Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר - מה אתם שומעים באוטו

תומR

פוסטים מומלצים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהתחרעות אין כמו לשמוע את המנוע ותיבת ההילוכים והצמיגים, זאת המוזיקה הכי רלוונטית, נעימה ואינפורמטיבית שאפשר, בפול ווליום!!

במנהלתית רדיו לא חזק גלגלצ"י שכזה, משינה, שלמה ארצי וכו'.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחרעות אין כמו לשמוע את המנוע ותיבת ההילוכים והצמיגים, זאת המוזיקה הכי רלוונטית, נעימה ואינפורמטיבית שאפשר, בפול ווליום!!

במנהלתית רדיו לא חזק גלגלצ"י שכזה, משינה, שלמה ארצי וכו'.

:mm_yeah: בדיוק, רציתי רק להוסיף במנהלתית, לפעמים שנסונים, לפעמים איטלקית (קומה פרימה, וולרה), ושירי אסקימו לימון ישנים (סילד ויט א קיס)

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...הולכים מצויין ביחד וגם לחוד, אבל יש כמה טראקים שכל אחד פה חייב לנסות לשמוע בפול ווליום, משולב עם פול גאז. הנאה מובטחת:

- הפריצה לאלקטרז rock the jail house - למיליטנטים שבינכם

- crimson tide די באותו סגנון כמו היצירה הנ"ל, ולא פחות יפה...

- soundgarde: black hole sun - הברקה חד פעמית של להקה מאוד בינונית

- nirvana: lithium- באמת צריך להוסיף?

- prodigy: break & entrance - השיר הכי טוב שלהם לטעמי, לא הרבה שמעו עליו..

- lasgo : alone - שיר דאנס עכשווי שנשמע מצויין בסל"ד גבוה

- ppk: ressurection- לאוהבי טראנסים חלליים

- metallica: unvorgiven 2- זה עם הסבתא ששרה

- ANTILOOP- כל (!) שיר שלהם, פשוט נועד לנהיגה לוחצת. להקה שבדית די

אנונימית שלדעתי ממש לא מוערכת כראוי.

- pink floyd: shine on you crazy diamond,part 1- לשיוט רגוע בלילה, כשזה רק אתם ,אל מול הכביש, מד המהירות ושוליים שנבדקים בקפדנות למקרה של גלאי מהירות אפשרי ...

טוב, אלו כמה המלצות לאוהבי אדרנלין. אני באופן כללי אוהב סאונדטראקים של סרטים, שהולכים מצויין עם נהיגה, כי מטבעם הם נועדו לשמש ככינור שני למשהו.

אני מאוד אוהב את פינק פלויד ורדיוהד ( בעיקר הדיסקים המאוחרים יותר), אבל לדעתי, הלהקות הנ"ל לא מומלצות לשמיעה תוך כדי נהיגה ,באופן כללי... אותם אני שומע בבית.והרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ... הפרודיג'י מככבים פה, וגם אצלי פעם הם היו הסאונדטרק השולט להתחרעות,ביחד עם פנטרה, אבל היום -

בהתחרעות - רק טראנס, כרגע יושבים בצ'יינגר Total Eclipse (דיסק 1 העצבני, דיסק 2 הצ'ילאוט במשרד...), VNVnation (תעשייתי + טראנס) ואיזה אוסף בכיכוב אסטראל וחברים... :twisted:

בנסיעה מהירה אבל נורמלית - כל מיני... כל דבר שלא מרדים... עכשיו בצ'יינג'ר נקמת הטרקטור, "Rattle & Hum" הישן והטוב, אוסף האוס חדש, ועוד איזה אוסף של Tiesto :lol:

בפקקים - דברים רגועים, עכשיו בצ'יינג'ר Cranes, Dead Can Dance ו- Smiths 8)

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במנהלתית - תנו לי לשמוע את המחשבות, ומוסיקה שקטה, בעיקר ישראלית (פוליקר, סיימון וגרפונקל, שמוליק קראוס...)

אבל באלפא, הדבר שאני הכי אוהב לשמוע זה את העיבוד החדיש לסימפוניה לארבע בוכנות ושמונה פלאגים, שנכתבה עוד בימיו של המלחין ויטוריו ג'אנו האגדי.

איתן,

שלפעמים מצטער שאין לו בוקסר...

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפקקים כדי לא להתעצבן אני אוהב מוסיקה רגועה ולדוגמה ג'אז אלה פיצג'ראלד ולואי ארמסטרונג.

כדי להתעורר אין כמו R&B טוב בנסיעה מנהלתית.

בשיוט מהיר רק רדיו וחלש כי אחרת לא נוכל לשמוע בזמן את הבליינדר 8)

בכבישים מפותלים אז עדיף עם חלונות פתוחים סימפוניה ל 16 שסתומים (לא לרדת מ :lol: 4000).

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שעוד זוכר, או יודע על מה אני מדבר..... אסיד (עדיפות לגרמניה).

אני מציע למי שמתעניין, לחפש (אם יש בארץ) לייבל שנקרא EYE-Q - קשה מאד למצוא אותו בארץ, אבל שווה כל סנט.

טרקים נקיים וחדים. (בלי הסילסולים של הטראנס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה...בנסיעות בבוקר לעבודה כשאני חצי רדום, אז גלגל"ץ או 70,80....בחזרה אחרי שאני כבר סחוטרי מעבירים לרוק אנד רול...Sultans of swing, Money for nothing ובכלל כל מה שקשור לדייר סטרייטס, כמו כן פינק פלוייד ולד זפלין הולך טוב מאוד :Kashmir, Black Dog, whole lotta love....כמו כן יש מצב לרוק ישראלי עוד בתקופה שאפשר היה לקרוא לו ככה...פורטיסחרוף ותקופתם במינימל קומפט, משינה,תיסלם והקליק....

באופן כללי, רוק בהגדרתו מתקרב לרכב שלי RHCP, Sound Garden, Faith No More ואחרים.... טרנסים, אסיד טכנו וכל החרא הזה לא מתקרב לאוטו שלי וכמו כן שלמה קרצי... :twisted:

כמובן תמיד שאין מה לשמוע, אז אפשר לפתוח חלון ולהקשיב לציוץ הציפורים ולקולות ארץ ישראל היפה....או לחלופין לשמוע את סונטת המנוע בליווי קולות רקע של האגזוז.... :lol:

.. Let go, it's over,nobody listens to thecno....la la la la la la la la la

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם היית מנסה 1Khz ודופק גם את עור התוף היית מקבל נקודות בונוס :wink:

שמר

חרש עוד מהמעבדה למכשירי קשר בצבא.

אהממ... עד עכשיו מצלצלות לי קצת האוזניים ... וזה היה עוד עם המערכת המקורית של המאזדה.

לא סתם הקריין אומר קודם :

"please step out of the car now or lower the volume down".

חשבתי שזאת סתם עוד איזה שטות של האמריקאיים האלה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי, רוק בהגדרתו מתקרב לרכב שלי RHCP, Sound Garden, Faith No More ואחרים.... טרנסים, אסיד טכנו וכל החרא הזה לא מתקרב לאוטו שלי וכמו כן שלמה קרצי... :twisted:

.. Let go, it's over,nobody listens to thecno....la la la la la la la la la

אני לא מסוגל לשמוע פיית' נו מור באוטו. זו מוזיקה שפשוט חייבים בשבילה מערכת HIGH END טובה , עם המון פירוט צלילים לערוצים השונים.

עד היום, אני מתלבט אם ANGEL DUST הוא דיסק הרוק הטוב ביותר שיצא או שזהו מתחרהו הצמוד - THE REAL THING...

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...