Jump to content

_DownLoaD_

 • פרסום הודעות

  789
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

1 עוקב

אודות _DownLoaD_

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כשאחי שדרג תוכנה לא הייתה שום "אדפטציה". ברגע שהרכב יצא מהמוסך - הכוח התקבל מיידית. כנ"ל בהחלפת טורבו (שדרג ל IS20 ואחרי זה לIS38) - היה גם דיינו שמאמת הכל. תבקש כיוון ל 98 ותרגיש הבדל. כנ''ל לגבי לחיצות - תשתדל שיהיו כשנעים בחוץ ולא 40 מעלות.
 2. לא לכולם תיהיה אותה זיקה / אהבה לתחום או הרכב כמו שאתה אוהב, במיוחד בארץ שהחיים קצת אחרת מאמריקה.
 3. מכיוון שאין גרסת RS סדאן, אז האודי S4
 4. אני ארצה להראות צד אחר לחשיבה בהשקעה של שני דברים נוגדים. איש עסקים יעדיף לפזר את ההשקעות שלו במסלולים שונים ככל הניתן. ברגע שהוא משקיע גם בתחב''צ וגם בשוק הפרטי - במידה ואחד מהם נפגע, השני עולה וכך ההפך. ובלי קשר, עד שיאשרו ויחשוב על תחב''צ הגיוני כלשהוא, עולם החשמלי ובפרט הקורקינטים והאופניים "השתלט" גם על הרכב הפרטי וגם על התחב''צ בערים גדולות - מגיעים מהר, לעולם לא יהיו פקקים ובעצם חוקי התנועה לא חלים עליך.
 5. היה להורים שלי בזמנו קורודבה 1.9 עם 64 סוסים. ידנית, 5 הילוכים. המנוע סוס עבודה, הוא לא מאיץ מהר אבל הוא סוחב , הכל, אוטו מלא, 100 קמ''ש שיוט. צריכת דלק מופתית של 1:25 קבועה. עם 400K קילומטר. אל תזלזל!
 6. אני לא מסכים איתך. אני נוסע על רכב שבדיינו הוציא 300 בגלגל בהנעה קדמית (דהיינו בלחיצה = אין הגיוי). אני לא חושב שחייב קורס כי הכביש הציבורי הוא לא מסלול, ויש לנהוג בצורה בטיחותית. דהיינו - הרכב שלי מתנהג כמו מאזדה 3 רגילה
 7. יותר קל לי לרשום רשימה של רכבים שאני מוכר לקנות מאשר כאלו שלא...
 8. שימוש סטנדרטי של אטרז' בצבא: עמידה ממושכת עם מזגן (של כמה שעות), נסיעה במאמץ על מנוע קר (נהגים חיילים), חוסר התחשבות טוטלית כלפי הרכב. בקיצור - לא מציאה בכלל..
 9. האכיפה המוגברת היא פשוט לייצר תדמית טובה למשטרה בקרב הציבור, ולא פחות חשוב - כסף קל! הרי אין שם תנועה רבה, אז למה שלא נאיץ לכיוון ה 120? - ושם באים השוטרים. תראה גם אכיפה מוגברת בצפון - המון ניידות וסמויים פרוסים כל יום. גם קו אשדוד-אשקלון מסיבה לא ידועה - כנראה כסף קל.
 10. אני לא יודע באיזה נושא אתה נפגש, אך תוכל לבדוק עם המקום אם יש שירותי חנייה ללקוחות פוטנציאלים. אני עשיתי 2 פגישות בת"א לפני כשבוע ובשניהם שמרו לי חנייה מראש ללא תשלום כמובן.
 11. אני נגד טיפול אצלם כי הם פשוט לא עומדים בסטנדרט שלי. יש המון מוסכנים מורשים בארץ שעושים טיפולים במחיר הוגן ויש גם אחראיות על העבודה.
 12. גם לי הם נתנו הצעה עם הבדל של כ 1500 ש"ח בין הנוכחי שלי. לפי האינטרנט, עד 2018 הם פעלו רק בתחום העסקי ולא השוק הפרטי, וכעת מתחייבים למחיר הכי זול. הם שחקן חדש שמתחייב למחיר הנמוך ביותר ונראה שהם עומדים בזה.
 13. איציק - ארשה לי לחלוק עליך ולהגיד שהסט המקורי בהחלט לא מספיק, בנס הרים או בטיולים לאחר כ 30-40 דק' של נהיגה יש דעיכה משעמותית בלאונים ובאיביזה קופרה. כשאני החלפתי לסט עמיד יותר (צלחות + רפידות) - לא הייתה דעיכה מורגשת גם לאחר שעה וחצי ואפילו שעתיים בנסיעה .
 14. בתור קונה פוטנציאלי לא הייתי ממהר לצבוע אלא רק בעת סגירת עסקה במידה והקונה מעוניין בכך. צביעה מדליקה נורה אדומה, וזה שצילמת לפני ואחרי ובזמן העבודה לא פקטור ..
 15. משבר השוק יבוא ויכה בכולם בעוד כחודש-חודשיים (בעיקר באלו שהם מובטלים / היו בחל"ת זמני של חודש+-) . כרגע לא תראו מגמת שינוי דרסטית במכירה.אנשים ירצו למכור ולהיות עם מזומן ביד למקרה ו... אבל ויש אבל גדול, יש חשש גם לאינפלציה בגלל כל התזרימים השונים מהממשלה.
×
×
 • Create New...