Jump to content

ishayk

 • הודעות

  92
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

אודות ishayk

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ishayk

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

4

מוניטין

 1. בדירה הקודמת שילמתי לפרטנר 90 שקל בחודש על חבילת 1000/100 ללא ראוטר - במקומו ביקשתי ממיר סיב וחיברתי אליו ראוטר פרטי. בדירה הנוכחית אין פרטנר, משלם 99 + 10 ש"ח (ה 10 שקל על ההתקנה שעלתה 360 ואפשר לחלק ל 36 חודשים) על 600/60 לסלקום על תשתית בזק, גם עם ממיר סיב. אני מכיר מושב עם בתים פרטיים בלבד שבזק עשו שם פריסת סיבים, גרים שם לא מעט טחונים אז יש כדאיות כלכלית.
 2. בעתלית יש שכונות שבורות ויש שכונות חדשות, זה כמו דרום ת"א וצפון ת"א - הבדל ענק, יש לנו חברים בשכונת הרכס (5 דקות הליכה מהים) וכל פעם שאנחנו מבקרים אותם אני נדהם כמה שקט שם.
 3. מאוד יקר לדעתי, הביאו לך הצעת מחיר עם פירוט חלפים / עבודה? לפי חישוב שלי עלות בולמים 600 (KYB/MONROE) וכריות 200 שקל, עם רווח יפה מאוד למוסך נעגל ל 1000, נגיד שהיצרן הגדיר שעבודה כזאת לוקחת שעתיים (למרות שעם ציוד שיש למוסך זה לוקח פחות משעה), עוד 600 שקל, הגענו ל 1600 בסה"כ, לאן נעלמו עוד 900 שקל? מסכים עם קודמי שלא צריך להחליף בולמים אחרי 6 שנים, יש סיבה מיוחדת להחליף אותם?
 4. הייתי בקריית חיים (על כיכר צייזל/המזרקה) לפני כשנה בערך מטעם העבודה והיה כיף לאללה. יש שם הרבה ג'אנק, מכוניות ומקומות לתפוס מחסה, יש גם איזה קטע עם "דגל" שנמצא באמצע המפה והקבוצה שמגיעה אליו ראשונה מנצחת את הסיבוב.
 5. מתרגלים אחרי כמה ימים 🥴 אני יכול לקצר את הזמן ב 20 דק' אם אני עולה על הרכבת המהירה מבנימינה לת"א אבל אני מעדיף לשבת כמו בנאדם בפרברית ולא כמו סרדין במהירה שמגיעה עמוסה מחיפה.
 6. התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש באוקטובר 20, אין אפשרות לעבוד מהבית וכולם הגיעו למשרדים גם בסגרים. יתרונות - זה אפשר לי להכנס יותר מהר לעניינים כי כשצריך מישהו אתה הולך למשרד ליד ומדבר איתו במקום להתכתב או להתסכל ביומן מתי הוא פנוי ולקבוע פגישה. יש גם הצד של ההווי החברתי שזה יתרון עצום שאפשר לי להכיר את האנשים שאני עובד מולם ולהרגיש בנוח לפנות אליהם והם אליי. חסרונות - אם הייתי עובד מהבית הייתי חוסך שעה וחצי נסיעות לכל צד שזה לא מעט, 90% מהזמן אני ברכבת ולא ברכב שעומד בפקק אז זה לא כזה נורא. אם הייתה אפשרות לעבוד מהבית הייתי עובד יום או יומיים מהבית ובשאר מגיע למשרד.
 7. ל QA ידני אין כמעט דרישה וכל קורס כזה יהיה לזרוק כסף לפח, אם הייתי במצב הזה בלי תואר הייתי הולך ללמוד פיתוח WEB שזה תחום מעניין ב Coding Academy כי מלמדים שם ברמה גבוהה ויש דרישה לאנשים שסיימו את הקורס הזה. *הייתי ממליץ גם על קורסים של Infinity Labs ו Experis אבל הם דורשים תואר ראשון ופסיכומטרי כתנאי מקדים. *לא ממליץ על קורסים של מכללות שקר כלשהן שמבטיחות שכר התחלתי כמו מי שכתוב לו Mamram ב Linkedin 😜
 8. מהנסיון הקצר שלי כשוכר: 1. כשאני וזוגתי שעברנו לגור ביחד פתחנו חשבון פפר על שמה (מקבלים 2 פנקסי צ'קים בפתיחה), העברנו לשם כסף כל חודש ומהחשבון הזה שילמנו שכירות והוצאות משותפות. מצד שני יש את הסיכון שהחבר לא יפקיד כסף והכל ייפול עליך, חייב לדאוג שבחשבון הזה יש תמיד מספיק כסף ב 1 לחודש, אחרת הצ'קים יחזרו ואתה ממש לא רוצה להגיע למצב הזה. 2. על חוזה שכתב עורך דין לא הייתי חותם בחיים בלי להתייעץ עם מישהו שמבין בזה, סעיפים שיכולים להראות תמימים ונורמאליים יכולים דווקא להיות דרקוניים ולבוא לרעתך, בדירה הנוכחית שלי בעל הבית הביא חוזה שכתב העורך דין שלו, היו שם סעיפים כמו חובת צביעת את כל הדירה בעזיבה, בלי קשר למצב של כל קיר,איסור לאנשים אחרים להיות בבית בזמן שאני לא שם, זורקים אותי מהדירה תוך 5 ימים במקרה ששכירות לא שולמה תוך 5 ימים חזר בלי הודעה מוקדמת (שנינו את זה לתוך 3 ימים מרגע שהוא מודיע לי שהתשלום לא עבר). דיברנו עם המשכיר על כל הסעיפים הבעייתיים, עשינו כמה טיוטות עד שהגענו לחוזה ששנינו מסכימים עליו וחתמנו בלי שהיה צורך בעו"ד, אנחנו כבר שנתיים בדירה ובדרך לחוזה לשנה השלישית והוא מרוצה עד הגג, אין בעיות עם התשלומים ושומרים לו על הדירה כאילו היא שלנו. חוזה זה לא תורה משמיים ולכן צריך לעשות שינויים בסעיפים בעייתים, אם המשכיר/ה או העו"ד לא מוכן לדבר על זה אז תחפש דירה אחרת. 3. אל תחתום על צ'ק בלי לציין עליו סכום בחיים, כותבים עליו את השם של המשכיר/ה + "למוטב בלבד" + "צ'ק ביטחון" והסכום (3-5 חודשי שכירות, לדירה חדשה אולי יותר), הדבר היחיד שנשאר פתוח זה התאריך, בחוזה צריך להיות כתוב מהם המקרים (הפרות חוזה) בהם המשכיר יוכל לפדות את צ'ק הביטחון (עוד סיבה למה חשוב להבין טוב טוב את החוזה). בצ'קים של השכירות ממלאים את כל השדות (+ למוטב בלבד) ובתאריך רושמים 1 לחודש של כל חודש.
 9. הם בהחלט יצרו לעצמם שם של רשת זולה בתחילת עידן הזאפ, הם לא זולים מהמתחרים, השירות לא משהו בלשון המעטה אבל יש להם מבחר מטורף וסניפים בכל חור, בת"א זה מגיע למצב שיש להם שני סניפים במרחק 5 דק' הליכה אחד מהשני.
 10. 90 ש"ח עבור 1000/100Mb בפרטנר פייבר ללא השכרת ראוטר
 11. ishayk

