Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אני צריך לדאוג אם עברו כמעט 10 ימים ולפי המעקב החבילה שלי עדיין בנמל התעופה בקוריאה?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

17 ימים מטיוואן לפתח הבית, ללכת למלא לוטו?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר ממש בסדר, עיקוב משלוחים הוא בגלל חו"ל. מארה"ב הגיע חבילה תוך כמה ימים, מסין זה לוקח חודש או יותר.

אירופה - תלוי מאיפה, יש תוך שבועיים ויש תוך חודש. למשל אני עדיין ממתין לחבילה מאיטליטה, עוד מעט חודש.

להזמין מסין מאוד משתלם, המון דברים קטנים נמכרים שם בגרושים, למשל אפשר לקנות כבל ב3ש"ח שבארץ עולה לפחות 15.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עיכובי חבילות מכל מקום בעולם, כולל ארה"ב (20 לנובמבר ב usps priority- אין סימן חיים)

אתה רוצה אולי להגיד שכל העולם דפוק ורק דואר ישראל בסדר במקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני רוצה להגיד שאין שום דבר חריג עם הדואר המקומי - השירות שלהם סביר וכך גם זמן משלוח.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר ממש בסדר, עיקוב משלוחים הוא בגלל חו"ל. מארה"ב הגיע חבילה תוך כמה ימים, מסין זה לוקח חודש או יותר.

אירופה - תלוי מאיפה, יש תוך שבועיים ויש תוך חודש. למשל אני עדיין ממתין לחבילה מאיטליטה, עוד מעט חודש.

להזמין מסין מאוד משתלם, המון דברים קטנים נמכרים שם בגרושים, למשל אפשר לקנות כבל ב3ש"ח שבארץ עולה לפחות 15.

בוודאי, דואר ישראל בסדר זה רק כל שאר העולם דפוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק סיבות להתלונן על דואר ישראל, אבל כעת עונת חג המולד ולכן עומס גדול על המשלוחים בכל העולם.

נסיני עם משלוח מארה"ב בד"כ טוב אבל כעת אני ממתין לחבילה שנשלחה לפני למעלה מחודש (מצבר למחשב נייד).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לא, אני רוצה להגיד שאין שום דבר חריג עם הדואר המקומי - השירות שלהם סביר וכך גם זמן משלוח.

בתור אחד שמזמין עשרות חבילות מחו"ל בחודש, עד כדי כך שהדוורית כבר מכירה אותי (ולפעמים אפילו זורקת לתיבה חבילות שממוענות לאנשים עם שם דומה :-P), אני יכול להעיד שבהחלט משהו קרה לדואר, ולא רק מסין.

חבילה מארה"ב שמגיעה חודש אחרי חבילה מאותו מוכר שנשלחה שבועיים אחריה- משהו פה כבר מוזר.

שלא לדבר על כמה חבילות סיניות שמהן כבר נואשתי מזמן.

עד לפני חודש חודשיים לא הייתה לי שום תלונה לדואר ישראל, תמיד יצאתי להגנתם ותמיד החבילות הגיעו בזמן סביר (למעט חבילה אחת שהגיעה אחרי 9 חודשים מארה"ב באופן בלתי מוסבר בעליל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק לומר שאני ממתין לחבילה שנחתה בישראל ב19.11 ועד היום לא עזבה א סניף המיון בתל-אביב ,

אני גר בקריות,

הריצו אותי בין 7 מספרי טלפון שונים של הדואר , החל מEMS ועד למוקד שליחים ותלונות הציבור ועד עכשיו הם לא שלחו אלי את החבילה .

אני מזמין דיי כבד מחו"ל , בחודשים האחרונים הדואר עובד עוד יותר גרוע מהשירות הפח הרגיל שלהם,

הקטע היפה הוא שהיזמנתי ACCESS POINT של LINLSYS מאמאזון UK , הם שלחו על דעת עצמם (כנראה כי אלקטרוניקה) את המוצר עם UPS -> מרגע ההזמנה ועד שהשליח היה בכניסה לעבודה שלי עם המוצר : פחות מ36 שעות וההזמנה נעשתה בשבת שלנו (!!!) . מיותר לציין , אפס מכס , אפס מע"מ ושירות עם חיוך . (חבילה של 660 שקלים) .

אז, כן, הדואר בישראל גרוע ברמות שקשה לתאר , היחיד שאני יכול לחשוב עליו שגרוע ממנו (במדינה מתועשת ונורמלית) הוא הדואר הארגנטינאי ששם עם מספר החבילה אתה מקבל ספרון תפילה כי מי יודע אם זה יגיע ..

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילות באמת מתעכבות מעבר לרגיל וחלקן לא מגיעות, אבל השיא זה שאתמול אספתי חבילה קטנה שנשלחה ב07/13, שכבר מזמן קיבלתי עליה החזר. מעניין איפה היא חיכתה כל הזמן הזה...

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כאן חווה עיכובים במשלוחים בתוך ארה"ב?

שלחו לי חבילה דרך First Class Mail בתאריך 4/12, והחבילה עדיין לא הגיעה לתחנת מעבר בלוס אנג'לס, בד"כ החבילות מגיעות תוך יום יומיים מאותו רגע שהן נשלחות מהתחנה הראשונה שנמצאת בפורטנלד. אני כבר חושב שהחבילה אולי הלכה לאיבוד כי הם מעדכנים בתוך ארה"ב מאוד מהר, מה גם שהמרחק בין פורטלנד ללוס אנג'לס הוא 14 שעות, מאוד מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי קלאץ' לטרקטורון עבור חבר,

כבר עברו שבועיים שלמים, (ארה"ב) העדכון האחרון של החבילה הוא בברזיל, מה הקשר ?!

המוכר לא עונה לי, שלחתי לו הודעה עם כמה זמן הוא מעריך שאני יקבל את החבילה,

עזבו שביקשתי ממנו לא להכניס דף לתוך החבילה שלא ידעו של איזה טרקטורון זה,

והוא לא היה מוכן להקשיב.

מה עושים ?

חבילה של 1000 שקל.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...