Jump to content

avimorde

 • הודעות

  206
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  דאציה סנדרו סטפויי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של avimorde

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

2

מוניטין

 1. תודה לכם, פניתי למספר עו"ד והבנתי שאין באפשרותם למנות אפוטרופסות אלא רק לעזור בתהליך ההגשה לבית המשפט. מה שכן, עו"ד שמוסמך לכך יכול לחתום על "ייפוי כוח מתמשך". כמוכם מרביתם ממליצים על האופציה הזו. אבל כשפניתי למשרד התחבורה בשאלה האם אישור כזה קביל, נעניתי שעלי לכתוב להנהלה פנייה מקוונת ולהמתין. מאז עברו כמה ימים ועדיין אין תשובה, רציתי לשאול אתכם אולי מישהו התנסה בבקשה דומה לשלי ויודע אם האישור מתאים או בכל זאת יידרש אפוטרופסות? תודה
 2. שלום. לאמא שלי אישה מבוגרת, אושר תג חניה לנכה ונרשם על הרכב שלי. האם ישנה דרך לקבלת ההנחה באגרת הרישוי מבלי להתמנות לאפוטרופוס שלה? זה תהליך משפטי ארוך ובעיקר יקר. אולי מכתב מעורך דין המאשר שאימי מתגוררת איתי? תודה.
 3. בתכלס העירייה בכלל יכולה לאכוף חנייה בשטח פרטי כמו זו? אם אני אתלונן לעירייה הם יכולים לשלוח פקח? כי הרכב מפריע למעבר לחניון.. או שהם פשוט לא מתערבים והדיירים צריכים להסתדר ביניהם?
 4. שלום מה דינם של רכבים שחונים ככה וחוסמים את המעבר? כי במשך שנים חונים בחופשיות ולא ראיתי פעם אחת מישהו שקיבל דו"ח. אולי בגלל שזה שטח פרטי של הבית ולא כביש ציבורי אז לפיקוח לא אכפת?
 5. יש לי את התמונות שצילם הפקח הן הועלו לאתר הפיקוח העירוני. אבל הבנתי שהן לא רלוונטיות בגלל שהפקח לא יכול לדעת אם יתר החניות היו פנויות כשהגעתי. בכל זאת הינה התמונה של הפקח, ניתן לראות רק את הרכב שלי והרכב בחנייה משמאלי - אלו החניות ל"עצירה בלבד" בנוסף רואים צל של רכב בחנייה מימיני שזו חניית הנכים הרגילה.
 6. עדכון - הערעור שלי נדחה, אני מגיש כעת בקשה להישפט 😔
 7. שלום יש לנו רכב שני במשפחה שמשמש לעיתים רחוקות יחסית, כפעם - פעמיים בשבוע. היינו שמים פחיות ריח אבל הבנו שזה לא הרעיון הכי משתלם לרכב שנוסעים בו מעט, כי הוא מתבזבז לחינם. אז אני רוצה לשאול, יש לכם המלצה למפיץ ריח שאפשר לעצור או לסגור אחרי השימוש, ולהמשיך רק כשנוסעים שוב? פחיות בקבוקונים או אולי תרסיס שאפזר לפני הנסיעות? אני באופן אישי אוהב את הריחות של בתי מלון ורכבים חדשים, אם קיימים רייחנים כאלה. תודה לעוזרים
 8. שלום לכולם. אני צריך עזרה בבקשה במערכת המולטימדיה MediaNav של רנו דאצ׳יה. ברכב קיימת מצלמת רוורס שעבדה מצויין, בכל פעם שהכנסתי הילוך אחורי המצלמה הייתה מופיעה. אבל לאחרונה משהו השתבש, כשאני נכנס להילוך אחורי שום דבר לא קורה על המסך, הוא פשוט נשאר על הרדיו ולא מתחלף למצלמה. מישהו יודע איך אני יכול לגרום לזה לעבוד שוב? תודה מראש על כל תשובה.