  הקלטת הרצאות בזום

  אם אתה משתמש ב window capture ב source תנסה display capture או הפוך, אצלי display capture עבד מעולה כשהייתי מקליט.
 12. ishayk

  הקלטת הרצאות בזום

  מחשב ישן? תנסה את ההגדרות האלו, אם זה עדיין עמוס תוריד עוד רזולוציה ו bitrate
 13. נתב BE לא שווה 5 שקל.. סתם תעלול שיווקי, אם אין לך ראוטר תומך VDSL (צריך למהירויות של 40 מגה ומעלה בתשתית בזק) אז קונים אחד ביד2 ב 100-150 ש"ח. לאיזה ספקית אתם מנויים? תתחיל מלבדוק פינג לשרת המשחק: https://gameserverping.com/fortnite-battle-royale בדגש על השרת בפרנקפורט, ככל שהמספר (פינג שנמדד ב ms) יותר נמוך ככה אח שלך פחות יסבול כשהוא משחק. עד 65 זה מעולה, 65-90 גם סבבה, 90 ומעלה -> תעבור ספקית, בזק בינלאומי מומלצים כי יש להם את הניתוב הכי טוב לאירופה, גם 018 לא רעים. אם יש לך אפשרות לפרטנר פייבר אז הם גם טובים ולא יקרים (70 ש"ח לחבילת 200 מגה), תוצאות עם פרטנר
 14. בעיר הרכב לא חסכוני, במיוחד אם אתה אוהב להיות ראשון אחרי כל עצירה... יש לי מודל 2016 (מנוע 1.0 110כ"ס) כשרוב הנסיעות שלי בבין עירוני בלי פקקים והצריכה הממוצעת היא 1/17.
 15. לכ.רשת שלך לא צריכה להיות בעיה להחזיק חיבור של 1Gbit, ניסית להתקין דרייברים עדכניים? https://www.msi.com/Motherboard/support/H77MA-G43.html#down-driver
×
×
 • תוכן חדש...