Jump to content

_DownLoaD_

 • הודעות

  849
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי _DownLoaD_

 1. לחברת הביטוח אין אישור לחדש שנה נוספת ללא אישור מפורש שלך בשיחה או בכתב גם אם בידם פרטי האשראי. מה קורה עם המידע? אני מניח שהוא נשמר, אבל כמו בכל חברה, זה לא מעניין את העובד הקטן שרואה מספרי אשראי בכל יום, אני יוסיף ויאמר שבמקומות כאלו ובכל מקום עבודה שעובד נחשף לפרטים של לקוחות הוא חתום על חוזה שלא להשתמש במידה לצורך אישי (החל מפרטי האשראי ועד להתקשר אליך כי התחברתם בשיחת הטלפון לדוגמא) כמו כן - במידה ויבוצע גיהוץ ויש לך חשד לעסקה שלא בוצע על ידך או באישור שלך - ניתן להכחיש עסקה ולקבל זיכוי מחברת האשראי.
 2. קטנוע. ואם צריך לענות ברצינות - כל סופר מיני אוטומטי זולה סטייל פיקנטו.
 3. חוברת המכרז להצטיידות בכלי רכב שפורסמה אתמול מדגישה כי יהיה מכרז לרכבים משלושה סוגים - סופר מיני, רכב האצ'בק משפחתי ורכב כביש שטח. אחד מהרכיבים החשובים של המכרז נוגע גם ליכולת הטעינה ומדגיש כי ציון ינתן גם למכוניות שיוכלו להיטען מהר יחסית https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/syejujr11y?fbclid=IwAR2dLYxlBoexARkuRQjbYe-yXpPwAMoM93aBQ1ZjW01529BOHASzJhJwOsE ואני אשאל 2 שאלות: מדוע רכב עבודה שיעבוד ודורש זמינות 24/7 צריך להיות חשמלי? זה *עדיין* לא פרקטי. דמיינו סיטואציה בה השוטר נוסע / עושה מרדף והסוללה נגמרת או מתחילה להווצר חרדת טווח. מנגד, סיטואציה בה מחליפים משמרות ולא הספיקו להטעין את הסוללה, זה אבסורד. והאם, בעתיד בשביל לברוח מהמשטרה כל מה שעבריין יצטרך זה לדאוג שיהיה לו מספיק דלק במיכל? מצחיק ומקומם בו זמנית.
 4. בגלל שציינת שבעל העסק היה איתך הגון והחזיר כספך, מדוע שלא תנסה תוכנת קאסטום? קצת יקר יותר אבל לפי הדרישה שלך. צריך להיות גם דיינו בסוף בשביל לראות את ההבדל ועקומת הכוח.
 5. אני נתתי התייחסות לטורבו IS38, הוא בא במקור על גולף R(!) והאודי S3. לא לוחצים מראשון, כי אין טעם. פרפורים ונזק לגיר. גם ה GTI שבתמונת פרופיל שלך - תלחץ בראשון ללא בקרה לא תגיע רחוק.. נוסעים על Safe side - כי הרכב דיילי. נוסעים איתו לקניות, לעבודה, לטיולים וכו', יש כאן איזון. אפשר להעלות גדישה וכיוונים אבל מה עשינו בזה? יצרתי רכב שלא נעים למטרות שלי. התגובה ממש לא מגוכחת, במיוחד כשהוא הכפיל את הכוח שלו ממה שהגיע במקור. שזה הישג לא פחות מרשים עבור החלקים המכניים שעומדים בעומסים הללו כבר 80 אלף קילומטרים ללא תקלה אחת (!) החיים הם לא 0-100, לא האצות מרזור לרמזור. על מנועי 1.4 ההבדל פחות מורגש, אבל כשעושים גם Stage 1 למנועי 1.8 או הקופרות ההבדל מהותי ומאוד. אני נתתי התייחסות על נסיעה ללא בקרות, ומי שילחץ גם עם 1.4 ללא בקרות ותוכנה לא יגיע רחוק עם הרכב.. מי שינסה ללחוץ עם רכב חזק בפנייה בהנעה קדמית בכלל ישים בנתיב הנגדי.. זה שקיבלת חוויה שלילית (אחת מתוך אלפים) לא אומר שיש צורך לפסול את כולם. ראה ערך - KTM.
 6. אחי נוסע על לאון 1.8 עם IS38 (טורבו של גולף R ו S3) ותוכנת גיר . הקלאצ'ים מחזיקים פגז כולל ההעברות הילוכים. (לא לוחצים מראשון, שני לסירוגין כי ישר מפרפרים) ושלישי והעאלה זה רכבת. כבר 80 אלף קילומטרים, ב 50 אלף הם הוחלפו בגלל חשש שהסתבר כשגוי ולא באמת היה צריך. על הדיינו: 275 בגלגל, 41 קג"מ. אחרי חודשיים עשה עדכון תוכנה שהעאלה גדישה ואני משאר שנוסע כ 300 בגלגל. נוסעים על ה safe-side . מניסיון אישי של הנסיעה - עדיף קאסטום במיוחד ב VAGיות הנעה קדמית ובעיקר הגבלת גדישה לפי גיר וסל"ד.
 7. מה דינם של רכבי בנזין - יאושרו להחנות היכן שממוקמת עמדת הטעינה? או שמה החניות הללו יהפכו ל 'חשמלי בלבד' ואז יש פגיעה בזכויות? מדובר בשטח ציבורי, בהם אין הסדר חנייה.
 8. _DownLoaD_

