Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אז ככה, המצלמה בכללית באיכות מאוד גבוה אבל ניסיתי לעצור את הסרטון ולזהות מספרי רכב, לא הצלחתי.

רק בצפייה השנייה ראיתי במה פגעת, מקווה שלנהג המשאית הכשרוני שלום והוא לא נפגע כשהדלת חזרה לו לפנים.

בהחלט במקרה כמו שלך מצלמה חוסכת המון ויכוחים משפטיים ומחזירה את העלות שלה כשבאמת צריך.

השאלה אם יש מצלמה שהיא 360 מעלות ? ששמים על גג הרכב או משהו בסגנון.

כי הדבר היחידי שמתועד פה הוא הקדימה וגם בזווית של קצת פחות מ180 מעלות.

בנוסף, אתה נוהג במשאית ? איפה המכסה מנוע שלך ? או שהמצלמה מעוותת את הקדימה ?

אני נוהג ברכב ציבורי מסוג פולקסווגן קראפטר,ניסיתי כמה שיותר להסתיר את המכסה מנוע רק שהמצלמה מתעקשת להביא בחשבון קצת מהמכסה מנוע,ניסיתי להגדיל את הזום ככה שיסתיר את המכסה מנוע אבל כל פעם שאני סוגר ופותח את המצלמה אני עוד פעם צריך לכוון את הזום והאמת נימאס לי יותר מידי להתעסק עם המצלמה לכן אני פשוט מרכיב את המצלמה ונוסע רק אם צריך לכוון את העדשה עצמה אז זה הדבר היחיד שאני עושה.!

פורד אסקורט 1995 1600 סמ"ק

מאזדה לאנטיס 2002 1840 סמ"ק

סובארו אימפרזה טורבו 1999 2000 סמ"ק

מאזדה 3 ספיריט 2008 2000 סמ"ק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהלן,

כתבתי מדריכון קטן להתקנת מצלמת DVR ברכב + חוות דעת על מצלמת רכב.

קודם כל, ניתן לראות REVIEW של בחור מחו"ל כאן, ניתן גם לקרוא שם חוות דעת של משתמשים שונים.

באתר הזה ניתן לקרוא חוות דעת על מצלמות שונות, בלינק שצירפתי זהו שרשור על המצלמה הזו ספציפית.

המצלמה נקנתה מהמוכר הזה. כמו כן נקנו שקע מצת ומפצל.

מי שמעוניין, קניתי את ה CASE הזה שהמצלמה נכנסת אליו כאשר היא בתיק שלי.

על המצלמה אין לי יותר מדי מה להוסיף מאשר מה שכתוב כבר בלינקים שצירפתי. מה שחשוב זה שהמצלמה הקדמית מצלמת ב 720P בפורמט MOV וקידוד H.264 והמצלמה האחורית באיכות SD של 720X480.

ההתקנה הייתה יחסית פשוטה, זו פעם ראשונה שהתעסקתי עם חשמל ברכב ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות, הנה השלבים:

1. פירוק הפלסטיק מהקורה הימנית, לעשות זאת בזהירות, יש רכבים שיש להם שם כרית אוויר.

2. העברת כבל החשמל מתא הכפפות דרך הקורה הימנית ולעבר אמצע השמשה הקדמית.

3. העברת הכבל של המצלמה האחורית מאמצע השמשה הקדמית לשמשה האחורית, לא צריך לפרק כלום, אפשר לדחוף את הכבל בגומיות האטימה.

4. פתיחת פלסטיק מתחת לתא הכפפות ובעזרת מולטימטר לזהות כבל שכשהסוויץ' פתוח הוא מוציא 12V וכשהסוויץ' סגור אין חשמל (זאת כדי שבזמן התנעת הרכב המצלמה תתחיל לצלם אוטומטית ותכבה כשהרכב מכובה).

5. חיבור שקע מצת נוסף לכבל הנ"ל.

6. לשקע המצת הנוסף מחברים מפצל שיושב בתא הככפות.

זה הכל, סוגרים הכל, בודקים שהכל עובד וזהו.

הנה הלינק ל

, בעזרת תוכנת עריכה עשיתי PICTURE IN PICTURE למצלמה הקדמית והאחורית. לצערי הסרטונים שבמחשב שלי נראים יותר טוב מאשר הסרטון ב YOUTUBE. תוכלו להוריד קבצי דוגמה מהלינקים שצירפתי למעלה.

תמונת אריזה.jpg

תכולת אריזה.jpg

פירוק והעברת חשמל.jpg

מצלמה מותקנת.jpg

מצלמה מותקנת 2.jpg

מצלמה אחורית מותקנת.jpg

מצלמה אחורית 3.jpg

מצלמה אחורית 2.jpg

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב, מה שמפריע לי שזה קריאה לגנב, המכשיר נראה טוב מידי.

מה שאני מחפש זה מכשיר שישב אישהו באוטו, אפילו ליד המצת, שאליו מתחברות 2 מצלמות, האחת לאחורה והאחת לקדימה.

