Jump to content

Boxer

 • פרסום הודעות

  1,034
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות Boxer

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בחגבי הסלע
 • תחביבים
  מימון, מוסכים,
 • מקצוע
  מימון מוסכים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. "רעש צמיגים / מיסבים" - תיזהר מהמיסבים של הונדה. מיסבי גלגל בעלי אורך חיים קצר, תיקון יכול להגיע ל- 3,000 ש"ח. חוץ מזה - בולמי זעזועים כנראה דורשים החלפה. בקיצור - לך למוסך טוב כדי לבדוק עלויות תיקון.
 2. שלום לכולם. מדובר בפיאט פונטו משנת 2000, 60 כ"ס (הזרקה חד נקודתית). כאשר האוטו קר - אין לו שום בעיה. כשהמנוע חם - הוא לא מניע. יש סטרטר, אבל לא "תופס" (ולא עושה קולות שעומד לתפוס). זה בעיה די גדולה כשעוצרים למלא דלק... צריך להמתין לפחות רבע שעה עד שאפשר לצאת מהתחנה. בשבועיים האחרונים הוא גם כבה פעמיים בפקק. פשוט תוך כדי עמידה הוריד טורים וכבה. למישהו יש רעיון במה מדובר? תודה.
 3. נסיון אישי עם סאבה - ממש לא טוב. הצמיג לא היה טוב אפילו כחדש. מזל שהוא נגמר אחרי שנתיים (פאלקן החזיקו אחריו 4 שנים...)
 4. הרכב משנת יצור 2006. לפי הבנתי - בכל הדור הראשון של הג'אז קיימת אותה תופעה
 5. שלום. אורך חייהם של מיסבי הגלגלים האחוריים בהונדה ג'אז מאד מוגבל - עלול להיות כ- 50 ק"מ בלבד. הבעיה - הונדה לא מוכרת רק את המיסב אלא את כל המכלול (ה"נאבה") בעלות של 1,200 ש"ח בערך. האם מישהו נתקל במוסך שמפרק את המכלול ומחליף רק את המיסב עצמו?
 6. Boxer

  דוח חניה שתפח לסכום ענק

  לא נכון. דו"ח שהגיע לגביה הוא כבר "פסק דין חלוט". התשלום נועד לעצור את הליכי הגביה - וצריך להיות מתועד כך. את המלחמה אפשר לנהל אחר כך.
 7. Boxer

  דוח חניה שתפח לסכום ענק

  כמה דברים: א. אתה יכול לא לשלם - ולהילחם. במצב זה אתה עלול למצוא עצמך עם חשבון בנק מעוקל והוצאות נוספות שישולמו לטובת העיריה. ב. אתה יכול לשלם תחת לחץ, ואז להילחם. הטענות האפשריות העיקריות - 1. הדו"ח התיישן (לא הודיעו לך על העבירה תוך שנה מיום ביצועה. 2. העונש התיישן (במשך 3 שנים ושלושה חודשים לא עשו כלום לגביית הקנס). 3. הוצאות הגביה מוגזמות.
 8. לפונטו יש ABS לפחות משנת 1997 בתור אופציה... צריך לבדוק את הרכב הספציפי - ברשיון הרכב כתוב אם יש ABS
 9. בר - הגזמת לחלוטין - אני אמנם לא בעל אופנוע, אבל האופנועים הם לא סתם אגואיסטים שדואגים לכיס שלהם (אולי כן, אבל...) המאבק שלהם נוגע לי, לך ולכל עוברי הדרך והולכי הרגל והדיירים והפודלים באזור. אופנוע הוא כלי הרבה יותר ידידותי לסביבה ממכונית - אני, אישית, נוסע במכונית, כי הביטוח על האופנוע יקר לי מאד, ואני לא יכול להרשות לי גם מכונית (שאני צריך לפעמים) וגם אופנוע (125). התוצאה - במקום לנסוע ביעילות על כלי של 100 ק"ג, אני סוחב איתי יותר מטון של פח לכל כיוון שאני זז - אני צורך יותר דלק, שמן, צמיגים ומקום. אני מגדיל את הפקקים ומזהם את האויר, וכשאני רואה טוסטוס משתחל לפני ברמזור אני אומר תודה. תודה שהוא לא מכונית. תודה שהוא מוכן לשלם את המס המופקע הקרוי ביטוח חובה, כדי שאם אני אפגע בו בטעות (או בכוונה...) יוכל מר ענתבי לטעון ש"הביטוח של האופנועים לא מספיק" ואני מתרכז כרגע בכלים של עד 125 סמ"ק - אנחנו, כמדינה, רוצים להעלים אותם מהכביש? להפוך אותם לצעצועים של עשירים, או שאנחנו רוצים יותר מהם על הכביש, בתמורה לפחות מכוניות?
 10. מנהל לא-מי-יודע-מה-חכם. אם אתה רוצה פרטים של בית העסק - אתה מגיע עוד יומיים רוחץ את האוטו ליסינג בתשלום ומבקש קבלה...
 11. Boxer

