Jump to content

ExoduS

 • פרסום הודעות

  2,627
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי ExoduS

 1. אתה חושב שעכשיו קיבלת כלים רגשיים חדשים? חכה שהיא תגדל, תתחיל לעשות עוד דברים חוץ מקקי ופיפי. תכף תתחיל לדבר איתה בגובה עיניים, תמצא את עצמך במקומות וחוויות שאתה אומר "וואלה, איזה באסה שהם לא איתי כדי לראות את זה". כשמביאים ילדים מהסיבה הנכונה ויודעים למה נכנסים, זה אחלה. רק לזכור, ילדים הם כמו פלוצים, כל אחד אוהב רק את שלו.
 2. כשזה שורש הבעיה זה הופך להיות לנושא לגיטימי. הרי אם פותח השרשור לא היה חושש מהנושא לא היה אכפת לו שביתו לא תלך ללא נייד. בכל אופן, אני עדיין ממתין לתשובה מה ענו לו בבית הספר כשהציג להם את החששות שלו.
 3. כל אפליקציה זה יפה וטוב, אבל מספיק שהוא לא סגור להודעות ושיחות ויש לך בעיה. אבל זה לא אומר שכל ילד עם טלפון פתוח מסכן את עצמו באונס בדיוק כמו שכל ילדה שהולכת ברחוב בלי נייד לא מסכנת את עצמה באונס. הסיכון שם, הוא קיים, עם נייד או בלי והוא די קלוש בכל אופן. דפוס פעולה של פדופילים בדרך כלל אינו מסתכם בחטיפת ילדות קטנות בדרך הביתה, אני הייתי מתחיל מלחשוד באבא של החברה, אולי אפילו סבא או השכן השקט.
 4. הידעת שמאז שהנייד נכנס לשימוש יומיומי לא חלה כל ירידה במקרי האונס וההטרדות המיניות בישראל? דווקא להפך, הנייד הוא פלטפורמה נהדרת לפתות ילדים ולהורים לא באמת יש שליטה בנושא. בכל אופן, נראה שהבעיה כאן היא לא בילדה שלך. כמו כן, לא הבנתי מה ענו לך בבית הספר כששוחחת איתם עם הנושא, העלת את הדאגות שלך והסיבה שבשמה אתה מבקש שיותר לה להביא נייד סגור בתיק.
 5. הי! תתנחם בזה שיהיה לך לב של פר הברעה. http://mobile.mako.co.il/men-magazine/machismo/Article-26c4fdae7759e21006.htm
 6. לא כל משפחתית, רואים שלא נסעת בבראבו. אבל בסדר, זה לא רכב לכל אחד.
 7. יש רכב ספורט ויש hypercars, הבראבו בקבוצה השניה.
 8. מצטער, לאחרונה אני לא עוקב אחרי הפורום, אדוני יוזר אמיתי?
 9. לא הגזמת בכלל, מדייט פושר הגעת לשני ילדים וגרושים.
 10. לא יודע לאן זה הולך, גם היא ואללה לא יודעים. מה שבטוח זה שאתה חייב לשים לב שאתה לא מנסה להתקרב יותר ככל שהיא מתרחקת. הזוי ככל שזה ישמע, ברגע שרוב הבחורות מרגישות שבחור רודף אחריהן כשהן מפגינות קרירות זה בדרך כלל נדון לכישלון חרוץ. *כותב ההדעה אינו יועץ זוגי, אמן פיתוי או בעל קוקו
 11. א. זה פשוט עובדתית לא נכון. ב. יש פה קצת מן הגמל אשר אינו רואה את הדבשת שלו, הלא כן? אל תגיד לי שאתה לא חובב ערגליות ושוקולד, אני מקווה שכן אחרת כדי לבוא בטענות רציניות להורים. Sent from my MI 5 using Tapatalk
 12. טוב זה ידוע המנוע הזה לא בנוי לאקלים של דימונה, שלא לדבר על המצמדים. ובנימה רצינית, הרשת מלאה בכל חיפוש זריז ובכל שפה בסיפורים האלו, למה להמשיך לקנות את התוצרת הזו במתכונת הנוכחית?! אגב, מה אמרו במוסך כשחזרת בחלוף זמן קצר כל כך אחרי שהשארת במקום הון קטן ועם כוונה להשאיר שם עוד אחד דומה? עריכה: עכשיו שמתי לב שמדובר ברכב שנת 2010 ולא חדש יותר, אז נכון שהחלפת מנוע זה משהו מאוד חריג אבל מצמדים בהחלט יכולים למות בשלב זה של חיי הרכב, קצת מוקדם אבל סביר. כמה ק"מ הרכב עבר?
 13. תתחדש, רכב מגניב. נשמח אם תספר קצת על תהליך היבוא וסדר גודל של עלויות. Sent from my MI 5 using Tapatalk
 14. אם נשים בצד את מרכיב הפוזה כולם יקנו ברלינגו. ובצדק, אחלה פרייבט. גובה ונוחות של קרוסאובר עם שימושיות מטורפת. Sent from my MI 5 using Tapatalk
 15. למה לא mi5? רכשתי כזה לפני כמה ימים אחרי 1+1 האגדי ובנתיים אני מרוצה. Sent from my MI 5 using Tapatalk
 16. יש מושג מתי יהיה זמין או יגיע במידה ומזמינים עכשיו? Sent from my A0001 using Tapatalk
 17. יבואן רשמי, חדש לחלוטין, מעולם לא עזב את הקופסה המקורית. המחיר הכי זול בזאפ: http://www.xbay.co.il/product.asp?aff_a=1&Pid=m5&Cat2Cat1ID=4&Cat2ID=136&aff=Zap&lang=he 788 ש"ח בשביל לסגור עניין ולמנוע מו"מ מיותר אני מבקש 650. נמצא בנתניה, נייד עד החיפה וכל מה שעל הקו, אפשר לשלוח בדואר גוביינא. 050 406 2055 דניס.
 18. ת'כלס נוסטלגיה, אני זוכר שהייתי ילד הייתי עושה ביד בוואלה על מכירות פומביות של כל מיני גאד'טים מטורפים כמו נגן אמ פי שלוש עם 64 מגה זיכרון. היום זה נשמע מוזר שפעם עשינו ביד בוואלה, אבל בזמנו לא היה את כל האתרים שיש עכשיו עם המון קטגוריות. הבעיה הייתה שתמיד שחשבת שעשית ביד טוב היה בא מישהו ועושה ביד יותר גדול משלך. ואתה כולך בקטע, רץ לעשות ביד מהר לפני שמישהו אחר שוב יעשה ביד טוב יותר ממך עד שהמחיר כל כל מתנפח שאתה מבין שעשית יותר מדי ביד ורוצה שמישהו אחר יגמור עם המוצר במקומך. לדעתי אלו היו בוטים שעשו ביד או אנשים ששלמו להם כדי שבכוונה יעשו ביד ברגע האחרון. אבל זה היה מזמן, בחיי שאני כ
 19. אם לצאת רגע מהבדיחה שהאאוטלנדר הפכה להיות בפורום, לדעתי מדובר מיניואן מרשים למדי, מאובזר היטב ובמחיר לא רע בכלל. המערכת החשמלית היא פתרון נהדר לאנשים שעובדים לא רחוק מהבית או לחלפין יכולים להטעין את הרכב בעבודה, תארתית אנחנו מדברים פה על אפס שקלים הוצאות על דלק במקרים מסויימים. גם מרווח הגחון הוא דבר נחמד לטיולי שבילים קלילים.
×
×
 • Create New...