כמו מחדש DVR קטן עם 2 מצלמות, מכיר משהו כזה?

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חיכיתי שתעלה את הסיקור שלך. בתכלס נראה הפתרון הטוב ביותר. כל ההתעסקות עם החשמל מהמצת יהיה קצת קשה לי מכיוון שאני לא טוב בחשמל ... נראה לי אני גם הולך לקנות את המצלמה הזאת

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המצלמה אפשר לנתק ולקחת איתך אם גנבים זה מה שמדאיג אותך. זה מה שאני אעשה, לאורך היום הרכב נמצא בחניון תת קרקעי בעבודה, כשאני אגיע הביתה אני מנתק ולוקח איתי, רק החוטים נשארים לבצבץ.

לגבי החשמל, גם לי אין שום ידע בחשמל, קניתי מולטימטר באיביי ב 13$, קראתי קצת וזהו. מה שצריך לעשות זה לסגור סוויץ ברכב ולראות במולטימטר 0, לפתוח סוויץ ולראות 12V. זה כל הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הבעייתי הוא לגרום לזה להראות 0 בסוויץ' סגור ו12 בסוויץ' פתוח, להחליף נורה אני ביקושי עושה ברכב אז להתחיל לשחק עם החשמל של הסוויץ'?

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המצלמה אפשר לנתק ולקחת איתך אם גנבים זה מה שמדאיג אותך. זה מה שאני אעשה, לאורך היום הרכב נמצא בחניון תת קרקעי בעבודה, כשאני אגיע הביתה אני מנתק ולוקח איתי, רק החוטים נשארים לבצבץ.

לגבי החשמל, גם לי אין שום ידע בחשמל, קניתי מולטימטר באיביי ב 13$, קראתי קצת וזהו. מה שצריך לעשות זה לסגור סוויץ ברכב ולראות במולטימטר 0, לפתוח סוויץ ולראות 12V. זה כל הסיפור.

זה סתם מסרבל ומעצבן. חבל שאין מכשיר כזה רק כשמצלמה הראשית מתחברת עם חוט כמו המשנית

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ל adias, על כל ההסברים.

גם הסרטונים נראים ברורים ויפים, האם יש גם סרטון בלילה?

לגבי מספר דברים שהוזכרו כאן:

לדעתי אם חוששים מגניבה ומפרקים את המצלמה ומחזירים אותה זה יוביל לכך שלבסוף ברגע האמת תגלו שדווקא באותו יום שכחתם לחבר את המצלמה, גם אני התלבטתי בנושא ולבסוף היא מורכבת אצלי תמיד ולא מפורקת בסוף כל יום.

חיבור המצת אצלי הוא עם מתח תמידי. למרות שאני יודע איך לזהות חיבור מתח העדפתי לגשת לחשמלאי רכב, תמורת שבעים ש"ח בלבד הוא עשה חיבור יפה ומולחם כולל פיוז שנותן מתח רק אחרי סיבוב המפתח בסווי'ץ, שווה לכל נפש.

בקורת הרכב שיש פה שמתי לב שיש כרית אוויר לכן באמת כדי לפרק את כל הקורה כדאי לוודא שהכבל שמכניסים לא יישב על הכרית, אצלי ברכב אין כרית אוויר בקורה לכן אין אפילו צורך לפרק את הקורה, פשוט עם מברג דק תוחבים את הכבל בעדינות מתחת לגומי המשקוף אל מאחורי הקורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הספקתי לעשות צילום לילה, רק היום בבוקר הרכבתי אותה. אפשר להתרשם מהסירטונים המצורפים בלינקים ובימים הקרובים אני אעלה סרטון שצולם בלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להעביר את השעמום (למי שמשעמם) הנה לינק ישיר לאחד האתרים שהבאתי למעלה ובו יש צילומי DVR של תאונות ושאר מרעין בישין. זה פורום ולכן הוא מתעדכן באופן תדיר ע"י משתמשים:

http://forum.dashcamtalk.com/viewforum.php?f=3

דבר שני באותו אתר, לינק לדף שבו יש טבלה עם סוגי מצלמות DVR לרכב והשוואה ביניהן (שימו לב שה DVR27 שפופולרית כאן מאוד גם קיבלה TOP PICK שם):

http://dashcamtalk.com/dash-cam-comparison/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מצויין!

רק ההתקנה מרתיעה אותי,בכל זאת c5 ולא מתחשק לי לפתוח תיבת פנדורה :-)

יש לך מושג אם קיים מצב חניה?

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש אופציה של G SENSOR שברגע שהרכב מקבל מכה בעוצמה מסויימת (ניתן לכיוון) המצלמה שומרת את הקובץ. שים לב רק שמצב חניה רלוונטי רק במידה ואתה מחבר את המצלמה למקור כח תמידי, אם המצלמה לא תטען היא תכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...