואר נכנס יעיל אינו משרת אינטרס של אף גורם חוץ מהציבור, והציבור הרי מטומטם ופסיבי ככבשה.

אני מצפה לרגולציה. יש לזה מסתבר מלה עברית: אסדרה.

חברת דואר ישראל לא יכולה לפעול רק לפי האינטרסים שלה. בשביל זה יש ממשלה. הממשלה היא זאת שהביאה את דואר ישראל למצבו והיא זו שמאפשרת לדואר לדרדר את רמת השירות.

למיטב ידיעתי יש שני מדדים טפלים למדי לביצועי הדואר בתנאי הזכיון שלו: מספר ימי החלוקה של הדואר (5) ומספר הפעמים שמרוקנים תיבות דואר יוצא (2 אאל"ט). אין שום מדד לזמן המקסימלי או הממוצע למשלוח דואר ארצי או העברת דואר מרגע נחיתתו עד הגעתו לנמען.

בישוב בו אני גר, הדואר למיטב ידיעתי גם מפר את התנאי בזכיון ומחלק כ-3 פעמים בשבוע בלבד. וכבר כתבתי בעבר על חוויותי על "דואר 24" שסופק אחרי 3 שבועות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי אם נציף את תיבת הפייסבוק של אחינו- השר נפתלי בנט במיכתבים מנוסחים באופן רשמי הוא בטוח יגיב בנושא וניראה את האור בקצה המינהרה.

אולי ננסח מיכתב רישמי המגובה במידע רלוונטי למצב העגום של שירות הדואר בישראל?

אפילו הייתי מוכן לקבל תוכנית חדשה של מנוי אקספרס שהלקוח משלם 5 ש"ח לכל חבילה במידה והם מוכנים להיתחייב על זמן ההגעה ללקוח... כלומר הזמן מהנחיתה בארץ אז לסיווג וחלוקה לסניפים בעיר המגורים.

ככה לדואר יהיה תמריץ לעשיית רווח ולנו בשיפור זמן ההמתנה, אני מודע לזה שמדובר במצב אבסורד שאנו צריכים לשלם על מה שבכל מדינה מתוקנת זה כלול בשירות הבסיסי של הדואר, אבל לא רואה אפשרות אחרת לפיתרון הבעיה במדינת הקומבינה .

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה מעניינת שמשמעותה לשלם על שירות שצריך להיות חינם. אאל"ט לפי אמנות הדואר אין לגבות תשלום מהנמען.

אני חושב שלדואר נכנס יעיל ובחינם יש חשיבות כלכלית רבה ביצירת תחרות מול היבואנים (והיצרנים) ובלעדיו נראה פערי מחירים בין הארץ לעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה רשמת אבל במדינה עם בעיית ריכוזיות קשה מדוע אתה חושב שהדואר ירצה לייצר תחרות בין היבואנים לטובת האזרח המיסכן שעובד מצאת החמה ועד צאת הנשמה?

אפילו אי אפשר לישלוח פה מוצרי מזון לבדיקות מעבדה בארץ כי אף מעבדה לא מוכנה להיסתכן באיבוד החברות הגדולות בארץ, אין לנו האזרחים את הכוח לחולל שינוי לטובתנו, החברות הענק בארץ מנצלות זאת היטב וימשיכו לעשות זאת, אני כבר השלמתי ולכן חושב על פיתרונות של תשלום סימלי למען שיפור המצב- עצוב אבל זה מה שקורה במדינה קטנה עם אזרחים חסרי עמוד שידרה.

ממיזמן הייתי מזמין הכל בEMS /DHL וכ' רק אם לא היו תוקעים לנו אלף ואחד מיסים שונים ומשונים על לא כלום כי הם יכולים.

לדוגמא: מוכר באליאקספרס ששלח על דעת עצמו במישלוח פדקס סוללות אצבע בעלות של כ40$ - לאחר חודש קיבלנו הודעת תשלום של מעל 160 ש"ח! - למה? ככה!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר לא צריך לרצות כלום - הממשלה צריכה לרצות. פתיחת השוק לתחרות מבחוץ היא פתרון חלקי לשוק קטן, מבודד לא בתחרות חפשית, כמו שלנו.

אני מחכה לכמה משלוחים שכוללים סוללות, ואני חושש שחלקם אולי הוסב ל EMS/FEDEX וכו'. אם אקבל דרישת תשלום, אסרב, ושיחנקו יחד המוכר והחברה.

חברות השילוח גובות תשלום על שירות דומה לשירות שהדואר מספק, כי הם נותנות ערך מוסף: אמינות ומהירות. רמת השירות הירודה של דואר ישראל היא מה שמאפשר את גביית התשלומים הגבוהים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה מעניינת שמשמעותה לשלם על שירות שצריך להיות חינם. אאל"ט לפי אמנות הדואר אין לגבות תשלום מהנמען.