  איזה תואר ללמוד?

  אם אתה לא יודע מה אתה רוצה ללמוד, איך הגעת למסקנה שאתה בהכרח צריך תואר? אם יש תחום שמעניין אותך, יש הרבה קורסים ראשוניים ביוטיוב ובאינטרנט, תתחיל מהם תראה אם זה מושך אותך ומשם תמשיך. יש ימים פתוחים. אפשר להתייעץ עם סטודנטים, לראות את שוק העבודה וכו'.. אם אתה מתכוון ללמוד תחום מסויים, הכי חשוב שהוא יעניין אותך. הכסף והמסביב פחות רלוונטי להתחלה.
 9. המאזדה שלך שוקלת 1545 קילוגרם. 11 קילו פר כוח סוס (לדגם עם ה 140 כוח סוס) אגב, המשקל כתוב ברישיון רכב.
 10. למיטב ידיעתי דגמי טסלה פרפורמנס דורשים 20' בגלל הקליפר שיכנס. כל השאר - פשוט ליופי
 11. תשקול גם R888R. שנה נסעתי עם IS38 על 1.8 MQB , מהרגע שהם חמים מגנט בכביש. (אם כי רועשים כמו רכבת) כרגע עם PS4 ומורגש חוסר האחיזה שקיבלתי מהטויו.
 12. כרוכב קורקינט בעיר, כאן רוכב האופניין אשם במלוא האשמה.
 13. החל מ 2022. לינק לכתבה כאן (דרך כלכליסט) ואני שואל, למה צריך בכלל גי'פון כרכב סיור? ועוד במחיר שכזה?!
 14. _DownLoaD_

  רכב לחתונה

  היי, תבדוק את האפשרות להשכיר רכב אספנות מגניב - זו גם אופציה.
 15. אז תוסיף 28 אלף שקל במימון (לטענתך) ותקנה מהסוכנות.
 16. Evoque לאישה T-ROC לילדה הקטנה. תרתי משמע, מי קונה את זה?!
 17. נס הרים בשבת בבוקר צריך להיות ב 5 כבר שם..
 18. דוחות לכל אותם האנשים שעוצרים באמצע הכביש ללא שום התחשבות באחר. בעיר שלי (אני שליח) - נוצר מצב שהרבה אנשים עוצרים ליטרלי היכן שתחשק להם (יש בחורים טובים שעוצרים באמצע הכיכר בשביל להתכתב בטלפון) בלי שום התחשבות - נוצר מצב שאנשים חייבים לבצע עבירה בשביל להמשיך בדרך (עקיפת פס הפרדה רצוף, זגזוג, עקיפה ללא ראייה מקדימה ועוד). העונש: 500 שקלים וגרר ליום. ככה בשביל לטרטר אותם למען החברה.
 19. אנחנו במשפחה עם סיאט ליאו 1.2 שנתון 16' באוגוסט נחגוג 5 שנים של חשמל
 20. יצא לי לקרוא פסקי דין ולשמוע סיפורים, בהם אדם ביצע עבירה, רשיונו נפסל בהחלטת השופט פרט לדרגת הרישיון בה הוא עובד. לדוגמא: נשללתי לדרגת רישיון B, אך מכיוון שאני נהג משאית במקצוע, רשיון ה E לא נשלל (מה שמאפשר להמשיך לעבוד). אני במצב דומה, אך העורך דין לא נתקל בפסק דין שכזה. יש מישהו שיכול לשתף אותי (אפשר גם בפרטי) על מנת שאוכל להראות לו?
 21. אם זה DSG אז אני נכנס תמיד בהילוך ראשון ונשאר בו. נסיעה איטית של 10-12 קמ"ש. שאר הטיפים כבר ציינו
 22. גם ה DSG7 , משימוש אישי
×
×
 • תוכן חדש...