Jump to content

m1011409

 • פרסום הודעות

  2,349
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

1 עוקב

אודות m1011409

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יש לי את הגריל הזה בדגם בעל 3 מבערים, לשלילה אוכל לציין רק שיש קילוף ברשתות (הן יצוקות, אך כנראה שיש עליהן ציפוי כלשהו שלא שרד - לפחות אצלי), למעט זה אני סופר מרוצה ממנו. אחד היתרונות הגדולים בגריל זה, זהו פיזור אחיד של חום - אין שטחים קרים או חמים משמעותית פחות מאחרים - כך שלמעשה כל שטח הרשתות הוא בר ניצול. נדיר מאוד לקבל התפרצויות אש, גם עם אוכל שומני (מתוך עשרות פעמים בהן השתמשתי בגריל עם מזון שונה, הפעם היחידה שעלתה להבה הייתה עם צלעות מאוד שומניות, מאז זה לא חזר על עצמו). לתשומת לבך, אם אתה קונה אותו ללא הרכבה - מדובר בהרכבה יחסית לא קלה
 2. לא יודע לענות לגבי אוטובוס ובמקרה הזה גם לא ברמה החוקית (מניח שאם הסרן תוכנן לשני גלגלים בכל צד, אם אחד התפנצ'ר, יש להחליפו בטרם המשך הנסיעה), אך אני יודע לומר שבמקרה של רכבים מסחריים - נהגים רבים במקרה כזה ממשיכים את יום העבודה וניגשים לתיקון\החלפה רק בסיומו ואף מאוחר מכך (כלומר ממשיכים לנסוע, זמנית, עם 3 גלגלים תקינים מתוך 4 על הסרן).
 3. האם מדובר בחניה פרטית שלך בטאבו? לחילופין, האם מדובר בשטח משותף השייך לדיירי הבניין? כבר יצא לי להיתקל בחניות הצמודות לבניין מגורים, ממש מגרש חניה מול הכניסה לבניין - כאשר מדובר בשטח ציבורי בו רשאי לחנות כל רכב. בחלק מהמקרים דיירי הבניין מנסים לנכס לעצמם את החניון כפרטי, בניגוד לחוק כמובן. לפני שמישהו יוכל לתת לך הצעה כלשהי, כאמור, ראשית צריך להבהיר מה הסטאטוס החוקי של אותו מקום.
 4. אתמול הגעתי לתדלק כהרגלי בתחנת דלק (דיסקאונט לשעבר) בצומת סגולה שבאופן קבוע עד לא מזמן הייתה הכי זולה באשראי (או מקסימום יקרה במספר אגורות בודדות לעומת הכי זולים), הסתכלתי על המחיר - העלו אותו לסכום המקסימלי (5.5 ש"ח). באופן כללי נראה שבעבר (לא יודע אם ועד כמה קשור כך שהיה האתר\אפליקציית 'פולטאנק', ירדו מחירי הדלק או סיבה אחרת) הייתה הרבה יותר תחרות באזור הזה (בו יש לא מעט תחנות דלק).
 5. תפתח פנייה בקישור המצורף, טענתך למעשה היא "אי קבלת דו"ח". סביר שתקבל במענה (במייל) כעבור מספר ימים\שבועות את מספר המעקב של פריט הדואר (הדו"ח המקורי שנשלח אליך) ויפנו אותך לביצוע הליך של בירור אודות אותו פריט דואר ובסופו תקבל מענה כתוב מדואר ישראל, אותו תוכל להעביר בפנייה נוספת, בכדי שיוכלו להחליט האם יש עילה לשחזור הדו"ח (החזרתו לסכום המקורי, למעשה ספירה מחודשת של טווחי הזמנים) ולעיתים אף לביטולו (כפי שרשם ישה). https://www.gov.il/he/service/drivers_inquiries_forms
 6. אפרופו מחירי דלק באפליקציות, במקום לפתוח שרשור חדש - היות ומדובר די באותו נושא: בעבר הייתי משתמש באפליקציית\אתר פולטאנק, בתקופה האחרונה פולטאנק לא פעיל יותר. גם אני התאכזבתי מתצוגת המחירים ונוחות תצוגת תחנות הדלק בוויז. האם מישהו מצא תחליף ראוי לפולטאנק?
 7. כשמוכרים רכב - מוכרים אותו תקין. לפעמים מוכרים רכב שיש לו תקלה זו או אחרת, דפיקה זו אחרת וכדומה. רכבים נמכרים גם עם מנועים או גירים תקולים ועם תקלות וכשלים הרבה יותר גדולים ומשמעותיים מאשר סדק בשמשה. כל עוד הקונה מודע לתקלות ובוחר ביודעין לרכוש, כל עוד המוכר לא מסתיר ולא מנסה להונות את הקונה - אין עם זה שום בעיה.
