Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

טוב אתמול קיבלתי הודעה ממוכר אחד שהוא מתכוון להחזיר לי את הכסף, נעלמו עקבותיו של המוכר השני, והיום עשיתי Escalate לקייס איתו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך זה קרה.

אבל היום הגיע לי משלוח של לדים אשר הזמנתי רק לפני שבוע. כנראה המוכר שלי שיחד מישהו עם חבילת אטריות.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון שק אורז ;) אני פעם הזמנתי מסין איזה מחזיק מעפן ל GPS לרכב,הגיע תוך עשרה ימים מרגע האימייל (SHIPPED)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עדכון, הצלחתי להגיע למחלקת פניות הציבור של הדואר, התחיל תהליך של חקירה, כי לטענתם החבילה אכן לא נכנסה לארץ, נבדק מול מחלקת פניות הציבור מרכז, וראשון לציון. יחד עם זאת הם מסכימים כי החבילה אכן הייתה צריכה כבר להגיע מגרמניה. לאחר שאקבל אישור במייל, המוכר יתחיל תהליך חקירה מצד dhl. נקווה לטוב, אני לא מוותר.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כל לילה מספר חברי פורום במקום להתלונן על דואר ישראל , יגיעו להתנדב יחד איתי במרכז המיון וכך נוציא את כל החבילות .

חסר לי האייקון של הסמיילי שיראה שאתה צוחק.

שתי בעיות בהצעה:

אחת - הדואר הפסיק למיין בלילה, שזה כנראה חלק מהבעייה.

שנייה - אני עייף אחרי ההתנדבות במד"א, בחלוקת מזון לנזקקים, ובמשמר האזרחי, אז אני עלול לעשות טעויות במיון הדואר :roll: וברצינות יותר, דואר נכנס זה שירות שהמדינה צריכה לתת, וברמה סבירה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר הגיעה חבילה שהזמנתי ב17 לנובמבר מיפאן.

לידיעה כמו שאומרים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום חמישי 28 בנובמבר הזמנתי כיסוי לנקסוס 5, הוא נשלח למחרת, וכעבור ארבעה ימים הוא כבר בישראל, הדואר אפילו עדכן את האמריקאים :)

נראה מתי אקבל את הפתק לבוא לקחת מסניף הדואר

attachment.php?attachmentid=363474&stc=1&d=1386079738

הכיסוי אצלי ביד. שבוע מרגע ההזמנה עד לקבלת המוצר. אין תלונות!

דרך אגב הזמנתי גם מקלט לווייני מ Ali Express - נשלח ב-18/11 עם SWISSPOST והגיע היום כלומר שבועיים וחצי משלוח.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שכבר הגיעה איזו חבילה מזורגגת, מספר 790 עכשיו מקבל שירות, שני אשנבים פועלים.

היעילות לא עוצרת רק בשילוח :)

typebesy.jpg

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה לחבילה שנשלחה מארה"ב ויצאה משם ב 20 לנובמבר. חבילה גדולה מאוד ב USPS PRIORITY

שיחה אל מוקד המוגבלים של 171 הובילה לשלל טענות חסרות היגיון ו/או קשר למציאות כמו "אולי זה דואר לא רשום", "אם זה בארץ זה 100% היה נקלט, אין דבר כזה שלא", "אין מצב שחבילה עוברת מיון בלי להיסרק", "זה באחריות השולח שיהיה מעקב (???) "

ועוד שאר לוקשים כאלו ואחרים.

האהבל ניסה לקשקש לי על ברקודים של USPS שמתחילים ב L, בעוד אני בכלל מדבר איתו על חבילה מסוג international parcel עם ברקוד שמתחיל ב C.

טענו בפניי שדואר רשום מחו"ל (גם מארה"ב פריוריטי שרשום בבירור 6-10 ימי עסקים) לוקח בין 14 ל 21 ימי עסקים.

כן, זה אולי הזמן שהחבילה יושבת בו בצד באיזה חדר אפלולי במכס עד שמישהו יטרח לשים לב אליה.

זה די מתסכל שאין מה לעשות אלא לשבת ולחכות לתאריך לא ידוע, ולספוג את השירות החרא/שקרים/חוסר ידע או מקצועיות של נציגי הדואר, בין אם בסניפים או בטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול קיבלתי פתק אפור של הדואר.

היום הלכתי להוציא את החבילה, פתאום אני רואה קרטון קטן ותפוס אליו עוד שקית קטנה בגומיה.

מסתבר שהגיעו 2 חבילות הצמידו את שתיהן יחד ושלחו פתק אחד לשתי החבילות.

בגלל שחבילה אחת (הקרטון) מאנגליה נשלחה לפני 20 ימים ועוד חבילה (שקית קטנה) מסין שנשלחה לפני חודש בערך, נראה קצת חשוד שזה הגיע יחד.

לגבי חבילה מארה"ב, אני הזמנתי חבילה ולקח לה שבועיים להיות אצלי מהרגע שהיא נשלחה. 4 ימים בערך מהשבועיים היו ימים שהחבילה שכבה בדואר עד ששלחו לי את הפתק לאסוף אותה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף :(

כבר חצי שנה בערך שהדואר מזייף, יש דברים שמגיעים מהר, יש דברים שלא מגיעים כלל, היום מוכר שלח לי מוצר בפעם השנייה אחרי חודשיים שבהם הוא לא הגיע.

גם כבל מאנגליה מתעכב כבר חודש!

מה עושים?!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...