Jump to content

שמר

 • פרסום הודעות

  14,585
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות שמר

 • דירוג
  אחד שמבין

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  The wrong guy, at the wrong place, at the wrong time.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא, הפעם לא למקומות שמציגים גרוטאות מתפרקות על גלגלים, אלא למקומות תרבותיים (ראו תיעוד מצורף). היינו לפני שבועיים, רצינו ללכת לד'אורסיי ולמוזיאון רודין. מה שלא לקחנו בחשבון היה התורים האינסופיים בכניסה, כיוון שכולם היו בחופש. קניתי 2 כרטיסים משולבים, לא השתמשנו בהם. שני הכרטיסים בתוקף עד 27.3.2017, עלו לי 38 יורו + ללכת לאסוף אותם מקצה העיר. אתן אותם ב-30 יורו (או 120 ש"ח, אם ממש קריטי) וייחסך מכם בזבוז הזמן של לאסוף אותם. אין בעיה לשלם בצ'ק דה חוי, אם חוששים שמא לא יכובדו ושאר מרעין בישין. המחיר אינו כולל כרטיסי טיסה. מי שרוצה, יכול לקבל את ה-ZX לסיבוב עד שם. נסו ותיה
 2. הקפצה עם טוויסט בעלילה: לאחר בדיקה, מסתבר שהמתאם הנ"ל יכול לעבוד כמעט עם כל HU שעולה על דעתכם: לבד מפיוניר, גם אלפיין, קנווד, LG, סוני,קלריון,JVC ובערך כל יח' סינית הניתנת לשליטה מרחוק. פנקו את הסיטרואן שלכם (או גם פז'ו, תלוי בדגם) ביח' חדשה תוך שמירה על השליטה מההגה,כדאי ! נ-ק-ו-ד-ה !! כדי לעזור לכם להתגבר על התמונה הקשה, תינתן הנחה לנפגעים והמחיר החדש יעמוד על 225 ש"ח. נא להביא איתכם אישור מרופא המעיד על חומרת הפגיעה.
 3. אם תהיתם כיצד ניתן לשלוט על התצוגה של שאר הפונקציות ברכב (מזגן/שעון וכיו"ב) לאחר הסרת היח' המרכזית - הכל נעשה דרך ידית השליטה מרחוק שעל גלגל ההגה. עם המתאם מצורפות הוראות מפורטות כיצד עושים זאת. אין פגיעה בשום פונקציה של הרכב. אם מישהו מעוניין, רצוי להזדרז, אחרת המתאם הזה יוחזר, אחר כבוד, למוכר.
 4. ככתוב בכותרת - מתאם המאפשר החלפת היחידה המקורית (המצ'וקמקת למדי) בדגמי סיטרואן הבאים: [TABLE=width: 550] [TR] [/TR] [TR] [TD=width: 183]Citroen C2[/TD] [TD=width: 97] 2006 ומעלה [/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 183]Citroen C3[/TD] [TD=width: 97] 2006 ומעלה[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 183]Citroen C4[/TD] [TD=width: 97] 2006 ומעלה[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Citroen C5 MKII[/TD] [TD] 2005 ומעלה[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Citroen C8[/TD] [TD] 2006 ומעלה[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Cit
 5. הופעת אורח חד-פעמית, לזכרו של חומוס, כלב וחבר נאמן במשך 13 השנים האחרונות. אספתי אותו לביתי בגיל חודש וקצת, גמד קטן וחובב נשיכות קטנות, דגם בלתי ידוע (= הביטוי התקין פוליטית ל"כל הכלבים בשכונה עלו על האמא השר&?*טה שלו). הילדים הרכים בשנים (דאז) התרשמו עמוקות מפרוותו החומה והציעו לקרוא לו בשם "חומי". הודעתי נחרצות ששם כזה מתאים לחננה אשכנזי, ואפילו 106ראלי ופין מנירוסטה לא יצילו את כבודו אם נקרא לו כך. כפשרה - הצעתי לקרוא לו בשם "חומוס", שמזכיר אמנם בצליל הגייתו את הצבע החום, אך בבישול ארוך ואיכותי סטייל אבו-חסן, מותיר רושם בל יימחה על כל הפוגש אותו, כל עוד הגדישה נשמרת ברמה הגיו
 6. שני פילטרים משומשים, לדעתי מתאימים רק לחלפים, אבל אולי שווה לנסות להחליף אימפרלור ולבדוק כיצד מתפקדים. אלה הכלות (מועדות לשמחה, מחפשות חתן שומר מצוות). אפסחמשארבע- ארבעחמש שמונהשמונה אפסשבעים. נמצא במרכז, מגיע לאיזור ג(ד)וש דן מדי יום. תרבחו ותסעדו.
