Jump to content

lahav28

 • פרסום הודעות

  437
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות lahav28

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כאשר אתה נוהג באגרסיביות (וחושב שאתה נהג מירוצים) אתה מפעיל מן הסתם את הקלאצ' יותר פעמים ולוחץ על הדוושה הרבה יותר חזק מבנסיעה רגועה. זה רעיון ממש טוב, איישם אותו בהקדם, תודה 🙂
 2. שאלה לחברי הפורום הנכבדים. גם אני קיבלתי מכתב מ-UMI לגבי הסכם פשרה בתביעה הייצוגית. ברשותי ספארק 2011 וכרגע אין לי שום בעיה בדוושה (או בכלל ברכב). האם אתם ממליצים לקחת את הרכב לבדיקה של הדוושה במסגרת הסכם הפשרה או שאין טעם? הסכם הפשרה תחום בזמן (שנתיים) כך שאני חושש שיבדקו ןיגידו שהכל תקין גם אם יש סדק בדוושה ופשוט יחכו שתוקף ההסכם יפוג ואז כבר התשלום עליי. זה פשוט נשמע לי כמו ישראבלוף אחד גדול. חייב לציין שאנ נוהג רגוע יחסית רוב הזמן.
 3. שלום חברים, מישהו יכול לומר לי האם הערכה הזו: https://www.brandtools.co.il/ProductInfo. asp?ProdId=7978 מתאימה גם לקליפר אחורי של פורד פוקוס 2011 או לא? תודה על העזרה
 4. מה אני רואה בתמונה? מיסב גלגל? כי אם כן, הוא כבר הוחלף בצד הזה פעמיים בשנה האחרונה.
 5. מה זה אומר, שצריך להחליף בצד ההוא רק גומיה?
 6. אצלי הם בצד ימין שניהם. אני מצרף תמונה מהיום בבוקר. רואים שאריות של כתמי שמן שהתייבש. חשבתי שאולי זו גומיית הצירייה אבל היא יבשה. ,קצה השני שמחובר לגיר יש כתם שמן מוזר שאיני יודע את מקורו אבל אני לא רואה איך זה מגיע משם עד לגלגל.
 7. שלום חברים, מישהו מכיר מוסך מומלץ עבור שברולט ספארק בפ"ת? המוסך בו טיפלתי עד עכשיו התחיל לעשות לי נזקים בכל שלושת הפעמים האחרונות שטיפלתי שם. הרכב הינו ספארק 2011 עם 95k .
 8. תודה רבה, אבדוק. יכול להיות שזו גם גומיית צירייה נוזלת?
 9. אשמח לרעיונות,מכיר אני אובד עיצות. מה שממש מוזר הוא שזה קורה בדרך לעבודה אך במהלך היום מתייבש החנייה ואילו בדרך חזרה מהעבודה הבייתה זה לא קורה.
 10. שלום חברים. יש לי נזילה כלשהי שנראית כשמן בבית הגלגל הקדמי שמאלי. בדקתי את נוזל הבלמים ולא חסר ובולם הזעזועים לא נראה נוזל. אשמח לרעיונות. גם נראה כי זה מתייבש כשהרכב החנייה ורק לאחר נסיעה לעבודה זה נראה רטוב.
 11. קודם כל, בשום שלב לא אמרתי שהמוסך צריך לעבוד בחינם. מודע טוב מאוד לנושא העלויות. בואו פשוט נסכים שלא להסכים. הרי גם בשביל להחליף שמן הרכב עולה על הליפט, אז אשלם עלויות ליפט על כל פעולה קטנה? ואם מוסך ידרוש לשם הויכוח 2000₪ לרפידות, גם אז תגידו שזה לא מוגזם וזה המחיר? אני הולך למוסך מסויים הספציפי שהייתי בו כי בינתיים הם באמת מקצוענים והילדים שפתרו לי תקלה שהרבה מוסכים מורשים אחרים במרכז לא הצליחו, ככה שאין לי טענות מיוחדות כלפיהם וכשהצטרכתי שילמתי ובכיף עבור המומחיות שלהם. לגבי הרפידות - אני חושב שזה מוגזם המחיר ואותו איני מוכן לשלם. בעיני יש גבול לכמה אפשר לדרוש, וכשחוצים אותו, איני מוכן לשלם
 12. בוקי, בתנאים ביתיים אכן ייקח להחליף רק רפידות שעה. למוסך מורשה כשהרכב כבר על הליפט כבר ככה כחלק מהטיפול השנתי ייקח בדיוק 5 דקות להוציא את הרפידות הישנות, לנקות לגרז ולשים חדשות. אתה יודע מה, אני מתקן את עצמי - 10 דקות. אני מודע לרמת המחירים במוסך מורשה, אבל רמת הגזל פשוט הרקיעה שחקים וקוממה אותי מאוד. בקצב הזה בקרוב נצטרך לקחת משכנתא בשביל לטפל ברכב. וכן, אני מודע לזה שיש מוסכים אחרים זולים יותר - וזה לא העניין פה. אבל, הכל בסדר. שכל אחד יעשה את השיקולים שלו.
 13. אחרי בירור מסתבר שזה 700₪ רק לרפידות. כמעט נפלה לי הלסת כשהבנתי. מקדימה רכשתי והחלפתי לבד צלחות ורפידות ב-500₪. אקח כבר מאחד מחברי הכנופיה את המכשיר הייעודי ואחליף לבד. 700₪ זה מוגזם ביותר לעבודה של בדיוק 5 דקות.
 14. שלום חברים, לאישתי פורד פוקוס 2011 עם 135k. קיבלתי הצעה על סך של 700₪ לצלחות ורפידות מקוריות אחוריות של פורד במוסך מורשה ברעננה. בדרך כלל אני מחליף לבד צלחות ורפידות קדמיות ברכבים שלנו, אבל הבנתי שמאחורה המנגנון קצת שונה? בפוקוס זה צלחת בלימה ולא תוף. האם ההחלפה שונה מהותית מקדימה? יש למישהו הפנייה למדריך טוב? תמיד חשבתי שמאחורה מחליפים בלמים רק לאחר 150-200k אבל הבנתי שכנראה טעיתי וצריך להחליף הרבה יותר מוקדם?
×
×
 • Create New...