  חידת זיהוי סמליל

  גם זה היספנו סויזה... "היספנו סויזה" - משמשעות השם - צרפתי שוויצרי, ואכן בסמל יש גם דגל ספרד וגם דגל שוויץ. במלחמת העולם הראשונה, טייסת העילית של צרפת - "החסידות" - השתמשה במטוסי ספאד שהונעו במנועי היספנו סויזה. סמלה של הטייסת היה (איך לא) החסידה המפורסמת, ואחרי המלחמה התחילה היספנו סויזה להשתמש בסמל זה למכוניותיה
 12. Boxer

  חידת זיהוי

  היספנו-סויזה
 13. Boxer

  מנוע דיזל חדש- הסוף של בנזין?

  רעיון ישן. מאד ישן. בסוף המאה ה- 19 חברת גוברון בריליה )Gobron Brillie) הצרפתית יצרה מכונית עם מנוע דומה - שני צילינדרים, שבכל אחד מהם שתי בוכנות הנעות אחת לקראת השניה. (ראו, למשל - http://www.prewarcar.com/read_article.asp?id=855) השאלה היא: 1. האם יותר חלקים נעים לא פוגעים באמינות המנוע? בתחזוקה? בעלויות היצור? 2. האם תכנון תא מנוע למנוע כזה לא תהיה יקרה מדי? בקיצור - הרבה כח, מעט משקל, וכל זה עם איזון טבעי - אני בעד, כל עוד המחיר סביר.
 14. חלקים של אופל - לא יודע איזה (קדט 84? רקורד 73?) מק"טים של GM - LHD 90185483 LHD 90185485 90304014 GR.06.524 מדובר בשני חלקי פלסטיק (חיפוי לרמקולים?) ושני חלקים בלתי מזוהים אחרים (חלקים ממערכת היגוי? הנעה?)
 15. שלום! מצורפות תמונות של חלקים שנמצאו במחסן. החלקים שייכים לסאאב 96 (שנת 66...), ולאופל רקורד 73 יתכן שגם לפיאט 600 ביניהם יש רדיו תדיראן מקורי + אנטנה משאבות מים(?) דל אופל (?) ודלק(?) של סאאב שפריצר ידני לחלונות! כבל צ'וק מראות זרוע מגב חלקי פלסטיק - חיפוי לרמקול של אופל 73 נורות 6V וחלקים שונים שאני לא מזהה - אולי של האופל (מערכת הנע?) כמו כן יש ראש ידית הילוכים מקורית של סאאב (לא בתמונות) ופרוספקט מקורי במצב מצויין של אופל קדט 84 מחירים סימליים אם החלקים לא ייקנו - הם למרבה הצער ימצאו דרכם לפח האשפה הקרוב למקום מגורי...
×
×
 • Create New...