אני חושב שלדואר נכנס יעיל ובחינם יש חשיבות כלכלית רבה ביצירת תחרות מול היבואנים (והיצרנים) ובלעדיו נראה פערי מחירים בין הארץ לעולם.

יש פה גורם במדינה שלא מעוניין ביצירת תחרות מול היבואנים,יכול להיות שהצעד הראשון של הדואר זה עיכוב חבילות כדי ליצור רושם שלילי על מדינת ישראל באתרים כמו DX (ואחרי זה להתפשט מפה לאוזן אצל מוכרים באיביי) לאחר מכן חלק מהחבילות כלל לא יגיעו.

מצד שני יכול להיות שאני סתם פרנואיד וסה"כ הדואר מתנהל באיטיות בלי שום סיבה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך נרקב דואר ישראל בחסות משרדי התקשורת והאוצר

הישראלים שולחים פחות מכתבים, אבל הדואר נדרש לאותה חלוקה ■ בכל מדינה מתוקנת במערב, הדואר הוא אמצעי לעידוד תחרות בנקאית בקרב משקי הבית, ורק בישראל הוא לא

ציבור הלקוחות שילם ברבעון השלישי לבנקים עמלות בהיקף של 3.7 מיליארד שקל

עכשיו מעניין מי לא רוצה שהדואר יתפתח ויפתח תחרות בנקאית?.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם , נניח לפני כחודש (30 ימים) יצא חבילה מסין , נאמר שהטיסה לא ישירה ולוקחת 4 ימים - הגזמה .

המוצר הגיע לאחר כ- 4 ימים לארץ , איפה הוא נתקע ? .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובת תם: תבדוק במעקב משלוחים :evil:

כנראה בתור לבדיקה לפני מכס (האם דורש מכס) ובתור למיון (זיהוי כתובת).

מכיוון שאני לא נוטה להאמין שהדואר מפלה לרעה חבילות מסין (כי גם להפלות לרעה דורש מאמץ...) אז אני מניח שחלק מהעיכוב בחבילות מסין הוא דוקא לא באחריות דואר ישראל, וזמן המשלוח מסין לארץ עולה על 4 ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כתוב לדוגמא שהחבילה עזבה את סין לפני כ- 30 ימים , והבעיה היא לא של דואר ישראל . של מי כן הבעיה ? .

אני פשוט סקרן מאוד להבין את התהליך , מה גורם להאטה ? .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולף על פני האשכול הזה כבר כמה פעמים ואני פשוט עצבני מכדי להגיב.

אלו רק חלק מהפריטים שלא קיבלת מהחודשיים האחרונים

עליונית משענת יד מקורית לפולו

מד לחץ דיגיטלי לצמיגים

רביעיית נורות LED של אוסרם

משקפי אבק ומגיני ברכיים של thor

מדובר על סך של מעל ל1000 ש"ח סחורה, על חלקם קיבלתי זיכוי וחלקם נשלחו שוב ועבר חודש וטרם קיבלתי, אני כבר מתבייש לפנות למוכרים.

שאר המוצרים שכן קיבלתי הגיעו באיחור של חודש + / -

באחת מהפעמים אף קיבלתי הודעת דואר רשום שמונפקת ע"י הסניף (בצבע אדום) ושהגעתי לקבל את המשלוח פשוט לא מצאו אותו, השארתי טלפון ועברו מעל לחודשיים - כמצופה - טרם חזרו אליי.

בושה.

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ליקראת ניקיונות פסח ימצאו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לפי מה שידוע לי, דואר מסין שמתעכב הוא לא באשמת דואר ישראל. אחד המשתמשים כאן בפורום כתב על זה לאחר שהוא דיבר עם אחד המוכרים מסין, אותו מוכר אמר לו שדואר סין בודק חבילות יוצאות יותר מאשר בעבר וזו הסיבה לעיכוב. כאשר אני מזמין מסין, אני מצפה לגרוע מכל, לפני כמה ימים קיבלתי חבילה שנשלחה מסין לפני כ 60 יום בערך.

מה שכן, ביצעתי באיביי כ 150 רכישות, רובן מסין, מתוך 150 חבילות, אולי 1 לא הגיעה אלי. בסופו של דבר כל החבילות מגיעות (אני מדבר על המקרה הפרטי שלי), השאלה כמה זמן זה לוקח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי מסין/הונג קונג המון המון רכישות, עד היום הייתה חבילה אחת שמעולם לא הגיעה אליי וקיבלתי עליה זיכוי והיא הייתה דווקא מאוסטרליה.

אבל יש לי עדיין שתי חבילות חסרות מהרכישה האחרונה, כבר כמעט חודשיים.

כדי להימנע ממצב לא נעים של החזר או משלוח שני ואז לקבל את החבילה, אני פתחתי קייסים לפני ה-45 ימים, אבל אני ביקשתי מהמוכרים שלא יזכו או ישלחו שוב עדיין

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...