Jump to content

RS

 • הודעות

  12,698
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי RS

 1. RS

  קופרה לאון - מבחן דרך

  ניחא היית רושם את זה כשיש לך את הטרופי - ועוד יכלתי להבין. אבל RS בסיסית? שום כיף אין בה, היא רכה-רופסת-מנותקת-עייפה והגיר שלה עצלן לחלוטין. הכל בה פושר לגמרי אל מול הטרופי.
 2. רק אחדד קלות, גם ל-PFF הטובים שבנמצא יש חומר הידרופובי בשכבה העליונה. בנוסף לכך, ל-PFF יש רמת ברק גבוה מהותית (גם כשהרכב מאובק/מלוכלך) לאורך זמן.
 3. תתחדש, תהנה ותשמור עליה. ללא ספק אחד השילובים היותר מוצלחים (קיט ושילוב הצבעים).
 4. בוא תעשה סיבוב בטרופי ונדבר על סתימות שעפות... 😂 לפני כמה שבועות עשינו סיבוב על החדשה והופתענו לחיוב בסך הכל. במצב קופרה היא נוקשה יחסית (ועדיין, הרבה פחות מהקליאו). בסט אפ הרך ביותר של המתלים היא פשוט נעימה, מדלגת על מרבית הדברים די בניחוחות, בעיקר על במפרים. עכשיו נותר להמתין בסבלנות עד לנובמבר/דצמבר, עד שהכלה תנחת לה בארצנו.
 5. הטורבו שונה וגם הפליטה שונה. מבחינת איבזור - הגה משולב עם אלקנטרה, מולטימדיה משודרגת, לוח שעונים דיגיטלי ומערכת שמע משודרגת של Bose.
 6. על הטרום FL התלוננו בפן של נוחות הנסיעה. ב-FL נשארו על סט-אפ של קאפ.
 7. ממליץ לך להתייעץ בקבוצת הפייסבוק - Renault Owners Club Israel. היו שם מקרים של תקלה עם המזגן (שסת' או חיישן, לא זוכר בדיוק) והיא טופלה.
 8. בניגוד לטרופי טרום FL, לטרופי FL יש את המערך מתלים של הקאפ 280. לא רואה שום דבר רע בזה, היא בהחלט הייתה בסדר מבחינת נוחות (בהשוואה לקליאו, למשל...). הבעיה שלי עם המגאן היא בתמחור הגבוה (וירידת ערך קיצונית אל מול הקליאו / מגאן ספורט דור קודם), לכן מבחינתינו היא תשאר אצל קרסו (בצער חלקי) ובחרנו בקופרה לאון כמחליפה יום-יומית לקליאו.
 9. משלוח ראשון ינחת כאן כבר בחודש הבא. והמחיר? מתחיל ב-255, לפני אגרות, צבע וכו'. על הכביש המחיר יהיה 260-265K. יקר מידי.
 10. בדומה לפרודו DS2500 (למשל), גם לאנדלס אין תקינה לכביש (מוגדרת כרפידה לשימוש מסלול). יש יבואן בארץ אלא שחלק ניכר מהסדנאות לא מעוניינות להרכיבן אלא אם מדובר ברכב בעל רישוי אפור.
 11. עבדתי ביוניון תקופה לא קצרה, למען הסר ספק. לקוחות הגיעו לטרייד ושלחנו אותם למכור לבדם - לא רק שמכרו תוך ימים ספורים אלא גם מכרו בכמה עשרות אלפים מעל. מקרה משעשע שקרה - היה לקוח שקנה קרוזר קצר כהפתעה ליום ההולדת של אישתו. לצערו התברר שהיא לא אהבה את הרעיון הזה בכלל ושלחה אותו אלינו חזרה עם הקרוזר כדי לראות מה עושים. הסתובב באולם לקוח שבמקרה שמע את המקרה ושילם לאדון 15K מעל מחירו של חדש (!) רק כדי לקבל במידי קרוזר קצר בלבן פנינה.
 12. האמינות של הלנדקרוזר הוכיחה את עצמה לאורך השנים, הוא מצויין בשטח והסחירות שלו משוגעת לחלוטין (עשרות אלפים מעל מחירון בקלילות רבה) - עסקה נהדרת ו"בטוחה". זו ללא ספק הקנייה שאני הייתי מבצע, אם הייתי חובב שטח 😅
