Jump to content

שמר

 • פרסום הודעות

  14,585
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות שמר

 • דירוג
  אחד שמבין

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  The wrong guy, at the wrong place, at the wrong time.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא, הפעם לא למקומות שמציגים גרוטאות מתפרקות על גלגלים, אלא למקומות תרבותיים (ראו תיעוד מצורף). היינו לפני שבועיים, רצינו ללכת לד'אורסיי ולמוזיאון רודין. מה שלא לקחנו בחשבון היה התורים האינסופיים בכניסה, כיוון שכולם היו בחופש. קניתי 2 כרטיסים משולבים, לא השתמשנו בהם. שני הכרטיסים בתוקף עד 27.3.2017, עלו לי 38 יורו + ללכת לאסוף אותם מקצה העיר. אתן אותם ב-30 יורו (או 120 ש"ח, אם ממש קריטי) וייחסך מכם בזבוז הזמן של לאסוף אותם. אין בעיה לשלם בצ'ק דה חוי, אם חוששים שמא לא יכובדו ושאר מרעין בישין. המחיר אינו כולל כרטיסי טיסה. מי שרוצה, יכול לקבל את ה-ZX לסיבוב עד שם. נסו ותיהנו. אפסחמש4 - ארבע5שמונהשמונה070. שמר.
 2. הקפצה עם טוויסט בעלילה: לאחר בדיקה, מסתבר שהמתאם הנ"ל יכול לעבוד כמעט עם כל HU שעולה על דעתכם: לבד מפיוניר, גם אלפיין, קנווד, LG, סוני,קלריון,JVC ובערך כל יח' סינית הניתנת לשליטה מרחוק. פנקו את הסיטרואן שלכם (או גם פז'ו, תלוי בדגם) ביח' חדשה תוך שמירה על השליטה מההגה,כדאי ! נ-ק-ו-ד-ה !! כדי לעזור לכם להתגבר על התמונה הקשה, תינתן הנחה לנפגעים והמחיר החדש יעמוד על 225 ש"ח. נא להביא איתכם אישור מרופא המעיד על חומרת הפגיעה.
 3. אם תהיתם כיצד ניתן לשלוט על התצוגה של שאר הפונקציות ברכב (מזגן/שעון וכיו"ב) לאחר הסרת היח' המרכזית - הכל נעשה דרך ידית השליטה מרחוק שעל גלגל ההגה. עם המתאם מצורפות הוראות מפורטות כיצד עושים זאת. אין פגיעה בשום פונקציה של הרכב. אם מישהו מעוניין, רצוי להזדרז, אחרת המתאם הזה יוחזר, אחר כבוד, למוכר.
 4. קדימה, שאל.

 5. היי שמר ראיתי שאתה מפרסם למכירה מתאם להגה לסיטרואן

  ורציתי לשואל אותך שאלה לפני שאני קונה..

