Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

וכל אפליקציה שעולה כסף אפשר להוריד דרך האינסטולוס , שאותו אפשר להשיג בלחיצת כפתור

זה ממש לא "זה מה יש" , רוב האנשים שקונים מכשיר לא יחליפו את הסוללה גם אחרי חצי שנה של שימוש , מי שבאמת רוצה יכול להחליף או שאם יש בעיה , לא אמרתי בהכרח לבד , יש אנשים שמתעסקים בזה ויש גם חברים שאולי יודעים דבר או שניים , במקרה קיצון לבחור שמתלבט פה יש את אסף שיעשה לו את זה :)

האייטונס מוחק שירים גם לי וזה דבר באמת מעצבן שהוא דורש ממך ברגע שאתה רוצה להסתנכרן עם עוד מחשב אתה צריך בעצם לעשות "פרמוט למכשיר" מבחינת השירים , והאפליקציות גם אם אתה רוצה להעביר , באמת משהו דפוק

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן בדיוק נכנס מה שאמרתי- שבשביל לקבל את זה בחינם אתה צריך לפרוץ את האייפון, באנדרואיד לא.

בכנות, אתה מכיר מישהו שהחליף סוללה לאייפון? בכלל קיימות לו סוללות עם קיבלות כפולה? ומעניין כמה היא עולה?

הסוללה ל-S2 עם הקיבולת הכפולה עולה 8 דולר כולל מכסה אחורי מותאם. בטח הסוללה הרגילה(אני לא בטוח שיש בכלל סוללה מחוזקת) לאייפון עולה איזה 150 שקל ועליה תצטרך להוסיף עוד 200 שקל על מנת שיחליפו אותה במעבדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החלפת הסוללה לאייפון 4, אני לא מבין על מה המהומה, הפעולה פשוטה מאד ודרוש רק מברג קטן לפירוק כיסוי הגב של המכשיר והתפס של הסוללה. פעולה של 5 דקות בהגזמה, והסוללות לא יקרות. באייפון 3 זה כבר ענין יותר מסובך.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים על שני דברים שונים חבר'ה.

אחד מתכוון להחלפת סוללה באמצע היום כשסתם נגמרה לו הסוללה - סוללת גיבוי בעצם. טכנית אפשר להחליף סוללה גם באייפון באמצע היום, זה פשוט לא הכי פרקטי ומבצעי.

והשני מדבר על החלפת סוללה אחרי שהיא מתה ולא ניתנת להטענה יותר - ברור שזה אפשרי גם באייפון, רק שפה היא מחוברת עם קונקטור לבורד, ועליו בורג, אז זה לוקח עוד דקה נוספת כמו שארז ציין.

בקיצור עניין הסוללה זה לא ISSUE פה לדעתי, כל סמארטפון זולל סוללה. אז בגלאקסי תקנה סוללה חליפית עם קיבולת גדולה יותר, ובאייפון אפשר לקנות מגן חיצוני שהוא גם סוללה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שissue כאן הוא שהאייפון עדיין תקוע עם מסך 3.5" שנהפך לגודל לא רלוונטי. אפילו אפל, כנראה, הבינו את זה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אז בשעה טובה אספתי מספיק כסף כדי לקנות אייפון (מדהים כמה כסף חוסכים אם אוכלים רק ארוחה ביום :-P ), ויש לי תקציב שיאפשר לי לקנות אייפון 4S 16GB.

אני מעוניין לקנות את המכשיר בשבועיים - שלושה הקרובים, אבל אני מתלבט עדיין אם יש אלטרנטיבה טובה יותר.

נכון לעכשיו המתחרה היחידי שאני יכול לחשוב עליו הוא הגלאקסי S3 שעולה כ-100 ש"ח יותר.

השאלה היא האם ה-S3 עדיף או טוב יותר מהאייפון? פחות מעניינות אותי שאלות של מראה (לפי דעתי שני המכשירים נראים בסדר עם יתרון לסמסונג) או ביצועים (שכן בשניהם הם טובים מספיק לפי מה שהבנתי), אלא יותר שאלות של שימושיות - כמה זמן מחזיקה הסוללה, איזה אפליקציות ניתן להתקין (את האייפון אני מכיר יותר, אז אני יודע שאפשר להוריד בחינם כל אפליקציה שרק ניתן לחשוב עליה - waze, משחקים שונים ועוד), עד כמה נוח לעבוד עם המכשיר, עד כמה הוא מתחמם וכדומה.

עברתי על כמה אתרים שהשוו בין המכשירים, ועושה רושם שה-S3 מוביל במעט על האייפון:

http://versusio.com/en/samsung-galaxy-s3-vs-apple-iphone-4s-64gb

http://smartphones.techcrunch.com/compare/152-245/Apple-iPhone-4S-vs-Samsung-Galaxy-S3

http://sg.news.yahoo.com/showdown--samsung-galaxy-s3-vs--iphone-4s.html

http://www.t3.com/features/samsung-galaxy-s3-vs-iphone-4s/Samsung-Galaxy-S3-vs-iPhone-4S-Part-3

בכל אופן, אם למישהו יצא להשוות באופן אישי בין המכשירים (או שהוא בקיא בנושא) אז זה יעזור.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייפון 5 נמצא מעבר לפינה, אם לא לחוץ לך ממש על מכשיר חדש. חכה בסבלנות.

