Jump to content

DC10

 • הודעות

  256
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

19 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יפה שאתם מקבלים גם, מהכמה פעמיים שניסיתי עד עכשיו, המוכרים לא הרגישו בנוח להביא לי את הפרטים (הם לא ידעו בכלל על מה אני מדבר עד שהסברתי להם), ואחרי כמה שעות הם הורידו את המודעה ועדכנו לי שהם מכרו את הרכב.. 😶 כנראה שאין ברירה ואצתרך לקנות חדש 🙌
 2. זה גם מה שאני מנסה לבקש, אבל מתחילים לשאול למה ומבקשים ממני לבוא לראות את הרכב קודם לפני שמתקדמים.. מדובר על רכבים בני 2-3 שנים ויד 1 כמובן, אבל עדיין אני לא מוכן לצאת מהבית בלי הבדיקה הזאת.
 3. שאלה בתור קונה.. האם זה לגיטמי לבקש בדיקת עבר ביטוחי (על חשבוני כמובן..) לפני שבאתי לראות את הרכב? אני מחפש כבר כמה חודשים רכב, ויש כאלה שגרים רחוק (מבחינתי 30 דק' נסיעה ומעלה זה רחוק), ואני מבקש מהמוכרים לעשות בדיקת עבר ביטוחי לפני שאני מגיע, כדי לשלול כל מיני תאונות או טוטאל לוס וכו' לפני שאני בכלל מגיע (מבחינתי הזמן שלי יותר חשוב מהרכב), אבל רוב המוכרים נרתעים מזה, ומבקשים ממני לבוא לראות את הרכב קודם ולראות אם אני רציני לסגור..
 4. תשמע אני יכול להבין למה לעשות את השטיפה והסיבון בעמדה, הייתי אתמול בשעה 12:30 בלילה והיה תור, אז לעשות את השטיפה להזיז את הרכב, לעשות את הסיבון ואז לחזור לעמוד בתור עד שעמדה מתפנת זה באסה.. חבל שלא כל העמדות עובדות וחבל שאין יותר עמדות או מקומות אחרים כאלה בארץ.. פעם יוגב זרק מילה שאולי הוא מרים עסק כזה.. 😶
 5. בשמחה רבה אדווח כמה אני משלם שכירות, במיוחד אחרי שהבעל דירה עשה לי סרט שאני לא מסכים לשלם במזומן (לא רשום בחוזה כמובן..)
 6. עדכון מצב נכון להיום 28.7: המקום עדיין קיים 😀, עדיין המחיר עולה 10 שקלים, רק 2 תחנות מתוך 3 עובדות (האמצעית לא עובדת מסתבר..) מאחל כבר ליום שיפתחו עוד כאלה בארץ 🙏
 7. הסיכוי לטוטאל לוס נמוך, אבל זאת רק דוגמה לזה שאתה מאבד את כל מה ששמת מעל המחירון ברגע שהרכב על שמך, ואני מדבר פה על מכוניות עממיות כמו סיאט וכו' (לא קופרה..), אם 20 אלף מעל המחירון נשמע לך כמו סכום ששווה את זה, שיהיה בהצלחה.
 8. זה כמו שיש אנשים שמוכרים את הסיאט שלהם ב20 אלף מעל המחירון, זכותם המלאה. הבעיה מה קורה אם אני קונה את אותו רכב בסכום הזה, עושה עליו ביטוח ואחרי יום מישהו עם הג'יפון שלו עושה לי טוטאל-לוס לרכב, אני מקבל מהחברת ביטוח מחירון 'לוי יצחק'.. בגלל זה אישית לא הייתי משלם יותר מהמחירון (אולי 1-2 אחוז מעל תלוי במצב הרכב)...
 9. DC10

  הזמנתי את הלאון החדשה !

  תתחדש! לא מבין למה לא מביאים את הגרסת ליטר...
 10. לא.... ממליץ לך לקרוא שוב את התגובה. החנות פרסמה שיש להם את המוצר X במחיר כלשהו דרך ZAP, נכנסתי וקניתי את המוצר, עכשיו אחרי כמה שעות המוכר מתקשר אליי ואומר שאין את מוצר X אבל יש את מוצר Y, שאלתי אותו אז למה לא לעדכן את האתר, הוא לא הגיב. אח"כ השארתי תגובה בZAP וזה הזיז את העיניינים. אם אתה מוכר מוצר כלשהו במחיר כלשהו ב ZAP או בחנות שלך אני מצפה שיהיה לך את המוצר הזה במחיר המפורסם, אם אין, תוריד אותו.
 11. מזכיר לי שזה קרה לי עם חנות אחת שהגעתי אליה דרך ZAP, ועשו לי אותו טריק ובסוף הביאו לי דגם אחר, השארתי חוות דעת בזאפ ואשכרה המוכר התווכח איתי שם 😂 הבחור מעדיף להתווכח עם לקוחות משאשר לעדכן את האתר שלו..
 12. קרה לי עשרות פעמיים באתרים בארץ, זה כדי שתזמין ויציעו לך משהו אחר.. שיטת מצליח..
 13. DC10

  קמצנות

  נראה לי המדינה משלמת לבעלי דירות כדי שהם יהיו כאלה אנשים ח****, כנראה כדי לעודד אנשים לקנות דירה משלהם..
 14. DC10

  קמצנות

  זה מזכיר לי גם שהם קונים ג'יפונים חדשים, אבל החנייה שלהם מוצפת במיים שיורד טיפה של גשם.. ככה שהם תמיד מחנים בתוך שלולית ענקית. טוב, העיקר יש מסך 86' אינץ חדש בבית..
 15. DC10

  קמצנות

  בחיים לא אבין איך אנשים משקיעים מאות על גבי מאות אלפי שקלים על שיפוץ הדירה שלהם, אבל החדר מדרגות \ הבניין עצמו נראה זוועה.. וגם הרבה בגלל שהאנשים האלה זורקים דברים על הרצפה \ משאירים את השקית זבל שלהם בחדר מדרגות (But Why?) \ משאירים קרטונים ושאריות בכניסה למטה. לצערי הרב תמיד יוצא שאני הכי צעיר בכל בניין שאני עובר אליו בשכירות וגם הכי אכפת לי... לפעמיים הדיירים קולטים אותי מנקה את הכניסה לבניין פשוט דופקים לי מבט כזה שאני המוזר פה וממשיכים פנימה.
×
×
 • תוכן חדש...