 13. על האטקה מגיעים פאלקן אזניס 452. לא ברורה הבחירה בו כי הוא דביק יותר מה-310/914. אם אתה מחפש לשדרג אחיזה (גם ביבש וגם ברטוב), מבלי לפגום בנוחות הנסיעה - אסימטרי 5 / PS4. קח בחשבון שיתכן ואורך החיים שלהם יהיה קצר יותר.
 14. אתה לא טועה. באירופה הפורמנטור נמצא מתחת לאטקה.
 15. לא יביאו את ה-2.5, זו מהדורה מוגבלת עם 7,000 רכבים בלבד. המחיר של הפורמנטור 1.5 מוגזם, בעיקר המאובזרת. יש אטקה FR בסכום נמוך יותר מהותית, והיא כבר מאובזרת היטב. המחיר של ה-2.0 עוד די הגיוני. הקופרה אטקה עולה כמה אלפים בודדים פחות והיא הפחות 'מגניבה' מהפורמנטור. המחיר של הלאון מופרך. זה רכב שהיה נמכר בפועל באיזור ה-200K. על מה ולמה הקפיצה הזו בתמחור? כמעט כמו טייפ אר ויקרה מהמגאן.
 16. אתה מדבר על מדבקה לשינוי גוון (פילם) או מדבקה נגד שריטות וכו (PPF)? בשני המקרים הנ"ל אתן המלצה חמה (מניסיון של כמה שנים) על Сlass-A בפ"ת. מעבר לטיב העבודה והחומרים הסופר איכותיים, השירות הוא ברמה אחרת לגמרי מהנהוג בארצנו הקטנה.
 17. אם אתה את הצמיג היום-יומי האוחז, לך על הגודייר F1 סופרספורט / מישלין PS4S. הם מתחרים על אותה משבצת, שניהם באותה הרמה והבחירה ביניהם היא עניין של העדפה אישית/מחיר. אם אתה מאיזור המרכז, קבל המלצה חמה על צמיגי מוריס. יש את אסף וגילי בסניף בית עובד ואת שי בסניף הוד השרון.
 18. בכל הנוגע לאיכות חומרים היא לא טובה כמו ה-208GTI למשל, אבל גם לא נוראית. למעט זמזומים מדלת התא מטען (מחלה שניתן לפתור בכיוון הדלת), אין דרמה. פלסטיקה חיצונית מלבינה זה לא משהו שראיתי ב-RSים (ויש לנו בקבוצה את רובן המוחלט שנע על כבישי ישראל), אולי ברגילות שמגיעות מטורקיה (רב ה-RS הגיעו מצרפת, יש 1-2 מטורקיה ועוד 1-2 מספרד). מאז שהיצרנים עברו להשתמש בחומר פלסטי במקום זכוכית - הצהבת פנסים הפכה להיות "מחלה" ידועה אצל כל היצרן, זו ממש לא בעיה נקודתית של רנו. כל עוד שההצהבה היא שטחית, אין שום בעיה לבצע ליטוש (אצל דיטיילר שיודע מה הוא עושה כמובן) וישום PPF על הפנסים לאחר מכן. פתרת לעצמך את הבעיה לכמה שנים טובות. לגבי הנוחות, אך ורק עניין של הרגל והסתגלות. הטרופי משמשת אותנו כדיילי - התרגלנו, הסתגלנו וזה לא מטריד מידי. לשם ההשוואה האבארת' ה-1 שלי הייתה הרבה יותר קשיחה והרבה פחות נוחה 😂 אם תצטרך עזרה במציאת אחת, רק תבקש. מכירים את כולן. כרגע יש למכירה לבנה 2017 (עם הארכת אחריות עד סוף 2022) שהייתה של חבר קרוב (שמסתובב לו פה @Slava 1982). מומלצת מאוד.
 19. היה עדכון שביצעו ואז הוחלט שלא לבצע אותו. בשבועות האחרונים חזרו לבצע. תצלצל למוסך ותבדוק מולם.
 20. הדאסטר ה'חדש' כבר לא כזה חדש. הוא תכף חוגג שנתיים בישראל 😅
×
×
 • תוכן חדש...