Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

חבילה שנשלחה מbangood בתאריך 16.10.2013 הגיעה היום. מדובר ב2 גלילי מדבקת ויניל לרכב :brickwall::screwy:

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז עוד סוג של עדכון...

להזכירכם מדובר על חבילה שנשלחה מגרמניה ב 9/11 דרך DHL, עדכון אחרון באתר DHL הוא שהחבילה בדרכה ותמסר לידי רשות הדואר המקומית (במקרה שלנו "זבל ישראל") ומשם תמשיך לדרכה אלייך לבית, עם מספר מעקב מקומי (כן בטח).

באתר דואר ישראל מופיע כי הפריט נשלח מגרמניה בתאריך ה 9/11. (באמת??:shock::shock:) ללא שום עדכון נוסף מאז.

כמובן המוכר הגרמני טוען נחרצות כי החבילה בארץ (ללא שום יכולת לגבות טיעון זה באיזו שהיא הוכחה - לצער שנינו).

בכל מקרה:

1. פניתי פיזית לסניף הדואר המקומי שלי , הסברתי את הנושא וחיפשנו את החבילה (מדובר על חבילה די גדולה, אז זה "הקל" על החיפוש) לצערי לא יצא מזה כלום, החבילה לא בסניף.

2. פניתי בטלפון לדואר ישראל , לאחר המתנה מטורפת של 30 דקות על הקו (חרא של IVR) ענתה לי נציגה ספק בת אנוש, וטענה כי במערכת הדואר מופיע כי החבילה נשלחה בתאריך 6/11 ועדיין לא נכנסה ארצה, ואם יש ספק אז שאפנה לסניף המקומי לחפשו ידנית (שזו דרכה המנומסת לשלוח אותי לכל הרוחות).

3. פניתי למכס ישראל , אולי משם תבוא הישועה (אם בארזים נפלה שלהבת...) וכמובן לאחר המתנה של 20 דקות, ענו לי ונפנפו אותי בנחרצות לדואר ישראל.

4. פניתי לDHL ישראל, לאחר המתנה די קצרה לנציג, ענתה לי בחורה שאומנם טענה כי אין כל קשר בין חברת DHL בגרמניה לבין החברה בארץ בהסבר הבא:

אומנם בגרמניה חברת הדואר אכן נקראת DHL, אך היא בפועל זהה לדואר ישראל בארץ, ז"א משלוח דואר רשום אל מול דואר רשום, אין כל קשר לDHL שליחויות אקספרס (בארצנו). וכמובן שהיא הודתה / חיזקה את הטענה שכאשר שולחים מגרמניה דרך הדואר המקומי (DHL) אל מול הדואר המקומי בארצנו (דואר / זבל ישראל) משלוח הדואר הוא איטי בצורה מחרידה ושעליי להתאזר בסבלנות, וכבר קרו מקרים של עיכוב של למעלה מחודש.

הבאסה היא שהרכב מושבת בגלל החלקים הללו (ניחה) היותר באסה היא שאני סתם "ישרוף" את המוכר הגרמני מול EBAY.

נ.ב

עולים לי מלא בדיחות לגבי שריפה וגרמניה... סאמק דואר ישראל.

עמית - גם אני המתנתי זמן רב לחבילה מגרמניה (גם ע"י DHL) שהתעכבה. היה מס' למעקב, המוכר בגרמניה טען נחרצות ששלח בתאריך שננקב. במקביל - דואר ישראל התעקשו שהחבילה לא נכנסה בכלל ארצה. אחרי כמה טלפונים חוזרים ונשנים ("תמתין בסבלנות" אמרו לי) לדואר, פתאום התקשרו אליי מהדואר (לאחר שפתחתי "קייס" ב-EBAY) שאצהיר בכתב שהחבילה לא התקבלה על ידי (ושלכן המוכר ישלח לי פריט זהה - דברי דואר ישראל...). חתמתי ושלחתי (נו מה יכלתי לעשות - הרי הפריט לא הגיע), וראה זה פלא - לאחר ימים ספורים הגיע הפתק המיוחל מהדואר, וגם הפריט שלו חיכיתי.

לאור כל החתימות והתיארוך ע"ג החבילה - לעניות דעתי זה התעכב במכס / משרד התחבורה.

