Jump to content

AmitGo

 • פרסום הודעות

  1,705
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי AmitGo

 1. תודה על המידע לגבי ריקול. הועבר למתלונני המזגן. עד כה מתוך 3 בעלי קליאו, 2 אכן דרושים לריקול מזגן (מנוע 0.9). השלישי, בעל מנוע 1.2 לא נדרש. אעדכן בהמשך מה בוצע עבור אלו שנדרשו.
 2. קיים ברנו ריקול בנושא המזגן. תוכל לבדוק לגבי רכבך כאן https://service.carasso.co.il/ Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 3. אמנם עברה עוד מעט שנה. אבל אשמח לעדכון בנושא, לאחרונה הנושא עלה וצף בכמה רכבי רנו של חברים , שסובלים מאותה התופעה. Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 4. עוקבים, תמשיך לעדכן. עבודה יפה.
 5. יוסי אלוף, ידיי זהב. ולא רק בסאונד, הוא ריפד לי את דיפוני הדלתות ברכב לפני 13 שנה. עד היום הם במצב חדש. אומן. עוד הזדמנות לומר תודה יוסי.
 6. חבילה שנשלחה מארה"ב, בסוף ינואר. דרך usps. זה הסטטוס האחרון... 2021-02-20 14:49 ISRAEL, TEL AVIV YAFO, Departed -> Your item departed a transfer airport in BEN GURION INTL, TEL AVIV YAFO, ISRAEL on February 20, 2021 at 2:49 pm. The item is currently in transit to the destination. בדואר usps טוענים שהחבילה נמסרה לדואר ישראל. בדואר ישראל טוענים שהחבילה לא נמסרה, ולפיכך לא נמצאת במאגר שלהם. ממשיך להמתין...
 7. תודה על הפרגון והמילים הטובות. אני מנסה לגרום גם לדור העתיד להתמכר לתחום...
 8. ייתכן שאתה צודק, גם אני התלבטתי אם לבצע צביעה סופית דהיינו גימור צבע או להשאיר בצבע יסוד, שהרי החלק הוא חלק ספייר שהולך לשכב במחסן עד למקרה ש... יחד עם זאת רציתי לראות כיצד יוצא הגימור הסופי.. (מודה שקשה לי לחיות עם "חצי עבודה") מעבר לכך הגריל די "מופרד" משאר חלקי הרכב ז"א שהפנסים שמעליו חוצצים. ומתחת הוא יושב ישירות על הטמבון (שלהזכירך עבר בזמנו שיפוץ וצבע), כך שמצב הצבע שם די טוב ולא דהוי כמנהג צבעים מסוג ברק ישיר ובדגש על אדום שהוא צבע בעייתי בשמש. אזי לא תיהיה בעיית הבדלי צבע. יחד עם זאת נק טובה, צבעי רכב מקצועי יכול לגוון את הצבע למצב דהייה. אני כאדם פרטי שצובע עם ספריי צבע שאמנם מכ
 9. עברו כמה חודשים מאז העדכון האחרון. הרכב כהרגלו "נח" בחורף. שינוי משמעותי כבר נמצא בתהליך, מחכה לכמה חלקים אחרונים ואעלה את מעלליי. ובנתיים, לרגל חגיגות 14 שנות בעלות, עוד פרוייקט קטן. לאורך השנים הבנתי שעל מנת לתחזק את הרכב, אצטרך לאסוף חלקים, במיוחד כאלו שקשה למצוא, בדגש על חלקים מקוריים. כך יצא שכל כמה ימים אני גולש ברחבי הרשת מאתר חלקים שאצטרך בצד לכל מקרה, כמו פנסים קדמיים, אחוריים, וינקרים וכו. לשמחתי ישנם כמה קרובי משפחה באירופה, מה שמקל על אכסון החלקים לאורך זמן בחו"ל, ריכוזם בחבילה אחת ומשלוח ארצה. ולעיניינו, לפני 3 שנים, בעת שיטוט רגיל באיביי גרמניה, מצאתי מודעה למכירה, גריל קדמ
 10. תוכל לבדוק מולם https://www.rightek.co.il/%D7%A1%D7%A8%D7%9E%D7%95%D7%A8-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D7%A7%D7%A8%D7%9E%D7%99-%D7%A2%D7%9E%D7%99%D7%93-%D7%91%D7%97%D7%95%D7%9D/ אגב, הדעה הרווחת היא שאין לעטוף סעפות שעברו תהליך צביעה לבידוד חום. כל המוסיף גורע, רצוי שחלק מהחום יצליח להתנדף כראוי, עטיפה של סעפת שעברה תהליך טיפול תרמי בצביעה , "תכלא" את החום ותגרום לסדקים, תהליך בלאי מואץ למתכת עצמה. מומלץ לבצע צביעה עם צבע מבודד חום או עיטוף בבד מבודד מתאים.
 11. 23:00 בלילה... קורא את התרד. 23:05 מביט במקרר דקות ארוכות, ומבין שהמקסימום שיצא לי זה סנדוויץ. אפשר מתכון ללחם טחינה, וקוראסון שום?
 12. אחריות על לוחית רישוי היא עד 5 שנים מתאריך הייצור. במידה והלוחית פגומה, והיא בטווח ה5 שנים, המכון יחליף לך ללא עלות. https://www.gov.il/he/departments/news/car_license_plate_renew_no_cost לגבי החורים, אני מבקש להחליף לבד לוחית, או מבקש שיניחו את הלוחית הישנה על גבי החדשה למיקום החורים המקוריים, ותמיד דואג שישתמשו בחורים והברגים המקוריים. לרוב מרוב שאני נודניק, הם נותנים לי להתקין לבד.
 13. ישנן חנויות המתמחות בברגים. לדוגמא גלבורג בראשון. כל תבריג בת"א. ניגש עם בורג לדוגמא, מידות, ומקבל בורג מתאים. בהצלחה.
 14. ישנו שקע של ניסקו עם פאנל מרובע חיצוני באותם מימדים חיצוניים כמו שקעי גוויס ניסקו בעלי קופסא מרובעת בקיר. רק שחלקו הפנימי נכנס לקופסא עגולה.
 15. AmitGo

  Skyline וR

  תארגן לי איבו סטיישן.
 16. AmitGo

  Skyline וR

  ובקצרה...
 17. מקרה זהה אצל הוריי, (גם מראשון לציון, לאחר הפסקת חשמל אזורית לפני יומיים) מדיח של בלומברג. אתחול למדיח פתר את הסוגיה. תבדוק בחוברת ההדרכה כיצד לבצע איפוס.
 18. תנסה את השיטה הזו רק הפוך.... בואי נתחסן...נתחתן.
 19. טוב , עברה כמעט שנה מאז החלפת האנטנה והאטימה, עם בוא הגשמים עלינו לטובה, שמח לדווח שהרכב יבש מבפנים.
 20. אם יש לך ידיים טובות וסבלנות (הרבה סבלנות) , ניתן לבצע זאת לבד. https://carsforum.co.il/index.php?/topic/148580-פרוייקט-שימור-ושיפור-Mazda-Familia-Neo--כבר-13-שנים.#entry6088933 עריכה: מגיב מהנייד כך שאינני יודע אם הלינק מפנה לפוסט הרלוונטי, תחפש פוסט מספר 382.
×
×
 • תוכן חדש...