Jump to content

yuvk

 • הודעות

  4,713
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי yuvk

 1. חוץ ממידאה וגרי, יש עוד יצרניות ענק סיניות נוספות, האייר, הייסנס, AUX, צ'נגהונג, TCL ועוד. אין מה להסתכל על מחירים בסין. מחיר מזגן בארץ כולל את מרכיב ההובלה ומרכיב האחריות, שני מרכיבים מאוד משמעותיים במחיר. לדעתי האישית, זהו תחום שיש בו תחרות יחסית - ולכן אני לא מצפה שתוכל לחסוך הרבה כסף בייבוא אישי (בשקלול האחריות שלא תקבל).
 2. יש עדכון מהשטח? אני יושב בבית וכוסס ציפורניים. באתרי החדשות עוד לא פורסם כלום.
 3. אני תמיד רציני. זה מה שגוגל מראה בדף הראשון: אחריו יש עוד 14 דומים. שימו לב שהדרוג המינימלי שאפשר לתת בגוגל הוא 1 (ולא אפס).
 4. אני עושה זאת שנים רבות (עם מי ברז). צריך בסה"כ כמה טיפות סבון כלים למיכל שלם. כמות גדולה מייצרת קצף מציק.
 5. yuvk

  מחירי דלק

  לא, ולא שמעתי על חברת דלק בשם פל-ים. סד"ש, דור אלון, טן, הן חברות מוכרות ומכובדות. לא חייבים לקנות רק בפז/סונול/דלק.
 6. yuvk

  מחירי דלק

  אני מתדלק בקביעות (מעל עשור) בסד"ש תל מונד שהיא הזולה באיזור, את שתי מכוניות המשפחה. 4 סימנים ל"נוזל מדולל". מי שמוכר בזול נהנה כנראה ממכירות גבוהות יותר
 7. אובדן להלכה הוא מושג כלכלי, לא טכני. ככל שערך הרכב נמוך יותר ככה 'קל' להגיע אליו. במכונית ישנה, נזק לפנס ורדיאטור יכולים להגיע לאובדן להלכה.
 8. בעזה אין בניינים גבוהים ישנים. פעם במבצע, אנחנו דואגים להוריד את הבניינים המסוכנים.
 9. גם אני קיבלתי עדכון כזה (בדיקה פרטנית) על הזמנה מעלי - איחוד חבילות של כמה שטויות בשווי של כמה דולרים בסה"כ, ואפילו לא קצת "בעייתיים" (לא לייזר, בטריות ליתיום, חלקי רכב, נשק, מוצרי RF, פורנו, אלוהים יודע מה עוד). אני הנחתי שהשת"פ של דואר ישראל עם עלי יאפשר למכס לקבל מידע אלקטרוני מוקדם על תכולת החבילות ולשים ידיהם על חבילות "מעניינות" (במקום בדיקה *מאוד* מדגמית עד היום) - אני מופתע שלא כך. נראה לי שזו בחירה אקראית ולא יותר.
 10. הספקים האלו אינם מיוצבים. למעשה הם מספקים את המתח הנקוב כשנצרך מהם הזרם המקסימלי הנקוב (למשל ספק 12V 1A יספק 12V כשהזרם מגיע ל 1A. כשהזרם נמוך יותר, המתח גבוה יותר). מכיוון שמדובר פה במאוורר (מנוע) טיפש אין סיבה לדאגה. מעגל אלקטרוני רגיש לא מומלץ לאתגר ככה.
 11. צריך ספק 12 וולט 2a לפחות. אפשר להשתמש בספק ישן של טלפון אלחוטי, מזכירה אלקטרונית וכו'. יש ספקי 12 וולט חלשים למכשירי אלקט' קטנים, והם לא יספיקו או יתחממו
 12. במקרה כזה, נעמדתי על השוליים לפני הרכב התקוע, פירקתי את המצבר שלי ממקומו (3 דקות) והבאתי אותו ביחד עם כבלים עבים (כבלי רתכת) להתניע את התקוע. אין כמו כבלים עבים. יצא לי לחלץ גם משאית קלה. בוסטר זה סבבה כשתקועים אבל בוסטר באוטו, במיוחד בקיץ הישראלי, זה פצצה מתקתקת, ואני מעדיף שלא יהיה לי כזה באוטו.
 13. yuvk

  איך נפטרים מרכב ישן

  איזה רכב זה? קנה ממיר משומש מפירוק, לא חדש מהחברה ב- 4000 ש"ח.
 14. המוצר הזה לא מתאים לכל מזגן, אבל מתאים לשלך. במזגנים מודרניים יחידת הבקרה מתחברת למזגן דרך ערוץ תקשורת טורית כלשהיא. פה יש לך קוים נפרדים למיתוג המדחס, מהירות המפוח, חימום/קירור וכו'. המיקום של היחידה לשיקולך אבל קח בחשבון שהיא מודדת את הטמפ' בסביבתה. הרגש נמצא בתוך היחידה - גם במה שיש לך כרגע.
 15. לא דוקא דיגיטלי. היחידה כוללת טרמוסטט, ושלושה בוררים (הדלקה/כיבוי, חימום/קירור ומהירות מפוח) יש הרבה יחידות כאלו. http://www.meitavtec.co.il/product.aspx?PrdName=ERT50LCD%2FES&PrdType=ERT50-100
 16. הבלומברג שלך מיוצר כנראה על ידי ווסטל בטורקיה. נסה למצוא את הדגם המקורי. החלק יהיה יקר להזמנה אינטרנטית בגלל גודלו.
 17. אם יש כפתור, אז לחיצה ארוכה עליו - 10 עד 30 שניות, עד שהלדים מהבהבים.
 18. בדיוק כמו שכתב רפי. הפוליסה לצערי כתובה לרעתך. שני פנסים, שווה פעמיים השתתפות עצמית.
 19. השג בבקשה את הפוליסה וצלם את הטקסט הרלוונטי להשתתפות העצמית.
 20. אני מעוניין במאוורר מקורי משומש ולא להתחיל להתעסק בהתאמות של מאוורר אוניברסלי. המאורר יושב במעטפת פלסטית תואמת ואליו גם מחוברת יחידת הבקרה של המאווררים. הם אכן בזוגות אבל אין צורך או סיבה להחליף את שניהם יחד. החלק של 2008+ דומה אבל לא זהה.
×
×
 • תוכן חדש...