 8. למוכר זה אכן לא עולה כלום מבחינת תשלום, אך כמי שנאלץ בעבר להחליף שמשה, לפחות במקרה שלי מדובר היה ביותר מחצי יום לטובת העניין. 1,000 ש"ח אכן לא נשמע סכום מתאים, אך בהחלט יש משמעות לכך שהמוכר מבצע את ההחלפה, גם אם כאמור הוא לא משלם עבורה. כל זמן שבעל הרכב יידע את הקונה על כך שיש סדק בשמשה, אני מאמין גם שאלי יידע אותה כי ההחלפה לא עולה כסף דרך חברת הביטוח - לכן היות והכל ידוע, גם אם המחיר גבוה, לטעמי לא פה טמונה הבעיה. אני דווקא חושב שמדובר בחוסר הגינות מצד המוכר בכך שלא יידע אותה על הנזק שהתווסף לרכב מאז שבדקה אותו - לא יודע כמה אשמה, אם בכלל, יש לו ברמה
 9. אני רכשתי את ה Jimmy JV83 לפני כשנה באילת, מאוד מרוצה ממנו (שילמתי עבורו, בזמנו, כ 600 ש"ח). רוב הזמן עובד במהירות הנמוכה (מבין 3) וזה לחלוטין מספיק. מבטל לגמרי את הצורך במטאטא, מגיע עם לא מעט אביזרים - בעל סוללה נשלפת, למקרה ואם וכאשר יהיה צורך להחליף (למרות שהמחיר של הסוללה כרגע די גבוה - סביב ה 70$).
 10. בחלק גדול מהעיריות ניתן לצפות בצילום העבירה ע"י הפקח בתוך האתר, גם מבלי להגיש בקשה ייעודית (להבדיל מבדוחות משטרה למשל).
 11. כל יום לומדים משהו חדש בנוגע לשטיחים מפירוקיה - תודה על ההצעה, אבל אני פחות בעיניין של שטיחים משומשים (מעדיף חדש מקורי ואם אין אז חדש חליפי של הדר רוזן וכאלה, כמו שיש לי כרגע).
 12. לא התכוונתי לעליית הסאנרוף, חוסר העלייה שלו זו דווקא תופעה פחות נפוצה - התכוונתי לוילון שמכסה את הסאנרוף. לגבי ידיות הדלתות, לצערי אתה יכול להיות מאוד עדין ועדיין להיתקל בידית דלת שהפסיקה לתפקד (החיבור בפנים שמחזיק ומושך את הכבל של הדלת הוא מפלסטיק והוא נוטה להישבר). לגבי שטיחים - אם תמצא מקום שמוכר מקוריים חדשים במחיר סביר אשמח שתעדכן בהודעה פרטית.
 13. היא עולה ויורדת, מתחת לידית לפתיחת התא שלה יש "כפתור" רחב, בלחיצה עליו תוכל להוריד את המשענת מטה. העלאה מעלה לא מצריכה לחיצה. פותח השרשור, תתחדש - אחלה רכב, מניסיון שים לב שהרכב, לצד אמינות מכאנית, סובל מפלסטיקה די שבירה (הידיות של הדלתות נוטות להישבר מבפנים, החלפה מורכבת ולא כל מוסך מוכן להתעסק), פתחי מזגן עדינים וגם הוילון של הסאנרוף נוטה להפסיק לתפקד (הוילון לא חוזר ונשאר "תלוי") - התיקון יקר, רוב הנהגים מתרגלים לזה ופשוט דוחפים אותו חזרה לגג ונשארים עם הוילון פתוח באופן קבוע.
 14. על פניו, כלקוח מזדמן כנראה שיהיה מדובר בכמה עשרות שקלים, תוכל לבדוק סכומים ופרטים באתר של כביש 6: https://www.kvish6.co.il או בטלפון שלהם 6116*.
 15. יצא לי להיתקל בלא מעט נהגי רכבים אוטומטיים שמוותרים על בלם היד למעט בשיפוע משמעותי. אני באופן אישי פועל באופן הבא: בידני - במישור - רק בלם יד. במקרה של שיפוע - ניוטרל, בלם יד ושחרור דוושת הברקס והכנסת הילוך (ראשון בעליה, רוורס בירידה). באוטומט - פארקינג ובלם יד. במקרה של שיפוע - ניוטרל, בלם יד, שחרור דוושת הברקס והעברה לפארקינג. לגבי הטיית גלגלים - בשיפוע מורגש - בירידה לכיוון המדרכה, בעליה לכיוון הכביש.
×
×
 • Create New...