לדעתי - יש נתק מוחלט בין הדואר לגופים הללו. מספר המעקב לא שווה הרבה (אם בכלל), והדואר אינו מעודכן היכן הפריט שלך נמצא בכלל (טענו שהפריט לא נכנס לארץ, בו בזמן שכבר הוחתם/היה בתור לחתימה ע"י המכס/משרד התחבורה).

סה"כ המתנה כשישה-שבעה שבועות.

התנצלתי בפני המוכר מגרמניה על המקרה (וטענתי שזו הפעם הראשונה שיש לי בעייה כזו ולא ידעתי מה בדיוק לעשות).

רוב הבעיות במשלוחים הללו - אני מניח שמקורם פה בארץ (לפחות אלה הטעונים בדיקה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור אישי.

עד לפני חודש אני ואשתי היינו מזמינים לפחות 3-4 פריטים בחודש.

אתרים שמהם הוזמנו הדברים הם:

אליאקספרס, איביי, r2hobbes ו-ioffer.

עד היום ומנסיון של לפחות 9 שנים. לא קרה ולו מקרה אחד של איזה פאק או אי קבלה.

בחודשיים האחרונים התחלנו להזמין יותר מאלי אקספרס ווז התחילו בעיות.

יכול להיות שזה לא רק בגלל הספק אלא בגלל התופעה שכולם מספרים.

כרגע לא הגיעו 3 פריטים וגם אחרי פתיחת תיק זה לא עזר. צויין שהדואר יצא מהונג קונג ומשם נעלמו עקבותיו.

אולי צירוף מקרים שנפלנו על ספקים לא טובים (פידבק יהלומים) ואולי גם יש איזשהו חשד בדואר שלנו. מה שבטוח שיש עלייה מאוד מדאיגה של אי מסירה והפחד שיקרה מה שקרה עם איטליה שהרבה ספקים פשוט הפסיקו לשלוח למדינה.

תחשבו שאותו ספק יצטרך להחזיר כסף פכם, פעמיים ואז בפעם השלישי הוא יפסיק לספק לישראלים.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שנשלחה מbangood בתאריך 16.10.2013 הגיעה היום. מדובר ב2 גלילי מדבקת ויניל לרכב :brickwall::screwy:

אותו סיפור עם המשלוח מהאתר הזה.

הזמנתי חבילה גדולה,נתנו לי מספר מעקב אחד שהגיע אחרי יותר מחודש.

החבילה הגיעה קטנה עם המון פריטים חסרים,שלחתי מייל לאתר לשאול את פשר העניין.

ענו לי ואמרו שהחבילה פוצלה לשניים והחלק השני אמור להגיע,נתנו מספר מעקב שני,החבילה נשלחה לפני טיפה יותר מחודש ואני עדיין מחכה.

במצטבר סל הקניות באותו היום מהאתר יותר מחודש וחצי ועדיין לא אצלי במלואו :roll:

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני באותו המצב- יש 5 חבילות מה30 לאוקטובר בערך שעדיין לא קיבלתי, אבל שמתי לב שיש איזור בסין שמימנו הכל מגיעה תוך פחות משבועיים, בבנגוד הם מסווגים את זה כמחסן USA אבל זה לא קשור לUSA אלה איזה עיר שממש קרובה לנמל - משהו GZ, כל מה שהוזמן משם הגיעה תוך כ10 ימים- לא יודע מדוע דווקא מהאיזור הזה המישלוחים מגיעים מהר.

בנוגע לפיצול חבילות- גם אני ניתקלתי בזה וששאלתי אמרו שיש להם הרבה מחסנים ואם כל הפריטים באותו ההזמנה לא נימצאים באותו המחסן אזי המחשב מפזל את ההזמנה אוטומטית עם מס' הזמנה עוקב.

הזמנה שנישלחה ב30 לאוקטובר ופוצלה לשניים, האחד עם המולטימטר הגיעה תוך כ10 ימים, החלק השני שהוא עם מס' מעקב אבדו עקבותין אחרי שב6 לנובמבר הוא עזב את סין... מעניין אולי מישהו היה זקוק למלחם וסרט מדידה 3M :-).

אתמול שקיבלתי עכבר מהם הוא נישלח ב26 לאוקטובר והגיעה רק אתמול :-(....

