Jump to content

Matan1515

 • הודעות

  163
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

14 נייטרלי

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  Honda Civic 2013 5D

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לדעתי אתה מתכוון לדגם אקטיב הנמכר בליסינג.. קומפורט בדרך כלל נמכר בשוק הפרטי! אני זוכר שבזמנו לפני שנה וחצי מאוד רציתי רכב כזה אבל בסוף לא היה במסגרת התקציב.. שים לב למצב המצבר STOP & START - לא זול.. עולה כ800 ש"ח מערכת מולטימדיה - דובר רבות על בעיה במסך מגע עצמו שהוא קופץ והוחלף באחריות.. וחוץ מזה לבדוק ב7 עיניים כמו כל רכב.. שמשות מקוריות, ברגים במכסה מנוע, קילופי צבע בפינות, חיבורים, ברגים וכו'..
 2. היי לא קשור לשרשור.. אבל נתת כאן לינק המתאים לרכבים יפנים. באתר הנ"ל אין הונדה סיוויק.. בחו"ל היא נקראת גם סיוויק כמו בארץ..
 3. הם כל כך שוחטים במחירים במורשה יבואן!!! גם בחלפים ובמיוחד בשעתון!!! אבל זה כבר נושא ידוע ... אין פה מה להתווכח או שבעצם אמרת איפשהו שהמוסך הזה הפך להיות מורשה לא יבואן.. אבל עדיין יקר מאוד!!!!
 4. נראה כמו מסוג השריטות שעדיף לחיות איתן ולא לגעת בהן. אציטון בלבד\ספוגית הפלא.. ומה שישאר פשוט לחיות עם זה לא להכנס לתיקוני צבע והרפתקאות.. במיוחד אם זה רכב די חדש **דעתי האישית בלבד**
 5. מצתים החלפתי לפני שנה לאירידיום NGK מסנן אוויר רשמתי שהדעות חלוקות.. אני בעצמי הלכתי לאיבוד מצד אחד אומרים מקורי, צד שני אומרים לשים תחליפי להחליף כל שנה בחברה רוצים על פילטר אוויר 230 ש"ח כולל מע"מ ופילטר מזגן 150 ש"ח כולל מעמ שחיטה
 6. פילטרים הוחלפו אצלך למקוריים- אותם מחליפים כל 30K לא רלוונטי כאן כי התחליפיים עולים שליש גג חצי מהם ולכן מחליפים בכל טיפול.
 7. לי יש כזה רכב 2013 אומנם האצ'בק, 99% שזה אותם פלאגים. גם NGK יכולים להתאים. יש פה בפורום את ליאב התותח ממשה חלפים מפתח תקווה, יוכל לעזור לך בדיוק במה שאתה צריך.
 8. מקורי בחברה מחליפים כל 30k תחליפי בגלל המחיר שווה להחליף כל 15k אצלי כרגע הוא תחליפי והסתכלתי עליו והוא לא נראה מלוכלך בכלל, אבל יוחלף לשקט הנפשי.. שאלתי לא מעט אנשים לגבי פילטר אוויר מקורי או תחליפי.. שמעתי טענות לכאן ולכאן וכבר הלכתי לאיבוד..
 9. תודה איך אני יודע האם נדרש אצלי האדג'? חוץ מ5W40 שאפשר גם לשים 5W30 אני לא יודע האם נדרש תקן כלשהו, לא מצאתי גם ברשת משהו.. לברמבו יש גם צלחות וגם רפידות?
 10. אהלן טיפול שנתי מתקרב ובא.. 130K על השעון. טיפול אחרון נעשה לפני שנה 120K על השעון שמן CASTROL 5W40 - איזה סוג מומלץ? יש את הגלון הירוק ויש את הזהב אדג' - מה מהם המתאים? פילטר שמן - כמובן מקורי פלטר אוויר - האם מומלץ מקורי? בדקתי מול מחסן הונדה.. 190 שח לפני מע"מ - האם יש הצדקה? פילטר מזגן - מקורי של הונדה 124 שח לפני מע"מ - האם יש הצדקה? או לשים חליפי? סט צלחות + רפידות קדימה - מקורי מאוד מאוד יקר.. רשמתי איפשהו את זה על הדף את המחיר אבל עדיף באמת שאני לא ארשום את זה כאן. מה מומלץ?
 11. נכון. לכן אמרתי "מגרשים" ולא סוכנויות. אני מכיר את הסוכנויות של מאזדה\טויוטה ובדרך כלל אלה מקומות מסודרים שלא ילכלכו את שמם הטוב.. אומנם המחיר יהיה בהתאם אבל עבור מי שמחפש שקט נפשי ולא להסתכן זה שווה את זה.
 12. אני גר באיזור נתניה.. ויכול לומר לך שלא הייתי רוכש משם בצחוק רכב מאחד המגרשים! גם רכב 0 ק"מ שזה רכש חדש דנדש הייתי בודק ב8 עיניים שלא מסתתרת קומבינה!
 13. הכיסא נוסע על המסילה ומורחים\מרססים קצת גריז כדי שינוע בצורה חלקה ללא חריקות..
 14. בחזור אתה צריך לגרז את המסילות לא ?
×
×
 • תוכן חדש...