 7. זו המדפסת: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=859789 בת חודשים ספורים, הדפיסה כמות שבזבזה סט צבעוני של דיו, לא יותר. נמכרת עקב אי התאמה לצרכי העבודות שלשמן נרכשה, תקינה לחלוטין (נדמה לי שיש חשבונית עם האחריות, אם חשוב). מחיר מבוקש - 200 ש"ח, גמיש מעט (אבל לובש ג'ינס צמוד, אז לא לצפות לפישוק גדול). סט דיו חליפי לנ"ל (4 מחסניות) עולה כ-100 ש"ח בסה"כ. חסכונית לתחזוקה כמו קורולה, אוחזת בסיבובים כמו 106ראלי. 05ארבעארבע חמש שמונה שמונה 0שבעים. וואטסאפ הולך גם, משלם את מחיר הקידמה.
 8. ככתוב בכותרת, הרכב צריך להתפנות מרחובות ערינו ההומות (הרכב בנתניה. כניסה חופשית, יציאה אינה מובטחת). הרכב ללא טסט מזה כחודש, רשיונות מוקפאים. יש זיוף קל במנוע, ניתן לתיקון. מלבד זאת תקין לחלוטין ומטופל באהבה. לפנות אל עידו 052-5865771. לא לפנות אליי בה"פ, אינני דובר צוחפתית.
 9. מהמטע שלנו. הרוב מזן סורי, מעורב עם קצת מנזנילו (כ-10 אחוז), מה שעושה אותו טיפה פחות "תוקפני" ללשון. כבישה קרה (לא על אבן, ספק גדול בליבי אם נשארו מכונות על אבן למעט כמה בתי בד "בוטיק" ו/או בכפרים נידחים בגדה). יש גם מעט שמן מזיתים מזן "ברנע" (K18 ), טעמו עדין יותר, מזכיר את השמן האיטלקי. כתית, להיט, ללא טעם של פחית. בקבוק 750CC - שלושים ושניים ש"ח. בקבוק 1 ליטר - ארבעים ש"ח. מיכל של 17 ק"ג (בליטרים זה יותר) - 500 ש"ח. אני במרכז, מגיע לת"א מדי יום. שמר אפסחמשארבע - 45 שמונהשמונה 070.
 10. פונטו SX מנוע 1250 8 שסתומים: סלון קומפלט בצבע תכלת, מצב חדש (כולל קלפים לדלתות) - 250 ש"ח. מערכת פליטה קומפלט (מהסעפת עד קצה האגזוז) - 250 ש"ח. דש-בורד במצב חדש ו/או חלקים ממנו - במבצע 1+1 (שטרות של 200). תקחו פחות, תשלמו פחות. דלת אחורית (תא מטען) - 100 ש"ח. פנסים אחוריים - 100 לאחד, 150 לזוג. פנסים קדמיים (זקוקים לחידוש) - 100 לאחד, 150 לזוג. מדחס מזגן -150 ש"ח. פלסטיקים שונים, מתגים וכפתורים, ידיות וכפתורים - על המשקל. סט שטיחונים קומפלט - 100 ש"ח. סט סוויץ' + 3 מפתחות מקוריים + מכסה מיכל דלק + שני מנעולי דלתות + מנעול תא מטען + מחשב פרוץ - 300 ש"ח. דלת אחורית צד נ
 11. ליתר דיוק, את החלק שבין קיר האש לקופסת החיבורים המרכזית (נמצא מתחת לכנף קדמית צד נהג). אפשר גם מדגמים אחרים ברמת גימור גבוהה (= פנסי ערפל + שעון לחץ/ גובה שמן מנוע).
 12. אחת שתיים הופ... (180, חצי מחיר ויש לכם נעל חדשה).
 13. http://runy.ynet.co.il/10760?aff=Ret&utm_source=ret.co.il זו הנעל, ננעלה פעם אחת למשך 10 דקות בתוך הבית, אפס סימנים עליה (הסוליה ללא סימן קל שבקלים לשימוש, כנ"ל גם הגפה), כלומר במצב חדש לחלוטין. אם יש צורך, אצלם תמונות תקריב. 200 ש"ח, גמיש מעט, אבל פחות מאייפון 6 פלוס. אפסחמשארבע - ארבעחמש שמונהשמונה אפסשבעים.
 14. הרכב שלם, ראש מנוע דפוק, גיר דפוק, אין טסט. כל החלקים נמצאים, רק תבקשו. רוב החלקים המכניים מתאימים גם ל-306 וZX, אולי עוד כמה מכוניות של הקונצרן. בנוסף - 4 ג'אנטים של וולקן - 400 ש"ח. סרן אחורי (דיסקים וולקן) תקין - 400 ש"ח. גיר ידני וולקן 2.0 - 400 ש"ח. מנוע 2.0 RFX (ברזל, היו פעם כ-130 סוסים) תקין, אפשר לארגן שטר מכר - 300 ש"ח. אלטרנטור - 150 ש"ח. פגוש קדמי (כולל פנסי ערפל) וולקן - 150 ש"ח. יכול להביא את החלקים לת"א, או בבית באיזור לטרון (מיני ישראל). מבצע - קנה 2 או יותר, קבל חניה מול מוסך גבע על חשבונך. שמר אפס חמש 4 - ארבע חמש 88 אפס 70.
×
×
 • תוכן חדש...