Jump to content

RS

 • פרסום הודעות

  12,686
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

45 נייטרלי

1 עוקב

אודות RS

 • דירוג
  כותב הרבה. מאוד.

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  טרמינל 3, נתב"ג.
 • איזה רכב יש לך?
  Clio RS Trophy & Ateca Xcellence
 • תחביבים
  רכב, תעופה, מחשבים וצילום.

צפיות אחרונות בפרופיל

4,155 צפו בפרופיל
 1. עבדתי ביוניון תקופה לא קצרה, למען הסר ספק. לקוחות הגיעו לטרייד ושלחנו אותם למכור לבדם - לא רק שמכרו תוך ימים ספורים אלא גם מכרו בכמה עשרות אלפים מעל. מקרה משעשע שקרה - היה לקוח שקנה קרוזר קצר כהפתעה ליום ההולדת של אישתו. לצערו התברר שהיא לא אהבה את הרעיון הזה בכלל ושלחה אותו אלינו חזרה עם הקרוזר כדי לראות מה עושים. הסתובב באולם לקוח שבמקרה שמע את המקרה ושילם לאדון 15K מעל מחירו של חדש (!) רק כדי לקבל במידי קרוזר קצר בלבן פנינה.
 2. האמינות של הלנדקרוזר הוכיחה את עצמה לאורך השנים, הוא מצויין בשטח והסחירות שלו משוגעת לחלוטין (עשרות אלפים מעל מחירון בקלילות רבה) - עסקה נהדרת ו"בטוחה". זו ללא ספק הקנייה שאני הייתי מבצע, אם הייתי חובב שטח 😅
 3. על האטקה מגיעים פאלקן אזניס 452. לא ברורה הבחירה בו כי הוא דביק יותר מה-310/914. אם אתה מחפש לשדרג אחיזה (גם ביבש וגם ברטוב), מבלי לפגום בנוחות הנסיעה - אסימטרי 5 / PS4. קח בחשבון שיתכן ואורך החיים שלהם יהיה קצר יותר.
 4. אתה לא טועה. באירופה הפורמנטור נמצא מתחת לאטקה.
 5. לא יביאו את ה-2.5, זו מהדורה מוגבלת עם 7,000 רכבים בלבד. המחיר של הפורמנטור 1.5 מוגזם, בעיקר המאובזרת. יש אטקה FR בסכום נמוך יותר מהותית, והיא כבר מאובזרת היטב. המחיר של ה-2.0 עוד די הגיוני. הקופרה אטקה עולה כמה אלפים בודדים פחות והיא הפחות 'מגניבה' מהפורמנטור. המחיר של הלאון מופרך. זה רכב שהיה נמכר בפועל באיזור ה-200K. על מה ולמה הקפיצה הזו בתמחור? כמעט כמו טייפ אר ויקרה מהמגאן.
 6. אתה מדבר על מדבקה לשינוי גוון (פילם) או מדבקה נגד שריטות וכו (PPF)? בשני המקרים הנ"ל אתן המלצה חמה (מניסיון של כמה שנים) על Сlass-A בפ"ת. מעבר לטיב העבודה והחומרים הסופר איכותיים, השירות הוא ברמה אחרת לגמרי מהנהוג בארצנו הקטנה.
 7. אם אתה את הצמיג היום-יומי האוחז, לך על הגודייר F1 סופרספורט / מישלין PS4S. הם מתחרים על אותה משבצת, שניהם באותה הרמה והבחירה ביניהם היא עניין של העדפה אישית/מחיר. אם אתה מאיזור המרכז, קבל המלצה חמה על צמיגי מוריס. יש את אסף וגילי בסניף בית עובד ואת שי בסניף הוד השרון.
 8. בכל הנוגע לאיכות חומרים היא לא טובה כמו ה-208GTI למשל, אבל גם לא נוראית. למעט זמזומים מדלת התא מטען (מחלה שניתן לפתור בכיוון הדלת), אין דרמה. פלסטיקה חיצונית מלבינה זה לא משהו שראיתי ב-RSים (ויש לנו בקבוצה את רובן המוחלט שנע על כבישי ישראל), אולי ברגילות שמגיעות מטורקיה (רב ה-RS הגיעו מצרפת, יש 1-2 מטורקיה ועוד 1-2 מספרד). מאז שהיצרנים עברו להשתמש בחומר פלסטי במקום זכוכית - הצהבת פנסים הפכה להיות "מחלה" ידועה אצל כל היצרן, זו ממש לא בעיה נקודתית של רנו. כל עוד שההצהבה היא שטחית, אין שום בעיה לבצע ליטוש (אצל דיטיילר שיודע מה הוא עושה כמובן) וישום PPF על הפנסים לאחר מכן. פתרת
 9. היה עדכון שביצעו ואז הוחלט שלא לבצע אותו. בשבועות האחרונים חזרו לבצע. תצלצל למוסך ותבדוק מולם.
 10. הדאסטר ה'חדש' כבר לא כזה חדש. הוא תכף חוגג שנתיים בישראל 😅
 11. הוא כבר לא כל כך חדש - משווק קרוב לשנתיים 😄 לפי הידוע לי, אחרי תקופה די ארוכה בה לא מכרו דיזל-אוט' (רק דיזל-ידני / בנזין-ידני), הוחזר לאחרונה השיווק של גרסה זו.
×
×
 • תוכן חדש...