Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

מכתב אהבה מ-eBay:

Thank you for your recent purchase.

I want to update you about some recent delays on items shipping from China

/ Hong Kong

Recently the Hong Kong Post announced that all items shipping by air are

now subject to x-ray

screening for regulated materials. This additional screening has cause delay

in shipment.

Please be assured that your order has shipped, but may arrive late because

of this issue.

I apologize for the delay, and want to make sure you are satisfied with your

purchase.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח אחד שלי הוחזר לשולח (לא ברור אם USPS או דואר ישראל שלח בחזרה)

המשלוח השני נעלמו עקבותיו, מחר נסגרים הקייסים אוטומטית

אני מניח שאם לא אקבל תשובה עד הערב אעשה Escalate

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנס מגרמניה . החבילה השניה הייתה 2 נורות לד לפני ערפל שלא מתאימות לרכב שלי אבל אני אתן אותן לחבר או משהו ..

קצת תמונות על קצה המזלג מההחלפה של הפנס

pgwh.jpg

7hch.jpg

uubb.jpg

איך יצא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא יפה אבל לא מפריע לך ששני הפנסים לא זהים (האיתות בפנס החדש גדול יותר).

מה היתה סיבת ההחלפה? אם בגלל העכירות, אולי היית יכול לפתור את הבעיה בשיוף מסיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני יותר אוהב את העיצוב החדש. סיבת ההחלפה הייתה העכירות . היא הייתה בתוך הפנס ולא בחוץ . בתוך מכסה המנוע ,בחלק העליון של הפנס ( בפלסטיק שלו לא הזכוכית עצמה ) היה חור שדרכו נכנסו מים ואבק וסחלא . ניסיתי היום לאפות את הפנס הישן אבל המסתי אותו אז הוא הלך לפח . התענוג הזה עלה לי 56 יורו ו30 יורו משלוח. סהכ 86 יורו טיבין ותקילין . בארץ רצו על חלופי 600 לפני מע"מ ועבודה . את ההרכבה אני ביצעתי . 15 דק' של פירוק הפנס הישן והגריל , העברת המנורה הראשית לפנס החדש והרכבתו . סה"כ אני ממש מרוצה . מאוד פחדתי שזה יעצר במכס אבל יצא שזה הגיע אלי בלי בעיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף גם את השני כשיהיה כסף,זה גם לא נראה טוב וגם אם איי פעם תרצה למכור את הרכב(למרות שאבאו שומרים לאספנות) אז הרכב יפול בגלל הפנס כי זה נראה כאילו עבר תאונה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כנראה שמישהו בדואר קורא את השירשור הזה,

כי יומיים אחרי שהתלוננתי שאני מחכה כמעט חודשיים לחבילה מארה"ב היא הגיעה 8)

עכשיו רק חבילה אחת מחכה יותר מחודשיים אבל היא מסין אז זה כבר יותר הגיוני (והמוכר כבר הציע החזר, אבל בינתיים אני מחכה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה למספר חבילות שיצאו מסין לפני למעלה מחודש .

מה שעשיתי זה לכתוב בפייסבוק של דואר ישראל , ביקשתי הסבר לעיכוב התמוהה בתקופה האחרונה .

אני בטוח שאם עוד חברים ירשמו את אותו דבר בפייסבוק של דואר ישראל , זה יוכל רק לעזור .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקופה ארוכה כתבתי בדף הפייסבוק של הדואר. זה כמו להתכתב עם "נציגת מכירות וירטואלית". מה שלא תכתוב, התגובה - כתוב לנו את פרטיך ונחזור אליך בהקדם. לבסוף, נחסמתי :-) בקיצור, טוב לפריקת עצבים ותו לא. זה לא שהדואר לא יודע שהוא כזה...

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה למספר חבילות שיצאו מסין לפני למעלה מחודש .

מה שעשיתי זה לכתוב בפייסבוק של דואר ישראל , ביקשתי הסבר לעיכוב התמוהה בתקופה האחרונה .

אני בטוח שאם עוד חברים ירשמו את אותו דבר בפייסבוק של דואר ישראל , זה יוכל רק לעזור .

עדיף כבר דרך האתר שלהם, כך יש לך מספר פניה ויהיה להם פחות קל להתחמק.

רק תדאג לכתוב על דף את מספר הפניה כי בניגוד לאתרים אחרים, המערכת שלהם לא שולחת לך מייל עם המספר פניה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיכוב של חבילות מסין בחלקו לא באחריות דואר ישראל.

העיכוב של חבילות מכל העולם, אבדן חבילות, גניבת חבילות, חבילות שנפתחות ונגנב מהן רכוש, חבילות שמושלכות באלימות ומרוסקות, מעקב משלוחים שאיננו מעודכן, חבילות שנמסרות למישהו אחר שאיננו הנמען, תורים ארוכים בסניפים ושירות תוקפני ולא אדיב - כולם כן באחריות הדואר!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...