 6. ככתוב בכותרת - מתאם המאפשר החלפת היחידה המקורית (המצ'וקמקת למדי) בדגמי סיטרואן הבאים: [TABLE=width: 550] [TR] [/TR] [TR] [TD=width: 183]Citroen C2[/TD] [TD=width: 97] 2006 ומעלה [/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 183]Citroen C3[/TD] [TD=width: 97] 2006 ומעלה[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 183]Citroen C4[/TD] [TD=width: 97] 2006 ומעלה[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Citroen C5 MKII[/TD] [TD] 2005 ומעלה[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Citroen C8[/TD] [TD] 2006 ומעלה[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Citroen DS3 [/TD] [/TR] [/TABLE] מתחבר לרכב ללא פגיעה כלשהי במע' ה-CAN BUS וללא קומבינות. אל היח' יש לחבר כבל קצר המתאים לסוג ה-HU שברצונכם להתקין ברכב. כרגע יש ברשותי מתאם ליח' מתוצרת PIONEER, אזמין בימים הקרובים מתאם נוסף ואם ברשותכם יח' אחרת, אפשר להזמין כבל מתאים. הוזמן בטעות כי לא שמתי לב לעובדה שבמכוניות עם חיישני רוורס מקוריים (כמו אצלי) ההתראה מגיעה דרך הרמקולים של המערכת ולכן נדרש מתאם מסוג אחר כדי לשמור על הפונקציה. המתאם חדש לחלוטין (לא הותקן) ואני מבקש עבורו בדיוק את המחיר שעלה לי, 250 ש"ח. נדרש HU המסוגל לתמוך בשליטה מרחוק באמצעות כבל (דוגמאות בפיוניר : DEH-4850BT / DEH 6750BT, שניהם כוללים דיבורית BT פנימית). ייתכן שמתאים גם לדגמי פז'ו מאותן שנים, לא בדקתי. כאן המוצר באיביי: http://www.ebay.com/itm/250947533911 אני מגיע מדי יום לת"א, או במקומות אחרים באיזור המרכז. אפס5 ארבע - ארבע חמש 88 אפס שבעים.
 7. הופעת אורח חד-פעמית, לזכרו של חומוס, כלב וחבר נאמן במשך 13 השנים האחרונות. אספתי אותו לביתי בגיל חודש וקצת, גמד קטן וחובב נשיכות קטנות, דגם בלתי ידוע (= הביטוי התקין פוליטית ל"כל הכלבים בשכונה עלו על האמא השר&?*טה שלו). הילדים הרכים בשנים (דאז) התרשמו עמוקות מפרוותו החומה והציעו לקרוא לו בשם "חומי". הודעתי נחרצות ששם כזה מתאים לחננה אשכנזי, ואפילו 106ראלי ופין מנירוסטה לא יצילו את כבודו אם נקרא לו כך. כפשרה - הצעתי לקרוא לו בשם "חומוס", שמזכיר אמנם בצליל הגייתו את הצבע החום, אך בבישול ארוך ואיכותי סטייל אבו-חסן, מותיר רושם בל יימחה על כל הפוגש אותו, כל עוד הגדישה נשמרת ברמה הגיונית. מספר חודשים אח"כ, במפגש הראשון של גימלאי קארספורום בערד, הפגין הכלב נטיה ללחוץ עם כל פסבדו-ספורטיבית, תוך שהוא פותח יחד איתה מאפס למאה, כולל נביחות אימתניות על הצמיגים השחוקים. אחרי ארבעה נצחונות רצופים (קצת במזל, האונו-טורבו של פייביש בדיוק יצאה לגימלאות וה-X1/9 של מומי טרם נולדה), הוכתר הכלב ברוב קולות (2 מול 1) כ-כלב הפורום (יש להערכתי תמונות בשרשור עתיק כלשהו, אך אם הוא קיים, לא מוצא אותו). חייו עברו עליו בנעימים בכפרנו הקט, תוך רביצה בדשא רוב הזמן, הרבעת רוב הכלבות הפוריות באיזור (נשא עימו את זוג אשכיו עד הסוף המר, איכשהו שרד את הטרנד של הפרדת גבר מאשכיו, שהובילה הגב' הראשונה במדינתנו) ונביחות על שכנים שנסעו על דיזל, אופנוע או סתם מעל 30 קמ"ש (היה לו אשכרה ממל"זנב). לפני כחצי שנה הרגשתי שהכלב בוכה קצת כשמלטפים אותו באיזור הראש והצוואר. אחרי שבוע וקצת, החלטנו ללכת לוטרינר. בתום בדיקה קצרה הוברר שלמרבה הצער, יש לכלב גידול בגרון, ולאחר התייעצות עם וטרינר כירורג התברר שגם אין טעם לנתח, גם בשל המיקום וגם בשל הגרורות שהתפתחו. שבועות ספורים, זה מה שנתנו לו, אבל הבן נפקנית נלחם כמו אריה במשך 6 חודשים, כאמור, כולל התאוששויות מפליאות שכבר גרמו לי כמעט להאמין בתחיית המתים. הוטרינר שלו (ד"ר ערן במרפאה במושב משמר איילון. איש נפלא ורופא מצויין) גרס ש"כל עוד הוא אוכל כרגיל ומקשקש בזנב, תן לו לחיות וליהנות ממה שנשאר". בכ"ז, ביומיים האחרונים הוא כבר נאבק באכילה ובנשימה (הגידול הארור הזה גדל עד שחסם את מעבר האוויר ובית הבליעה) והבוקר החלטתי שאין טעם לאמלל אותו ועדיף לסיים את העניין בהרדמה לפני שזה הופך לסבל. אז - כבוד אחרון לכלב שהיה ממש חלק מהמשפחה. היה שלום יא חומוס , מי ייתן ותרבוץ עד קץ הימים על כרי שדא טבעי וחמים, מוקף בעצמות עסיסיות וכלבות מיוחמות. אללה ייתן ותגדוש !
