Jump to content

avi 1234

 • הודעות

  330
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

54 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אצלי זה 91w לא חושב שיש הבדל במחיר בין 91 ל99 אולי כמה שקלים והתאריך ייצור של הצמיגים 0421 תנסה להתקשר בבוקר
 2. אני רכשתי לפני כחודש רביעיית מישלין פרמסי 4 במידה הנ"ל ב 2300 ש"ח אצל שואף ברמת גן ממליץ עליו מאוד
 3. כבר התפרסמו 2 מבחני דרכים לאיוניק 5 ובשניהם הטווח האמיתי הוא כ330 קמ.
 4. לא קיבלתי הנחה בזכות אף אחד, חברת הליסינג רוצה להתפרנס ומוכרת לי רכבים שהיא קנתה, הם קונים מלאי גדול שלפעמים עומד במגרש כמה חודשים, וכן, בשביל לקנות הם צריכים לשלם אגרת רישוי למה להפיל את זה על הלקוח? הם קנו רכבים לפני שהגיע הלקוח
 5. יש פה ראש ממשלה שהבטיח שהוא יודע איך למנוע את הקורונה צעק מחדל נתבג, זוכר? הוציא גם רב מכר🤣 בנתיים שר הבריאות מגמגם ושרת החינוך קוראת לבכירי מערכת הבריאות להחליף דיסקט אבל את השרים המהוללים אסור לבקר. ע"ז אומרים יאללה יאללה פאקהשאשא
 6. מניסיון במשפחה פנינו לעו"ד הוא הצליח להוציא 60000 שח
 7. אז בנט יודע בסוף איך מנצחים מגיפה? או שהוא מתעלה על הממשלה הקודמת בלהחליט שלא להחליט
 8. יש לי איוניק 4 שנים לא נתקלתי בזה
 9. אני לא דיברתי על זמן הסתגלות. אלא על קצת אנושיות הורים שלחו את ילדם למעון על בסיס של הוצאה הגיונית מבחינתם, חודש לפני מודעים להם שעליהם לשלם לפחות כפול. אותו דבר למפעילות משפחתונים/מעון מודיעין להן שמקום עבודתן בסכנת סגירה. (אף הורה חרדי שלומד לא יוכל לשאת בההוצאות החדשות) מה עם חוזה שכירות של מקום המעון? זה נזק כלכלי עצום. מן הראוי להודיע ע"כ שנה לפני תחילת הלימודים. ההחלטה כמות שהיא עכשיו בלתי אנושית בעליל. בסבירות דיי גבוהה בגצ ידרוש לעכב את ההחלטה.
 10. הקטע של ליברמן דיי דבילי. א. לא הוגן להודיע חודש לפני תחילת הלימודים שהתנאים משתנים - וכתוצאה מכך ביטול רישום והפסד כספי לבעלי המעונות והמשפחתונים. ועוגמת נפש להורים שיכלו לדאוג למטפלת פרטית. לדעתי אם יוגש בגצ יש להם סיכוי לא רע. ב. כמו שאומרים, דפקת את אגד - כנראה שישלחו למטפלות פרטיות השכר לימוד יהיה נמוך משמעותית או כולו בשחור או חלקו... והמדינה בעצם לא הרויחה שום דבר רק הפסידה מיסים בהיקף גדול והמעונות בציבור החרדי ייסגרו לחלוטין.
 11. מעדכן. נרכשו לבסוף רביעיית צמיגים מישלין פרמסי 4 בציר 21 אצל שואף ברמת גן ב 2300 שירות מעולה ממש ממליץ עליו
 12. הצמיגים הנל אזלו מהמלאי. יש גודייר אסימטריק 3 זה טוב? ההבדל בין הגודייר למישלין 110 שח לצמיג עדיף להשקיע במישלין? הגיוני שאין צמיגים של 21 רק סוף 20?
 13. לא נגמר שום דבר. אורבך כנראה הולך להצביע נגד. רק להשביע את בממשלה זאת חתיכת אטרקציה, איך יחזיקו את הקואלציה הזאת??
 14. יש משהו מרענן בממשלה שהולכת לקום. הנהגה חדשה - דם חדש אבל הממשלה הזאת היא אסון לאזרחים, ממשלה פריטטתית שנשענת על רוב דחוק היא ממשלת שיתוק, קחו את הממשלה האחרונה... והיה לה רוב מוצק. שום יוזמה לא יכולה לקום מכזאת ממשלה, למשל אחד הפרויקטים של ביבי זה מתווה הגז, נראה לכם שהממשלה הזאת יכולה לקבל כזאת יוזמה? ממשלה צריכה להיות הומגנית ואם ראש ממשלה חזק בקואליציה - שיש לו לפחות 40% מהחכים.
×
×
 • תוכן חדש...