Jump to content

Car141

 • פרסום הודעות

  921
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Car141

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)
 • תאריך לידה 16/09/1992
 1. 500 ש"ח + 6 נקודות. אבל המשטרה עסוקה בדברים אחרים...
 2. אתה מבין שכל מה שהנהג שנעצר צריך להגיד זה שהוא נסע במהירות המותרת, ושאתה עקפת אותו במהירות ואז הגיעו שוטרים שעיכבו אותו ואותך אבל מסיבה לא מובנת אותך הם שחררו, מה שאומר שהם התבלבלו ביניכם. ובלי קשר זה אומר שכל המדידה שלהם לא קבילה, בקיצור לא צריך להיות גאון בשביל לצאת מזה נקי. זה לא חדש ששוטרים לא יודעים לעשות את העבודה שלהם. כל עוד אתה לא אידיוט שמתוודה במקום, אז הסיכויים שלך לצאת זכאי מאוד גבוהים.
 3. איך הנהג המונית יראה אותו אם הוא חותך 3 נתיבים בלי לבדוק בכלל אם מגיעים רכבים?
 4. לא שלי https://www.youtube.com/watch?v=9usx8OTSMSU
 5. נתחיל עם זה שהמצלמה רואה הכל וקולטת הכל, העין האנושית והמוח האנושי קצת פחות. עצם זה שהנהגת הייתה צריכה לסטות או לבלום בגלל המעבר נתיב שלו, זה כבר סימן לזה שהוא עשה משהו לא בסדר. ותבין ששתי שניות במצלמה אולי נראות כמו נצח אבל במציאות זה לא עובד ככה, זמן תגובה ממוצע של נהג הוא 3/4 שנייה, מה שמשאיר אותנו עם שנייה ורבע. עכשיו בשנייה ורבע שנשארה יכול להיות היא התמקדה עם המבט שלה ביציאה ימינה או במראות או באלוהים יודע מה. בכל מקרה לבוא ולהגיד בלי שום ביסוס שהיא הייתה לא מרוכזת, בגלל שהיא הייתה בפלאפון או קראה ספר זה בדיחה.
 6. אין שום תרחיש שבו אתה יוצא זכאי והיא אשמה, השאלה היחידה היא כמה אשמה תורמת יקבעו לה אם בכלל. תיקח גם בחשבון שלתביעה אפשר להוסיף הפסד ימי עבודה, ובאופן כללי כל נזק כספי שנגרם עקב הטרטור של התאונה.
 7. לפי דעתי רוב האשמה פה היא של אשתך. אם תשים לב אתה תראה שבין הזמן שהיא ניסתה להשתלב ועד הפגיעה עוברת פחות משניה, לא היה לנהג המונית זמן להגיב. זה שהוא ברח זה כבר סיפור אחר, אבל זה גם לא יעניין אף אחד.
 8. אתה יודע תמונה אחת שווה אלף מילים, וסרטון שווה מיליון מילים. אני אומר שתעלה את הסרטון.
 9. Car141

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  הייתי ממליץ לך לקנות כבל USB ולא להשתמש במפצל של שקעים, הם מכוערים, גדולים, ומאוד לא נוח להיות איתם. באופן כללי הפתרון הכי טוב הוא פשוט לעשות התקנה נסתרת, אם אתה לא יודע לעשות לבד אז לך לחשמלאי ותשלם לו 100-150 ש"ח.
 10. דבר ראשון אין לה 5 שניות לבלום, מהרגע שאתה מתחיל להידחף לה לנתיב ועד הפגיעה עצמה עוברות 2 שניות, שמתוכן בערך שניה אחת הולכת על זמן תגובה. אז בקיצור לה הייתה שניה לבלום, ולך הייתה לפחות דקה למצוא נקודה יותר טובה להשתלב בה. בלי קשר לזה שתוך כדי המעבר נתיב אתה לחצת על הברקס, וזה בכלל לא תרם לסיטואציה. נכון שהיא קצת מעופפת, אבל רוב האשמה פה היא עליך, אם לא כולה.
 11. Car141

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  החברה הכי טובה שיש בשוק זו ANKER המוצרים שלהם ברמה מאוד גבוהה. לפי דעתי עדיף לך לקנות מפצל של 4 יציאות USB, שתי יציאות אף פעם לא באמת מספיקות. http://www.ebay.com/itm/Anker-48W-9-6A-4-Port-USB-Rapid-Fast-High-Speed-Quick-Car-Charger-For-iPhone-/121657312078?hash=item1c5357434e:g:wcsAAOSwv0tVXYFm
 12. Car141

  מחפש מצלמת דרך מומלצת

  DOD הוציאו מצלמה חדשה שנקראת LS470W, עם רגישות של עד ISO 12800 . הצילום בתנאי תאורה חשוכים גבוה בכמה רמות מכל שאר המצלמות בשוק.
 13. Car141

  חווית שירות גרועה dhl אקספרס

  פשוט תחפש side mirror toyote corolla 2011. הרבה פעמים ההבדל בין דואר רגיל לדואר ע"י חברת משלוחים בשביל מוכרים מחו"ל הוא זניח, אז הם מעדיפים להשתמש בחברת משלוחים. הם פשוט לא מודעים לשחיטה שהחברות האלה עושות לנו בארץ, ובמקום לעזור לך עם משלוח אקספרס הם בעצם דפקו אותך.
 14. אז אם יש לחבר שלך תמונות של הנזקים ממה הוא מפחד? הנהג השני לא יוכל להוכיח שנזקים שלא מופיעים בתמונות נגרמו בתאונה עם חבר שלך.
×
×
 • Create New...