Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

משלוחים של מוצרים שנרכשו באיביי ואתרים נוספים, מגיעים בטפטופים לאחר כחודש , חודש וחצי.

אבל , אם המשלוחים המדוברים בעלי קוד מעקב - הם כלל לא נסרקים בארץ ולצערי גם לא מגיעים.

עד כה יש לי 4 חבילות, שכולן מוגדרות כבעלות קוד מעקב שמיועדות אלי, כולם תקועות במצב "DELIVERY" לישראל אבל אין שום זכר להם בארץ.

העיכוב הוא כבר מעל חודש.

עשיתי ניסוי, רכשתי מוצר זהה, באותו אתר, הזמנה לאחר הזמנה כאשר אחת עם קוד מעקב והשניה לא, זאת שללא קוד מעקב התקבלה ביום שלישי האחרון והאחרת עדיין לא. כמו כן לפי הקוד מעקב אין "כניסה" לישראל.

האם דואר ישראל מתחיל לעקוב אחרי כל החבילות של דואר רשום במחשבה שאולי יש שם דבר יקר ערך?

האם מישהו עובד שם בכלל?

כבר אין לי מוטיבציה לרכוש דברים באיביי או מכל האתרים הללו.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר די הרבה זמן שדואר ישראל הפסיק לעקוב אחר חבילות עם מספר מעקב (רשומות או לא) והפעם הראשונה שהן נסרקות (אם בכלל) הוא בסניף הדואר השכונתי שלך, בעת המסירה.

לגבי זמן הגעה של חודש ומעלה - זה די שגרתי למשלוחים מסין.

לסיכום התשובה לשאלתך: דואר ישראל גרוע כרגיל.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין שמטריף אותי,

הינו משלוח מאותה נקודה, אותו מוצר, יצאו ביחד ממרכז השילוח, הרשום לא הגיע, הרגיל ללא קוד מעקב, הגיע לפני שבוע.

משהו פה לא מתחבר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אין לי מוטיבציה לרכוש דברים באיביי או מכל האתרים הללו.

בדיוק המטרה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי אותה התופעה. שני משלוחים שיצאו מ-DX יום אחרי יום, אחד עם מספר מעקב ואחד בלי. זה שבלי המספר הגיע לפני כמה ימים והשני? עדיין לא נראו עקבותיו...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להסכים דואר ישראל בחודשים אחרונים גרוע יותר מהרגיל . הרבה חבילות שהזמנתי ולא רק מסין פשוט לא מגיעיות או מגיעות בעיקוב גדול מאוד.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנל אצלי. מחכה לחבילה חשובה מאוד כבר מעל חודש. לפי מספר המעקב החבילה עזבה את ניו ג'רזי יום לאחר ההזמנה ומאז לא עודכן כלום

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל פה.

כבר לפני כמעט חודשיים הזמנתי חבילה מסין, קוד המעקב שלה מראה שהיא עזבה את סין כמה ימים אחרי הקנייה, באתר של דואר ישראל מספר המעקב בכלל לא מופיע.

המוכר שלח לי כבר עוד חבילה, נקווה שזו תגיע.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר כל הפירסום שלהם שנהיה מאסיבי יותר בזמן האחרון.

הם הרי חייבים למכור כמה ביטוחים, ציוד משרדי , דיסקים של הפסטיגל וכל מיני מכירות שקר כלשהן, זה הרבה יותר חשוב מתפקידו האמיתי של הדואר הרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי נשארו שני משלוחים מתוך קנייה של איזה 6-7 שעדיין לא הגיעו, אחד מהם עם מעקב.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי אותה הבעיה, מה שעצוב הוא שבטוח שבוע אחרי המישלוח המוצר ירד מהמטוס ונחת בארץ הקודש, אבל אז הוא בטח זרוק בצד במשך שבועות עד שישלח אלינו לסניף המקומי.

היה מעניין אם הייתה מצלמת ניסתרת שמתעדת מה קורה לחבילות שנוחתות בארץ וכמה זמן לוקח להעביר אותם לסניף הרלוונטי- מכירים מישהו מבפנים?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי אותה הבעיה, מה שעצוב הוא שבטוח שבוע אחרי המישלוח המוצר ירד מהמטוס ונחת בארץ הקודש, אבל אז הוא בטח זרוק בצד במשך שבועות עד שישלח אלינו לסניף המקומי.

היה מעניין אם הייתה מצלמת ניסתרת שמתעדת מה קורה לחבילות שנוחתות בארץ וכמה זמן לוקח להעביר אותם לסניף הרלוונטי- מכירים מישהו מבפנים?

הייתי מציע לשים מצלמה באחד המשלוחים שתראה לנו מה קורה שם, אבל לצערי אין סוללה מספיק חזקה שתחזיק את כל זמן העיכובים של דואר ישראל בצורה חלקית אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיכובים מאוד ספציפיים לדברים מסין, בתור מזמין כרוני מeBay יצא לי לא מעט פעמים להזמין ולקבל דברים מאנגליה/אוסטרליה/ארה"ב/הונג-קונג ולקבל אותם תוך שבועיים, בעוד פריטים שהוזמנו 3~4 שבועות לפני כן מסין טרם הגיעו, אם זה לא היה כל כך עצוב הייתי צוחק.

אין מה לעשות חברים, רוצים לחסוך? רוצים מבחר? תשלמו על זה בסבלנות/סובלנות, הדואר שלנו הפך לבדיחה כבר מזמן.

אל תשכחו שמאחורי כל אותם מקרים שגרמו להמון מוכרים לתת באן לישראל עומדים אנשים שטענו שלא קיבלו חבילות אחרי המון זמן, Packet Loss אם תרצו, אני בטוח שלא כל האנשים האלה רמאים שרק חיפשו לקבל מוצר בחינם, ובאמת דואר ישראל איבד את החבילה שלהם..

"עומסים" עלק, אתם יודעים עם איזה כמויות ה china post עובד?:lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...