Jump to content

lahav28

 • הודעות

  438
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של lahav28

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

2

מוניטין

 1. אהלן חברים, אחד המתגים שלי בבית התחיל להשמיע קולות נפצוצים חשודים. מכירים חשמלאי טוב בפ"ת? תודה, להב.
 2. רק לי בשברולט ספארק 2011 המסכן שלי מצויין להחליף שמן גיר כל שנתיים (מבצע עצמאית אכן כל שנתיים).
 3. דרך אגב, אם איני טועה דייסון חטפו המלצה שלילית מאוד לכלל המוצרים שלהם מ-consumer report שמצא ובדק ש-50% מהמוצרים שלהם לא מחזיקים מעמד יותר מ-5 שנים מבלי להתקלקל. הבנתי שבזמנו חשבו אפילו על תביעהץ לא זוכר מה נסגר עם זה בסוף.
 4. כאשר אתה נוהג באגרסיביות (וחושב שאתה נהג מירוצים) אתה מפעיל מן הסתם את הקלאצ' יותר פעמים ולוחץ על הדוושה הרבה יותר חזק מבנסיעה רגועה. זה רעיון ממש טוב, איישם אותו בהקדם, תודה 🙂
 5. שאלה לחברי הפורום הנכבדים. גם אני קיבלתי מכתב מ-UMI לגבי הסכם פשרה בתביעה הייצוגית. ברשותי ספארק 2011 וכרגע אין לי שום בעיה בדוושה (או בכלל ברכב). האם אתם ממליצים לקחת את הרכב לבדיקה של הדוושה במסגרת הסכם הפשרה או שאין טעם? הסכם הפשרה תחום בזמן (שנתיים) כך שאני חושש שיבדקו ןיגידו שהכל תקין גם אם יש סדק בדוושה ופשוט יחכו שתוקף ההסכם יפוג ואז כבר התשלום עליי. זה פשוט נשמע לי כמו ישראבלוף אחד גדול. חייב לציין שאנ נוהג רגוע יחסית רוב הזמן.
 6. שלום חברים, מישהו יכול לומר לי האם הערכה הזו: https://www.brandtools.co.il/ProductInfo. asp?ProdId=7978 מתאימה גם לקליפר אחורי של פורד פוקוס 2011 או לא? תודה על העזרה
 7. מה אני רואה בתמונה? מיסב גלגל? כי אם כן, הוא כבר הוחלף בצד הזה פעמיים בשנה האחרונה.
 8. מה זה אומר, שצריך להחליף בצד ההוא רק גומיה?
 9. אצלי הם בצד ימין שניהם. אני מצרף תמונה מהיום בבוקר. רואים שאריות של כתמי שמן שהתייבש. חשבתי שאולי זו גומיית הצירייה אבל היא יבשה. ,קצה השני שמחובר לגיר יש כתם שמן מוזר שאיני יודע את מקורו אבל אני לא רואה איך זה מגיע משם עד לגלגל.
 10. איך הוא יכול להגיע לאיזור הגלגל?
 11. שלום חברים, מישהו מכיר מוסך מומלץ עבור שברולט ספארק בפ"ת? המוסך בו טיפלתי עד עכשיו התחיל לעשות לי נזקים בכל שלושת הפעמים האחרונות שטיפלתי שם. הרכב הינו ספארק 2011 עם 95k .
 12. תודה רבה, אבדוק. יכול להיות שזו גם גומיית צירייה נוזלת?
 13. אשמח לרעיונות,מכיר אני אובד עיצות. מה שממש מוזר הוא שזה קורה בדרך לעבודה אך במהלך היום מתייבש החנייה ואילו בדרך חזרה מהעבודה הבייתה זה לא קורה.
 14. שלום חברים. יש לי נזילה כלשהי שנראית כשמן בבית הגלגל הקדמי שמאלי. בדקתי את נוזל הבלמים ולא חסר ובולם הזעזועים לא נראה נוזל. אשמח לרעיונות. גם נראה כי זה מתייבש כשהרכב החנייה ורק לאחר נסיעה לעבודה זה נראה רטוב.
 15. קודם כל, בשום שלב לא אמרתי שהמוסך צריך לעבוד בחינם. מודע טוב מאוד לנושא העלויות. בואו פשוט נסכים שלא להסכים. הרי גם בשביל להחליף שמן הרכב עולה על הליפט, אז אשלם עלויות ליפט על כל פעולה קטנה? ואם מוסך ידרוש לשם הויכוח 2000₪ לרפידות, גם אז תגידו שזה לא מוגזם וזה המחיר? אני הולך למוסך מסויים הספציפי שהייתי בו כי בינתיים הם באמת מקצוענים והילדים שפתרו לי תקלה שהרבה מוסכים מורשים אחרים במרכז לא הצליחו, ככה שאין לי טענות מיוחדות כלפיהם וכשהצטרכתי שילמתי ובכיף עבור המומחיות שלהם. לגבי הרפידות - אני חושב שזה מוגזם המחיר ואותו איני מוכן לשלם. בעיני יש גבול לכמה אפשר לדרוש, וכשחוצים אותו, איני מוכן לשלם, בדיוק כמו שאיני קונה ארטיק קרח ב-20₪ כי המוכר הוא היחידי במקום וזה מה שהוא מבקש.
×
×
 • תוכן חדש...