Jump to content

david1986

 • הודעות

  58
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של david1986

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

5

מוניטין

 1. אה אוקיי , לא חשבתי שהוא מיועד ל4 שנים . מאמין יהיה שימוש ל4-5 שעות של אינטרנט בשבוע לא יותר.
 2. מקפיץ. כמה שאלות לפותח השירשור ובעלי הנסיון. לכמה זמן לדעתכם מספיק כרטיס כזה +-? האם עדיף לקחת פלאפון שלא בשימוש ולסדר לו סים עם חבילת גלישה עם פי 2 יותר ג'יגה תמורת 30 שקלים לחודש +-?
 3. שלום חברים. אני מעוניין לקבל חוות דעת לגבי שני מגברים, מי מהם עדיף מבחינת איכות המגבר . מגברים בתקציב נמוך יחסית מיד 2 בפורום . מדובר בmassiv audio bx4 מגבר שמוצהר 120 וואט rms לערוץ ב4 אום לעומת רוקפורד r400.4d שמוצהר 75 וואט rms אבל הבנתי שהוא טיפה אנדרייטד. המגבר מיועד לסט קומפננט שעדיין לא נקנה אבל רוב הסיכויים סט ברמה ביניים של 100 וואט rms. תודה לעונים.
 4. תודה על התגובה. אני מעוניין ביחידת ראש עם מסך כדי לחבר מאחור גם מסכים לילדים. בתכנון גם קניית מגבר 4 ערוצים של 100wrms+- לערוץ. עוד שאלה , אם אני רוצה לחבר מסכים במושבים האחוריים ו2 מגברים (4 ערוצים +מונו) אני צריך יחידת ראש עם 3 יציאות?
 5. שלום חברים . אני מעוניין לקנות מידבאס של לאגטיה l6 ולחבר אותו לטוויטר של מורל mt250 . האם אני חייב לקנות קרוס ואיזה אם כן או שאפשר לחבר את זה רק עם המערכת עצמה (עוד לא נקנתה יחידת ראש, כנראה מסך לא מתוחכם מידי של פיוניר או סיני). תודה לעונים.
 6. היא שילמה מיסים בעת קניית הדירה כבר לא ?
 7. חברים המילה אופקים הוזכרה כמה פעמים בשירשור אז כמה הערות לגבי העיר .(לא מנסה "למכור" את העיר לאנשים כדי שיגיעו לגור אלא פשוט לתת כמה נק) . אני בן 33 נשוי +2 (7ו4) חי כ3 שנים בעיר אחרי שעברנו מחולון/בת ים. אני עובד בחולון נוסע ברכבת שעה ו10 דק לכל כיוון יורד ביוספטל. העיר עצמה מתאימה לצרכים שלי היא שקטה ברובה, יש הרבה שטח יחסית לפר תושב. בעיר עצמה יש 3 4 מסעדות קטנות, 3 4 סופרים גדולים וביג קטן. מי שרוצה בילוי סטייל המרכז כמובן יכול לצאת לבש שבימינו כמעט ולא חסר בה דבר (ביגים, קניונים, איקאה , יס פלאנט , סינמה סיטי , מסעדות ועוד). יש בתי ספר טובים יותר וטובים פחות כמובן משתדלים להיות בטובים. גני ילדים גם עושים רושם טוב. בעיר יש 40 אחוז בערך אוכלוסיה דתיה /חרדית אבל אין בעיה בין התושבים ממה שיצא לי להתרשם. האנשים סהכ טובים. כמובן כמו בכל עיר יש חלקים יותר טובים ופחות טובים אבל סהכ אני מרוצה . רכשנו דירת גג בת 5 שנים ב1.1 מליון דבר שלא יכלתי לעשות במרכז. האישה הילדים והכלבלב נהנים מהחיים סהכ (בריכה נחמדה על הגג, פינת ברביקיו, מקרן לסרטים , מקום לכל הצעצועים של הילדים לא חסר ). כמובן שיש חסרונות בעיר אין לי ספק אבל אישית אני מרוצה . נהנה לגור בה יותר מבת ים למשל. חולון הרגישה לי עיר יותר טובה למגורים אבל שוב פער המחירים הוא פי 2 אז אין מה להשוות. נקודה ששכחתי לציין והיא די חשובה היא שלאשתי יש משפחה בעיר וכמובן שזה מקל על העניינים לעבור 90 קילומטר ממקום מגוריי הקודם . דוד.
 8. לא הייתי בונה על המשטרה לצערי בשום דבר. אין אפשרות לדבר עם בעל הבית? אולי אם מספיק דיירים יתלוננו יש סיכוי שמשהו יזוז .
 9. מצד שני אתה יכול להגיד למה לו לתת לה 600 שקלים חזרה אם המחיר אצלו הוא 2000 שקלים. אולי גם אצלו יש שיטת מצליח. שאר הנשים שעשו טיפול דומה ב2000 יכולות לבקש החזר גם.
 10. לכל אחד יש טעם שונה . הרץ מילה סאב מעולה לטעמי עדיף על האיידי אבל שוב אם לא תשמע איך תוכל להחליף על "עיוור"?
 11. ]הקפצה הסאב יושב בבית ללא שימוש. הדסקאפ קצת מעוך, עניין אסטטי. מחיר 1400 לבוא לקחת בלי חפירות. רק המגנט לבדו שווה את הכסף. אני מבת ים לא נייד. עדיפות בפלא 052 4046109 דוד
 12. הקפצה הסאב יושב בבית ללא שימוש. הדסקאפ קצת מעוך, עניין אסטטי. מחיר 1400 לבוא לקחת בלי חפירות. רק המגנט לבדו שווה את הכסף. אני מבת ים לא נייד. עדיפות בפלא 052 4046109 דוד
 13. הקפצה 1700 שח, אני מבת ים. אפשר בפלא 052 4046109 דוד
 14. הקפצה. 1700 שח, מחיר מצחיק לאחד מהסאבים החזקים בארץ בהתחייבות. 15 אינץ , 25 קילו סאב מפלצת לא בשימוש ללא תיבה. אני מבת ים.
×
×
 • תוכן חדש...