Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

שלום!

הגיע הרגע כבר לשדרג את הפלאפון שלי אחרי שנה וחצי. יש לי סוני אריקסון C905 ובזמן האחרון הוא התחיל לעשות בעיות אז הגיעה ההחלטה לשדרג. תפסו אותי שתי מכשירים אייפון וSAMSUNG Spica עכשיו איזה פלאפון יותר טוב? מבחינה מצלמה MP ובכללי.

האם זה נקרא שידרוג מהC905 שיש לי? יש לציין שאני בחברת פלאפון. האם יש מכשירים יותר טובים מהמכשירים הנ"ל?

תודה לעוזרים. :)

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה זה בדיוק המכשיר השני, ואני גם לא הולך לבדוק. אני רק יכול להגיד לך שאין כמו האייפון.

המסך מגע שלו פשוט תענוג, האפליקציות קטלניות, והמשחקים כמעט ברמה של PSP.

אז נכון, המצלמה רק 3 מגה פיקסל, אבל איכות התמונה סבבה לגמרי.

חוץ מזה שאייפון 3GS יד שניה אתה יכול להשיג היום ב-2000 שקל בכיף.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

האייפון יגיע עם גרסא 5 שיודעת לנצל את שתי הליבות של המעבד שלו, לעומת אנדרואיד שעדיין לא מותאם לניצול שתי ליבות בגלאקסי 2.

חוץ מזה, די ענית לעצמך. אומנם לא יצא לי להתעסק הרבה עם הגלאקסי 2, אבל הראשון, מנסיון של 6 חברה מהעבודה שהתקנתי לכולם את הרומים של PILOTX ותמיד עדכנתי בהתאם לרומים שהוא שחרר, המכשיר עדיין נתקע ומלא בבאגים מוזרים.

באמת שכבר לא נעים לי מהם, יוצא שפעם בשבוע לפחות אחד מהם מתלונן על באג כזה או אחר, משהו קריטי שהפריע לשימוש היומיומי במכשיר.

אז נכון, אי אפשר להשוות את PILOTX הישראלי ליוצרי הרומים הגדולים, אבל בכל זאת, זה די מוגזם.

מצד שני זה גם לא פייר, לאייפון יש מערכת הפעלה שנוצרה במיוחד בשבילו, ובגלל זה היא זורמת כל כך חלק.

אל תשכח שלאייפון יש גם את שירי, שגם היא זורמת.

• אהבתי 1

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף מה שאתה מתאר שייך לגלקסי 1 בלבד,יצא לי פעם אחד לצרוב לו רום,מה שהיה שם לפני הרום היה יותר גרוע ממחשב 386 העתיק.

ב2 לא רק שהכל זורם הוא גם זורם עם ליבה אחת,בנתיים.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה:

אותו קונספט שקיים כבר זמן רב

אני מודע להבדל שיש,בסירי ישנו מאגר נתונים שמאפשר לו להתחבר להמון מקומות ולבצע פעולות.

מה שבגוגל אין כרגע,אולי בעתיד יהיה.

בכל מיקרה כל עוד התוכנה לא תזהה את השפה העברית למשתמש הישראלי אין מה לעשות עם הפונקציה.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הIOS באמת נראה לא פחות ממדהים. אבל עדיין, קשה לי עם אפל. עלויות התיקונים ג'יילברייק וכיו"ב. אני עדיין אמשיך עם האנדרויד נכון להיום, או ווינדוס שמונה שאמור להיות גם "מעניין". אבל, וזה אבל גדול, אם הייתה אומר לי מה להביא להורים? סביר להניח אייפון. KISS, הם גדולים בזה, החברה באפל.

אישית? השוואה אמיתית תוכל להעשות רק כאשר יצא הICS.

נ.ב.

סביר להניח שהייתי שוקל ברצינות אייפון אם היה משתלם לי.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:crazyeyes באנדרואיד יש ממזמן את זה.

אגב גם בוינדוס יש את זה.

אפל ממש לא המציאה את הגלגל.

תן לי קישור לזה של גוגל וחלונות, כל מה שיש לגוגל שעובד נורמלי בארץ לא שווה ממש. לחלונות אני לא מכיר.

באפל זה מוטמע לתוך כל המערכת, אתה יכול להיות עכשיו ברכב ולהגיד לטלפון להזכיר לך לקחת את הילד מהאוטו כשאתה מגיע ליעד שלך. זה ממש סוג של מערכת הפעלה קטנה שמשולבת בתוך IOS.

לצורך העניין, גוגל זה כמו מכשיר GPS חיצוני, אייפון זה מערכת מקורית שמשולבת לתוך המחשב ניהול מנוע (רק לשם ההדגמה כמה עמוק המערכת משולבת).

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה:

אותו קונספט שקיים כבר זמן רב

אני מודע להבדל שיש,בסירי ישנו מאגר נתונים שמאפשר לו להתחבר להמון מקומות ולבצע פעולות.

מה שבגוגל אין כרגע,אולי בעתיד יהיה.

בכל מיקרה כל עוד התוכנה לא תזהה את השפה העברית למשתמש הישראלי אין מה לעשות עם הפונקציה.

א. סט הפקודות בסירי הוא עצום. ויש שם אינטילגנציה מאוד גבוהה.

ב. גם לפני הסירי, יש אפשרות להפעלה קולית דיי טובה באייפון, אני משתמש בזה לא מעט. זה אגב, זהה ברמה למה שקיים כיום בגלקסי אס2, שגם שם, עובד טוב מאוד.

ג. הדבר היחיד שעברית תתן לך, הוא הכתבה והקראה של הSMS. מעבר לזה, בגדול הכל נגיש. פגישות, מזג אויר, שירים באייפוד, לטלפן למישהו בזמן נהיגה (שוב, גם היום אפשרי, מעכשיו יותר פשוט ונוח) וכו'

לפותח השרשור, נסה את שני המכשירים איכשהו.

שניהם מצוינים, השאלה היא למה אתה מתחבר יותר, זה הכל.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוינדוס יש את speech recognition, די מוגבר ומעפן אבל יש את הקונספט.

באנדרואיד כנס לvoice talk יש לך מגוון אפשרויות לדיבור עם הטלפון,כולל הקראה של כל ההתראות שלך,זה ניקרא driving mode.

אני לא מכיר מה יש לאפל,כמו שאף אחד פה לא מכיר ומה שניתן להבין זה רק מהפרסומת שיש פה בתרד.

בגוגל יש את הקונספט הם רק צריכים לשפר אותו והוסיף אפשרויות.

סירי היא לא מהפכה טכנולוגית ששיכת לאפל!

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...