לא יודע - מקווה לטוב... לפחות שעד היומולדת שלי החודש הם יגיעו :-)

אני רק חושב איזה עולם יפה היה עם כל ההזמנות מסין היו מגיעות בתוך כ10 ימים ללא איבודים בדרך... אני בטוח שמיספר ההזמנות שלי לחודש היה משלש עצמו... אבל כיום עם כמעל חודש בממוצע להזמנה- אני כמעט שוכח את ההזמנות ומופתע לקבל פתק לאיסוף חבילה/מעטפה עם גאדג'יט חמוד בתיבה LOL.

נ.ב- הדבר הכי מעצבן שכל פעם קורה לי מחדש... לפעמים יש מבצעים טובים אבל המוצר לא במלאי ורשום שיתחדש תוך מס' ימים אני מזמין ומחכה שישלחו... אבל עם המזל שלי זה מתחיל להיתעקב ולאחר כשבוע שאני מיתבאס ומבטל את ההזמנה- למחרת אני רואה שהוא הגיעה למלאי! חחחח זה מה שקרה לי אתמול עם הטאבלט, ביטלתי אתמול והיום הוא במלאי.... :-(.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמשיך לא לקבל את הפריטים נמשיך לפתוח קייסים (בלית ברירה) ולאט לאט לא יהיו מוכרים שישלחו לארץ, ואתרים גדולים כמו DX,FP,BANGOOD כבר לא ישלחו בכלל לארץ. נראה שזו המטרה הסופית של דואר ישראל, כנראה אנחנו עושים להם עבודה קשה עם כל ההזמנות שלנו והם לא אוהבים לעבוד קשה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את התופעה :lol:

פותח את התיבה, מוצא שם חבילה, ומנסה לנחש / להזכר מה זה יכול להיות :roll: קצת כמו לקנות לעצמי מתנה, בהפתעה. תודה לכם דואר ישראל על רגעי אושר קטנים.

נראה שזו המטרה הסופית של דואר ישראל, כנראה אנחנו עושים להם עבודה קשה עם כל ההזמנות שלנו והם לא אוהבים לעבוד קשה.

השנה עלה נפח הדואר הנכנס ב-90%!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום חמישי 28 בנובמבר הזמנתי כיסוי לנקסוס 5, הוא נשלח למחרת, וכעבור ארבעה ימים הוא כבר בישראל, הדואר אפילו עדכן את האמריקאים :)

נראה מתי אקבל את הפתק לבוא לקחת מסניף הדואר

attachment.php?attachmentid=363474&stc=1&d=1386079738

tracking.jpg

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את המספר מעקב ותבדוק באתר של דואר ישראל מה כתוב. אם כתוב שהפריט בסניף השכונתי שלך ומחכה שתבוא, אז תלך לקחת אותו גם בלי הפתק. רק תדאג לקחת איתך את המספר מעקב ותעודת זהות.

אני קיבלתי היום פתק שכתוב עליו ששמו אותו בתיבה שלי בראשון לחודש (לפני יומיים), אני בכלל שיחררתי אתמול את החבילה בלי הפתק.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תדאג לקחת איתך את המספר מעקב ותעודת זהות.

קח איתך גם אסרטיביות, למקרה הצורך. הפקיד עשוי לשלוח אותך בחזרה הביתה עד שתקבל את הפתק האדום. אל תתבייש לדרוש בתקיפות שיעשו את עבודתם ויתנו לך את הדואר שלך, למרות שהם מתרשלים בחלוקת ההודעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאני לא מספיק זבל כדי לקבל יחס מגעיל בדואר.

אני גם מתקשר לפני ומברר שהחבילה אכן נמצאת בסניף ושאפשרי לבוא לקחת אותה, ועובדה שלא הייתה עם זה שום בעיה. גם ככה יש שם הרים של חבילות וחבילה שיוצאת משם מפנה להם מקום.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממש לא זבל כדי לקבל יחס מגעיל, וברוב המקרים אני אכן מקבל את החבילות שלי ע"פ מספרי המעקב בנימוס ובחיוך כפי שאני גם נוהג. א-ב-ל כבר קרה לי פעמיים שקיבלתי סירוב לא מנומס בכלל לקבל חבילה לפי מספר מעקב וללא "פתק אדום". מיותר לציין שמהסניף לא יצאתי בלי החבילות שלי.

למרבה הצער, לאחרונה מערכת מעקב המשלוחים מתעדכנת לעיתים לראשונה לאחר מסירת החבילה, ולכן כבר אינני יכול לדרוש את החבילות ללא הפתק האדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...