 9. אני המזמין בחרתי מכון והמוכר הגיע אלי
 10. שלום אשמח לשמוע את דעתכם לגבי הבדיקה הבאה. אני לא ממש מתמצא אבל ממבט רגיל היא נראית טובה. מהי בערך עלות התיקונים ליישור הקו? הרכב טופל כל 20 אלף ק"מ קיים תיעוד. דאציה סנדרו סטפויי 0.9 תודה מראש
 11. יש לי שאלה שאולי תשמע מצחיקה. אני התעניינתי בעסקת טרייד אין של הרכב שלי ברכב חדש יותר בכמה שנים. הרכב שלי נקנה מאדם פרטי ולא שייך בשום דרך לאותה סוכנות רכבים. כחלק מהפרוצדורה הסוכנות מבקשת לבצע בדיקה שגרתית לרכב שלי ולפיכך לקבוע את ערכו. והרכב שבו אני מעוניין אינו חדש, כמובן גם אני אבצע בו בדיקה לפני הכל. סה"כ הגיוני ששני הצדדים יבדקו את הרכב שמקבלים. אבל מה שעבר לי בראש, הרי סוכנות רכבים בדרך כלל ידועות בבדיקות ה"וורודות" שלהם שבקושי יש בהם איקסים או תקלות, הודות לשיתופי הפעולה עם מכון בדיקה ספציפי. כשפועל קיימות בעיות שמתגלות בבדיקות במכונים אחרים. אז מה יקרה כשישלחו אליו לבדיקה רכב שהם מתכוונים לקנות? האם לגיטימי לחשוב שהמכון יפעל בשיטה זהה רק הפוך ו"ימצא" בעיות בכל מקום שניתן רק כדי להוריד את ערכו של הרכב ובכך לצמצם את ההפסד של הסוכנות? נגיד שאותה סוכנות יש המון ביקורות חיוביות לצורך העניין. האם אני טועה או שאין ברירה והדרך המומלצת ביותר היא למכור את הרכב באופן פרטי ואז להגיע ולקנות את הרכב הרצוי?
 12. ישנן שתי חניות נכים "רגילות" ליד החניות האלו. בתיאור הדו"ח רשום: סעיף העבירה: 10ד. העמדת החנית את רכבך הנ"ל בניגוד לאיסור הקבוע בתקנותה התעבורה והאיסור מסומן בהתאם להודעת התעבורה.
 13. כאמור, במקרה שלנו החנינו את הרכב עם תו נכה למשך חמש דקות וקיבלנו דו"ח. היה תג. אגיש ערעור. תודה דרך אגב, בדו"ח רשום למטה: "העבירה צולמה. לרכב מזכה של נכה, התמונות תשלחנה..." מה הכוונה ב"רכב מזכה של נכה"?
 14. תודה על המענה. גם אני הבנתי לבסוף כך ובכל זאת אבקש לשמוע את דעתכם על המקרה הבא. לפני מספר ימים הגעתי עם אימי שנכה, ברכבה עם תג נכה, לאיזור שבתמונה. החנינו את הרכב ויצאתי לעזור לאימי להגיע ליעדה. לאחר חמש דקות כאשר חזרתי להזיז את הרכב לחנייה רגילה גיליתי שיש כבר דוח בסך מאות שקלים מהסיבה שהרכב חונה במקום אסור. כלומר אם אני מבין נכון מצד אחד זוהי חניה שמאפשרת הורדת והעלאת נכים בלבד באותו הרגע, אך מצד שני אסור להתרחק מהרכב כלל. האם לא יתכן שדווקא נכים יצטרכו להיעזר בסיוע להגיע ליעדם שבמקרה שלנו היה קומה שלישית בבית הסמוך ללא מעלית? בקיצור, האם יש טעם לערער על הדוח ולהמתין חודשים לתגובה או שאין סיכוי והאשמה היא לחלוטין שלנו. תודה
×
×
 • תוכן חדש...