 8. שני פילטרים משומשים, לדעתי מתאימים רק לחלפים, אבל אולי שווה לנסות להחליף אימפרלור ולבדוק כיצד מתפקדים. אלה הכלות (מועדות לשמחה, מחפשות חתן שומר מצוות). אפסחמשארבע- ארבעחמש שמונהשמונה אפסשבעים. נמצא במרכז, מגיע לאיזור ג(ד)וש דן מדי יום. תרבחו ותסעדו.
 9. זו המדפסת: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=859789 בת חודשים ספורים, הדפיסה כמות שבזבזה סט צבעוני של דיו, לא יותר. נמכרת עקב אי התאמה לצרכי העבודות שלשמן נרכשה, תקינה לחלוטין (נדמה לי שיש חשבונית עם האחריות, אם חשוב). מחיר מבוקש - 200 ש"ח, גמיש מעט (אבל לובש ג'ינס צמוד, אז לא לצפות לפישוק גדול). סט דיו חליפי לנ"ל (4 מחסניות) עולה כ-100 ש"ח בסה"כ. חסכונית לתחזוקה כמו קורולה, אוחזת בסיבובים כמו 106ראלי. 05ארבעארבע חמש שמונה שמונה 0שבעים. וואטסאפ הולך גם, משלם את מחיר הקידמה.
 10. ככתוב בכותרת, הרכב צריך להתפנות מרחובות ערינו ההומות (הרכב בנתניה. כניסה חופשית, יציאה אינה מובטחת). הרכב ללא טסט מזה כחודש, רשיונות מוקפאים. יש זיוף קל במנוע, ניתן לתיקון. מלבד זאת תקין לחלוטין ומטופל באהבה. לפנות אל עידו 052-5865771. לא לפנות אליי בה"פ, אינני דובר צוחפתית.
 11. מהמטע שלנו. הרוב מזן סורי, מעורב עם קצת מנזנילו (כ-10 אחוז), מה שעושה אותו טיפה פחות "תוקפני" ללשון. כבישה קרה (לא על אבן, ספק גדול בליבי אם נשארו מכונות על אבן למעט כמה בתי בד "בוטיק" ו/או בכפרים נידחים בגדה). יש גם מעט שמן מזיתים מזן "ברנע" (K18 ), טעמו עדין יותר, מזכיר את השמן האיטלקי. כתית, להיט, ללא טעם של פחית. בקבוק 750CC - שלושים ושניים ש"ח. בקבוק 1 ליטר - ארבעים ש"ח. מיכל של 17 ק"ג (בליטרים זה יותר) - 500 ש"ח. אני במרכז, מגיע לת"א מדי יום. שמר אפסחמשארבע - 45 שמונהשמונה 070.
 12. פונטו SX מנוע 1250 8 שסתומים: סלון קומפלט בצבע תכלת, מצב חדש (כולל קלפים לדלתות) - 250 ש"ח. מערכת פליטה קומפלט (מהסעפת עד קצה האגזוז) - 250 ש"ח. דש-בורד במצב חדש ו/או חלקים ממנו - במבצע 1+1 (שטרות של 200). תקחו פחות, תשלמו פחות. דלת אחורית (תא מטען) - 100 ש"ח. פנסים אחוריים - 100 לאחד, 150 לזוג. פנסים קדמיים (זקוקים לחידוש) - 100 לאחד, 150 לזוג. מדחס מזגן -150 ש"ח. פלסטיקים שונים, מתגים וכפתורים, ידיות וכפתורים - על המשקל. סט שטיחונים קומפלט - 100 ש"ח. סט סוויץ' + 3 מפתחות מקוריים + מכסה מיכל דלק + שני מנעולי דלתות + מנעול תא מטען + מחשב פרוץ - 300 ש"ח. דלת אחורית צד נוסע : 100 ש"ח. סיטרואן קסארה מודל 98 : 4 דלתות - 100 לאחת, 160 לשתיים, 300 לכל הארבע. דלת תא מטען, כולל שני בולמים חדשים - 100. סלון קומפלט במצב חדש (הכסאות הקדמיים יתאימו גם ל-306, ZX, קסנטיה ועוד) - 300 ש"ח. אלטרנטור אחרי שיפוץ - 400. כל חלקי המנוע (1800, אטם ראש פרוץ) שתרצו. משאבת הגה כח (הידראולית, לא חשמלית) - 150 ש"ח. ציריות תקינות - 100 ש"ח לאחת. פלסטיקה פנימית (למעט פתחי אוורור, לוח שעונים והמסגרת המקיפה אותה) לפי בחירתכם. סט שטיחים (כולל אחמדיניג'אד מתנה) - 100 ש"ח. מחשב מנוע כולל צמה (ושמלה אדומה) - 250 ש"ח. רדיאטור מזגן (מעבה, בתא המנוע) - 150 ש"ח. רדיאטור מזגן (מאייד, בדש בורד) - 200 ש"ח. רדיאטור במצב חדש - 400 ש"ח. חלקים נוספים - הכל ובזול. ZX (הייתה וולקן): נשארו מעט חלקים, בעיקר פלסטיקים שונים. אפשר לעשות משאל טלפוני. כנ"ל גם לגבי קסנטיה 2. טוסטר משולשים, כבל מאריך, כבל מקצר, איתן כבל! , מכונת אספרסו, קפסולות אספרסו משומשות, כוסות חד פעמיים, כוסות רב פעמיים, כוסות רוח, סיר לילה, סיר פלא, סיר הסירים, טוסטר משולשים, ט-ו-ס-ט-ר משולשים !!!! שמר אפס חמש 4 - ארבעחמש 88 אפס שבעים.
 13. ליתר דיוק, את החלק שבין קיר האש לקופסת החיבורים המרכזית (נמצא מתחת לכנף קדמית צד נהג). אפשר גם מדגמים אחרים ברמת גימור גבוהה (= פנסי ערפל + שעון לחץ/ גובה שמן מנוע).
 14. אחת שתיים הופ... (180, חצי מחיר ויש לכם נעל חדשה).
×
×
 • Create New...