Jump to content

rev-Match

 • הודעות

  554
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

96 נייטרלי

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בעיה בפני עצמה, למה זה ככה?! מתי מישהו יתחיל לבדוק את ההצעות שמגישים לעיריות במכרזים שלה? סתם דוגמא, רוצים להעביר צינור מגישים הצעות , הנמוכה ביותר 80 אלף , מישהו בודק למה? כמה עולה צינור? שעת מחפרון? שעות עובדים? אספלט וכו' אני מבין שמי שצריך לאשר את ההצעה מעניין לו את הקצוץ זה לא כסף שלו. בסוף אנחנו התושבים מקבלים שירותים ברמה ירודה כי אין כסף.
 2. זוג מגיע לעשירון 9-10 לקראת שנות ה30 (לא כולם נכנסים לפקולטה ישר אחרי הצבא) בזמן הזה מביאים ילד או שתיים, משלמים גנים, שכירות וצריך גם לחסוך להון עצמי. הם יצליחו לקנות דירה אבל זה נראה להם רחוק ולכן זה הופך ל" לא יכולים לקנות דירה". מי החברים שלך, מתי קנו, באיזה גילאים? מסכים עם m3x7r3m3 זאת בהחלט המגמה + גידול האוכלוסיה אצל הבני דודים והאירועים האחרונים בשומר חומות אכן גרמו לרוב האנשים מהסביבה שלי לשקול רילוקיישן.
 3. אלמרה gx 99' 61 אלף במקום 95 נמכרה ב2007 ב 33 אלף. יצא לי עוד לראות אותה כמה פעמים בתל אביב. לפי משרד הרישוי הורדה מהכביש בינואר 18.
 4. מי שמרוויח יותר משלם יותר, המדינה הגדירה זאת בצורה ברורה בתלוש שכר אז למה לא בשוק הדיור? ואם נמשיך ככה איפה הילדים שלך ושלי יצטרכו לעבור? המדינה הזאת בגודל של עיר גדולה, בקצב הזה זאת תיהיה עיר מאוד יקרה למחיה. דוגמא בקטן, מי שגדל ברעננה/תל אביב/ אשדוד לא מסוגל לקנות דירה בעיר מגוריו , רעננה כ"ס עוברת לראש העין והיישובים מזרחית אליהם, תל אביב עוברת מזרחה לכיוון רמת גן גבעתיים פתח תקווה , אשדודים מדרימים לאשקלון שדרות וכו'. ככה יהיה גם עם המעמד שלא מיליונר, יצטרך לעבור מדינה וחלקו כבר עושה זאת רק בגלל בעלי דירה שרוצים עוד 4-5% רווח בלי שהשקיעו שקל בנכס.
 5. מעודדים הכשרות של מהנדסים, כולם לומדים היום, זה גורר את השכר של המהנדסים מטה בזמן שיוקר המחיה בעליה.
 6. מאותה הסיבה שממסים את רווחי שוק ההון , כסף שהושקע שם לאחר ששולמו מיסים. להבנתי יש לך מוצר / אתה רוכש מוצר ועל עצם היותו שלך אתה צריך לשלם מיסים, יש מוצרים עם תשלום חד פעמי (רכישת רכב) ויש מוצרים עם תשלום חודשי. למה שמישהו יכניס 10-50 אלף ש"ח מבלי לשלם על זה מיסים? המדינה יצרה ומאפשרת לו את ההכנסה הזאת אז מגיע לה חלק מהעוגה.
 7. שיפנו לשוכרים, אני בטוח שחלקם ישמחו לספר כמה הם משלמים ולמי (במיוחד על המשכירים הכוכבים משרשור הקמצנים).
 8. מקווה שיקרה ובלי פטור כזה או אחר, זה הכנסה לכל דבר והגיע הזמן להפסיק את החגיגה הזאת. אולי ככה יתחילו לשחרר דירות לשוק.
 9. והגישה שלי לא לעניין? בגלל המשפט הזה החלטתי להגיב לך. אם הייתי מנהל פה הייתי גם סוגר לך את המשתמש לאיזה חודש שתלמד שפה זה לא פורום תפוז. במקום לענות ככה יכלת להעלות טיעונים הגיוניים להחלטה שקיבלת בדיוק כמו שעשו חברי פורום אחרים שבחרו את הצד שלך בהחלטה. ברור שזה לא עניין של אף אחד מה לעשות עם הכסף ועל זה אין עוררין אבל, יש דרך להתבטא פה ו "סע מפה לשלום" לא אחת מהן.
 10. + באים לשאול בפורום אם "ירגישו בהבדל? " , על סמך מה בדיוק אנחנו אמורים לענות לבחור? הרכב בארץ? פות"ש, תנסה לשאול בפורומים במדינות אליהן הרכב כבר הגיע, תחפש נתוני תאוצה 0-100 / 80-120 כנראה שתקבל תשובה מבוססת נתונים ולא תחושות בטן. נראה שבאת יותר "לספר לחברה" ועל הדרך השחלת שאלה היפותטית.
 11. rev-Match

  איזה תואר ללמוד?

  1. אף אחד לא מתווכח על זה. 2. לא כולם רוצים להיות מתכנתים 3. לא כולם רוצים לבוא לעבודה נטו בשביל הכסף, חלקנו רוצים להגשים את עצמנו גם בעבודה. שורה תחתונה מי שעובד במה שהוא אוהב ימצא דרך להתפרנס טוב ואפילו טוב מאוד כי כשאתה אוהב משהו אתה עושה אותו הכי טוב ולמי שעושה הכי טוב משלמים בהתאם. פות"ש לך ללמוד מה שאתה אוהב.
 12. rev-Match

  איזה תואר ללמוד?

  @[email protected] שמעו אתם ממש הsperial של עולם התעסוקה והלימודים ואם לדעתכם למהנדס עם 10+ שנות ניסיון אין בטחון תעסוקתי אז אני אפילו לא אטרח להסביר לכם. @Potato יש לך ניסיון של שנה וחצי באיזה בית חרושת ואתה משוכנע ומשכנע שהתחום מת. @vadim6385 מה קרה בתעשייה אווירית?
×
×
 • תוכן חדש...