גם אם לא תחפוץ באייפון 5 לכשיצא. תוכל לקנות את הגלקסי 3 בהנחה וכנ"ל לגבי האייפון 4S.

כדי לקבל מושג על מכשירים ובכלל, האתר הזה מומלץ: http://www.gsmarena.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה סוף.

הדבר הגדול הבא תמיד נמצא מעבר לפינה.

כשיצא האייפון 5 משהו גדול אחר יצא ממש אוטוטו... אז זה לא יגמר.

אגב, יהיה מאד מעניין לראות מה יהיו התירוצים של כל ה-fanboys של אפל כאשר המכשיר יצא עם מסך גדול יותר.

הרי התירוץ הרשמי למסך הקטן יחסית בהשוואה למתחרים הוא המחקר המעמיק של סטיב ג'ובס (ז"ל) על כמה ש-3.5" זה הגודל המושלם לתפעול מסך מגע עם אצבע/יד אחת.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק שאתה כותב IPHONE נגד כל השאר.

כל כמה זמן יוצא איזה מכשיר חדש שעושה המון באזז ובסוף הוא נשכח כשלג דאשתקד.

תרשום IPHONE KILLER בגוגל ותראה כמה מכשירים עולים לך.

בינתיים, אף אחד לא הזיז לאייפון.

הקטע עם האייפון הוא לא המכשיר - המכשיר בסדר. יכול להיות שהגלקסי בעל מעבד/סוללה/מסך - לא יודע מה טובים יותר, אני לא בטוח בזה, אני יודע שלאייפון 4S היה מפרט עדי, מזה של הגלקסי 2, בקשר לגלקסי 3 - לא יודע - והאמת? זה לא משנה.

למה זה לא משנה?

כי כל היופי באייפון זאת מערכת ההפעלה שלו - האנדרואיד זה חרא. זה לא מגיע לקרסוליים של ה-IOS.

תשב ותשחק שבועות עם האנדרואיד ותחליף ROMים ובוטים ולא יודע מה - ועדיין תקבל מערכת שלא מדגדגת את האייפון מבחינת נוחות למשתמש קצה ויש אינספור ויכוחים על הנושא.

תאמין לי שכשתחזיק אייפון ליום וגלקסי ליום - אתה כבר תדע לבד איזה מהם אתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב שטויות, לך על האייפון. אבל מה? ההמלצה שלי היא להמשיך לחסוך כרגע ולחכות לאייפון החדש.

נכון, יש עוד זמן עד שהוא יוכרז ועד שהוא יגיע לארץ. אבל! הוא אמור להיות שונה בתכלית מהאייפון 4 ולהביא איתו כמה פיצ'רים חדשים.

בכל מקרה יהיה באסה לגלות חצי שנה-שנה אחרי שרכשת את ה4S, שיצא אייפון חדש שטוב בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה סוף.

הדבר הגדול הבא תמיד נמצא מעבר לפינה.

כשיצא האייפון 5 משהו גדול אחר יצא ממש אוטוטו... אז זה לא יגמר.

נכון מאוד.

חברים שלי עד היום מחכים לאיזשהו משהו בזמן שיש לי שנתיים אייפון 4 ואני נהנה מכל רגע.

יש עוד המון זמן עד שיצא אייפון 5, תקנה עכשיו וזהו.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אם אנ יקצת בוטה אבל..

על xperia s שמעת? על one x?

די להיות כבש בעדר!

שני המכשירים האלה טובים מהאייפון 4S בכל תחום\אספקט\צורה\דבר\תכונה שתרצה. והם עולים כחצי.

די עם ה שיגעון ה אייפון\גלקסי הזה.. הגיע הזמן לפתוח את הראש קצת חברה.:roll:

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

לחכות עוד כמה חודשים אני לא מתכוון, שכן כמו שנאמר כאן כל פעם יהיו דגמים חדשים יותר, ומבחינתי אין סיבה לחכות לאייפון 5. מה גם שאחרי שהוא יצא צריך לחכות עוד כמה חודשים עד שהמחיר שלו יגיע לטווח הנורמלי.

אני מקסימום אחכה כמה שבועות עד חודש כדי לראות אם המחיר של האייפון 4S או ה-S3 ירד קצת.

באשר ל-HTC ול-XPERIA - את ה-HTC יש לידידה שלי, ולא כל כך אהבתי אותו, מה גם שלפי מבחנים שונים הסוללה שלו חלשה יחסית, וגם הוא מעט פחות מוצלח מהאייפון. בנוסף, ההפרש בינו לאייפון עומד על כ-300 ש"ח, אז לא נראה לי שמדובר בהפרש משמעותי.

את ה-XPERIA אני לא מכיר, אבל לפי מה שהבנתי גם הסוללה שלו יותר חלשה מהסוללה של האייפון או ה-S3, וכן אני לא בטוח שמבחינת כמות וזמינות האפליקציות הוא עומד בתחרות מול האייפון. מבחינת המחיר מדובר על הבדל של כ-600 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...