Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

הגלקסי 2 שלי עובד חלק ובלי בעיות כבר חודשיים.

מכשיר מצויין אך כמובן אתה צריך לראות מה מתאים לך.

אני לא חובב גדול של אפל והאידאולוגיה שלהם ואני אוהב את האנדרואיד.

הבעיה היחידה שיש לי עם הגלקסי היא שאני לא יכול לעזוב אותו לרגע, אני מכור אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מה היתרנונות של Iphone 4S על הגלאקסי S2 ולהיפך?

לא חושב שאני רוצה לדעת.

אני מחכה שההתפתחות של סמארטפונים תגיע להאטה (כמו שקרה בזמנו עם חומרת מחשבי PC), כדי שאוכל לקנות מכשיר ולהנות ממנו 3-4 שנים לפחות.

לגבי מירוץ חימוש הנוכחי, אני לא חושב שאני רוצה להיות שותף בו. לרדוף אחרי הדברים האלה זה אבוד מראש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומבחינת הגודל של הS2, לפני דעתך כמובן, הוא לא גדול מידי?

בהתחלה חשבתי שכן. עכשיו זה ממש לא מפריע לי. הוא יושב אצלי בכיס בלי שום בעיה. אם כבר אז הוא יותר נוח מאייפון - יותר דק ויותר קל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שמה שיש בגלקסי זאת אפליקציה של ולינגו שעברה הסבה מסויימת לטובת סמסונג. את האפליקציה הזאת אפשר להוריד בתצורה המקורית שלה במרקט. הבעיה היא שזה יודע לעשות פעולה אחת, זה לא יודע לקשר בין פעולות ואפליקציות. למשל אני לא בטוח שזה יודע לפתוח את השעון המעורר ולכוון אותו לבד, מה שזה יעשה זה יפתח את השעון המעורר ומשם תאלץ לכוון אותו ידני.

אם בסופו של דבר אני נאלץ לעשות משהו ידני, אז שיחסכו ממני את האפליקציה האוטומטית הזאת ואני אעשה הכל בעצמי מהר יותר (כי לא תמיד האפליקציה מבינה 100 אחוז וצריך לחזור וללמד אותה וקישקושים שכאלה).

יש מצב שזה באמת רק של סמסונג,בכל מיקרה לא הפסד כלום.:lol:

עדיף להכניס את הגלאקסי לאחד מהכיסים מקדימה ככה הוא יבליט את מה שצריך להבליט :smile:

הבעיה שהוא לא מבליט כלום,הוא דק מידי...

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלקסי 1 לא נתקע בחיים :p

למען האמת אני מתחיל לחשוד בהוזלת עלויות של סמסונג על הגלקסי 1 בחלק מהמכשירים,

מסתבר במבחינת חומר המכשיר שלי אחד היציבים שיש - לפי תגובות בפורומים הרבה יותר גדולים אני התחלתי לראות אצל אנשים בעיות שלא הגיוני בגלל שיקרו.

נכון, אני לא יודע מה ואיך הם עושים, אבל לי לעולם לא קרו הבעיות שהם מזכירים, והמכשיר שלי גם יציב בערכי UV שהמפתחים של הרום בעצמם מתפלאים שעובד. :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להכנס לדיון אני חייב לציין שעצם הדיון בסגנון SGS2 VS.IPHONE 4S מוכיח שסמסונג הצליחו לעשות אייפון קילר.

לא סתם חברה מקופרטינו מנהלים מולם מלחמת פטנטים. עכשיו זאת שאלה של זמן עד שהם יוכלו את אפל בדיוק כפי שעשו לנוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכשירים ניסו לקרא אייפון קילר מאז ימי האייפון הראשון.

העובדה שמכשירים מתחרים על התואר הזה - אם כבר מראה איך כבר מהדור הראשון הם קובעים את הסטנדרט לעמוד בו.

אף אחד לא קורא לאייפון גלקסי S2 קילר נכון?

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספרים ממבחנים עדכניים:

http://www.engadget.com/2011/10/11/benchmarks-clock-iphone-4s-a5-cpu-at-800mhz-show-major-gpu-upg/

http://www.anandtech.com/show/4951/iphone-4s-preliminary-benchmarks-800mhz-a5-slightly-slower-gpu-than-ipad-2

ממש מאכזב המכשיר החדש של אפל :)

מחזור שלעולם לא מסתיים...

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אנדרויד יותר נפוץ.

אפילו בארץ מס' המכשירים החדשים שנמכרים כמה שהבנתי כבר יותר גבוהה לכיוון אנדרויד.

לגבי המבחנים, טוב לדעת על ההבדל. עדיין המכשיר פשוט מפלצת טכנית.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה במבחנים האלה שהתוצאות שלהם יכולות להשתנות כל יום.

האנדרואיד בניגוד לIOS מתעדכן במהירות אסטרונומית והגלאקסי 2 במבחן רץ על מערכת לא טבעית שלא מנצלת את החומרה.

כבר היום יש 2.3.5 בניגוד למה שיש במבחן 2.3.4 שזה כבר שיפור.

חוץ מי זה צריך לבחון אותו על ICS ולראות תוצאות וניצול 100% של החומרה.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום זה כבר 2.3.7

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...