Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

First class לפעמים לא מתעדכן. אל תדאג, זה יגיע.

אתה כותב מניסיון? אני שואל כי במשלוחים הקודמים דרך אותו סוג של משלוח הסטטוס של החבילה תמיד התעדכן עד לרגע יציאתו מארה"ב, גם באתר של דואר ישראל היה כתוב שהחבילה יצאה מארה"ב בתאריך X. אולי שכחו לסרוק את החבילה, זה בכלל אפשרי?

תודה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עדכון, הצלחתי להגיע למחלקת פניות הציבור של הדואר, התחיל תהליך של חקירה, כי לטענתם החבילה אכן לא נכנסה לארץ, נבדק מול מחלקת פניות הציבור מרכז, וראשון לציון. יחד עם זאת הם מסכימים כי החבילה אכן הייתה צריכה כבר להגיע מגרמניה. לאחר שאקבל אישור במייל, המוכר יתחיל תהליך חקירה מצד dhl. נקווה לטוב, אני לא מוותר.

טוב אז עוד עדכון , היום עבר חודש מאז שהחבילה נשלחה לדרכה מגרמניה ב 9.11.

היום פתח הדואר הגרמני (DHL גרמניה) בחקירה היכן החבילה. לטענת המוכר / DHL, החבילה עדיין נמצאת בדרכה ארצה ואמורה לנחות בתאריך ה13/12 בארצנו הקטנה.

אז אני אמתין לסוף השבוע גג לתחילת שבוע הבא, כי עד ה 20 לחודש אצטרך לפתוח דיספיוט בEBAY. (לצערי הרב.)

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז עוד עדכון , היום עבר חודש מאז שהחבילה נשלחה לדרכה מגרמניה ב 9.11.

היום פתח הדואר הגרמני (DHL גרמניה) בחקירה היכן החבילה. לטענת המוכר / DHL, החבילה עדיין נמצאת בדרכה ארצה ואמורה לנחות בתאריך ה13/12 בארצנו הקטנה.

אז אני אמתין לסוף השבוע גג לתחילת שבוע הבא, כי עד ה 20 לחודש אצטרך לפתוח דיספיוט בEBAY. (לצערי הרב.)

גם לי יש חבילה מ11.11 שהדואר שלנו טוענים בתוקף שעדיין לא נחתה בארץ....

הזוי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על מי להתעצבן, עדיין החלק מחו"ל מתעכב,

טרקינג יש אבל זה בברזיל התעדכן פעם אחרונה, (במקור מארה"ב)

בארץ האתר נדפק שאני שם את הטרקינג הספציפי הזה,

שילמתי 250 שקל רק על המשלוח, והסילר לא עונה כבר שבוע ל2 הודעות.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבירור שעשיתי לגבי שלוש חבילות שיצאו שלושתם מסין לפני למעלה מחודש , שירות הלקוחות של דואר ישראל טוען ששלושת החבילות לא בארץ .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכרים את החבילה מלפני 2 עמודים שטענתי שבארץ ודואר ישראל אומר שלא?

הגיע מכתב מהמכס לשחרור החבילה.

זו לא הפעם הראשונה ובטח שלא האחרונה, אבל אני משתגע כל פעם מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שהוזמנה מVITACOST ב10.11.13 הגיע לסניף הדואר שלי ב8.12.13.

יחסית למה שאני רגיל, זה סביר מאוד.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי לצערי, אין עדכון, החבילה בדרך מגרמניה ה 9/11

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה כבר מתקרב לחודש, שלחתי 2 הודעות למוכר והוא לא עונה, לפנות עכשיו לפייפאל או לחכות עוד קצת? יש עד 40 יום והחבילה נרשמה בברזיל לפני שבועיים.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...