Jump to content

BiG_BuG2

חברים מתקדמים
 • פרסום הודעות

  248
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

4 נייטרלי

אודות BiG_BuG2

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תודה על העדכון! השארת את הקפיצים בצבע צהוב? מה עם הטסט השנתי?
 2. סליחה על האוף טופיק. איך הדבר הנ"ל אפשרי בכלל? לא מתוך זלזול אבל, לפי מה שאני יודע זה שני דברים מנוגדים שאי אשפר לקבל את שניהם יחד, לא?
 3. תודה. לפי האתר של פרודו מצאתי שלושה דגמים לרכב מסדרת PREMIER ECO (שהיא אמורה להיות טובה מהסדרה PREMIER הרגילה להבנתי): https://www.ferodo.com/catalogue/521657/ferodo/premier-eco-friction/braking/brake-pad-set--disc-brake/fdb1931.pd.html#fitment_id=121238&search_type=vehicle&sub_brand_id=6200005 קדמי שני דגמים: FDB4319, FDB1594 אחורי: FDB1931 לפי חיפוש מחירים בחול FDB4319 בקדמי הוא היקר יותר אז אני מעריך שהוא טוב יותר? מה ההבדל ביניהם? כל מה שמצאתי שבסט היקר רשום for car with performance package. את הסט הקדמי היקר לא מצאתי בארץ, את השני היותר זול מצאתי באוטוסטור: http
 4. בוקר טוב, הרפידות על הרכב כבר בסוף חייהם ואני רוצה להחליף. 1) איך אני משיג את המק"ט של הרפידות המקוריות ? חפרתי הרבה ולא הצלחתי למצוא תוצאה ממקור אמין. 2) BOSCH, ATE, FERDO,REMSA,איך אני אדע מה לבחור? לא מצאתי דירוג שיעזור לי. אופי הנהיגה רגוע כמעט כל הזמן, אבל בשאר הזמן, הרפידות הקדמיות מעשנות קלות 🙄 מעדיף רפדות קרמיות. אפשר בבקשה הצעות (עם מק"ט אם אפשר) לרפידות טובות? הרכב: פורד פוקוס 2016 טרנד מנוע 1.5.
 5. תנסה פה: http://www.catcar.info/ford/?lang=en אתה יכול לבחור ידנית את הדגם, או שאתה יכול להזין את ה VIM (מדבקה על דלת קדמית ימנית אם אני לא טועה) וזה יזהה לבד. לא הכי נוח, אבל בין הבודדים שעובד לי.
 6. מצטרף לשאלה/תהיה מעליי. ואוסיף, מה ההבדל בין תוכנת מדף שגורם לה "להיפתח" אחרי X קילומטרים/ התנעות, לבין קסטום טיונינג? הרי בתוכנה מקוסטמת על הדיינו רואים את השינוי במיידי בתוצאות אחרי העדכון. 🤔
 7. תודה רבה על העדכון. חבל שלא יצא לך למדוד 0-100 לפני. אם יצא לך למדוד את זה אחרי, בבקשה עדכן. 1600 זה מחיר אטרקטיבי לעומת קסטום טיונינג על דיינו ב 2500. אני עדיין מתלבט אם לבחור בתוכנת מדף או קסטום. זה משהו שמאוד חסר לי ברכב. הרכב מרגיש זריז אבל מאוד חסרה לי הבעיטה בגב אחרי לחיצה בריאה על הגז. האם גם לך הייתה את התחושה הזאת לפני וזה השתנה עכשיו ? אם לא, וגם קודם הייתה לך תחושה קטנה של בעיטה אז כנראה הבעיה בי(אני עדיין משווה את הפוקוס לרכב עם מנוע 3.0 ליטר אטמוספירי ו 30 קג"מ שזה קצת לא פייר..)
 8. אבל מעבר ל 205 מאפשר לי צמיגים יותר ספורטיביים גם כי יש יותר מבחר, וגם כי המחיר זול יותר ויותר צמיגים נכנסים בתקציב. צמיג ספורטיבי על 205 = יותר אחיזה מצמיג touring על 215. לא? PSS או ASYMETRIC אין במידה אגב. @vladclar הטויו מול ההנקוק נשמע מעניין, אקרא קצת מי יותר טוב. מקווה שלא אתפתה ל PS4 כי זה קצת יקר. לא עניתם לי, האם תהיה בעיה למתוח את צמיג ה 205 על הג'נט הקיים בכלל?
 9. טוב סליחה שאני לא סגור על עצמי עכשיו. אני בוחן את האופציה ל"שנמך"מ 215/55 ל 205/55. ב 205 יש מבחר צמיגים רב יותר, וגם זול יותר. הנקוק K107 למשל, ב 1100 לרביעייה 😶 (מידה 205/55R16 מופיעה בספר הרכב ועל הדלת, לא נראה שתהיה בעיה לאשר אותה) האם זה דבילי? (האם אפשר למתוח את ה 205 על הג'נט הקיים בכלל?) חוץ ממד מהירות שמזייף למעלה בשני-שלושה אחוזים, מה היתרונות\ חסרונות של שתי המידות האלה אחת ביחס לשנייה? בהנחה שאני בוחן את אותו סוג של צמיג.
 10. אז הבאתי שני מבחנים מאתר מכובד בתחום. אפשר לקרוא ולהתרשם. רק בגלל שזה זול מהמישלן קבעת שאי אפשר להשוות בכלל? תודה, אבל עוד פעם, שקט ונוחות זה בסוף הליסט שלי במחינת חשיבות. חשבתי את האמת. אני עדיין מתפתה לזה. אבל אז אני זוכר שזה כולה רכב של קצת פחות מ 9 שניות למאה... זה יהיה די אובר-קיל אני חושב. עוד פעם, אפשר לצאת מנקודת הנחה שהמישלין יותר טוב מהפאלקן ואז השאלה המתבקשת היא האם המישלין הוא תמורה יותר טובה לכסף מהפאלקן? אם הפרש המחיר מוצדק? אבל, לפי מבחן ההשוואה שצירפתי למעלה. הפאלקן יותר טוב מהמישלן (!) כמעט בכל היבט. אז למה מישלין בכלל? מ
 11. תודה, שלושת הקריטריונים שציינת (נוחות, שקט, עמידות) הם האחרונים בליסט שלי. אני מוכן להקריב קצת מאלה ב 90% מהזמן בתמורה לחיוך רחב יותר ב10% הזמן האחר. רק נשאר לדעת כמה באמת אני מקריב לעומת כמה אני מקבל(אם בכלל. יש לי רק את המבחן למעלה להסתמך עליו שהפאלקן אוחז/ מתנהג יותר מהמישלן בגרסת ה 16"). אולי מישהו פה התנסה בשניהם?
 12. שלום, עשיתי מחקר קטן כדי להחליט איזה צמיג לבחור, השניים שהטלבתי ביניהם הם : PRIMACY 4 ZE310 לפי המבחן פה: (ג'נט 17) https://www.tyrereviews.co.uk/Article/2020-Latest-17-Summer-Tyre-Test.htm המישלין פרימסי מנצח כמעט בכל קטגוריה. אבל, לפי המבחן פה: (ג'נט 16) https://www.tyrereviews.co.uk/Article/2020-Tyre-Reviews-Ultimate-Summer-Tyre-Test.htm זה בדיוק ההפך! הפאלקן 310 מנצחים. האם הפרש התוצאות כאשר השוני היחידי שמצאתי זה קוטר הגלגל הוא הגיוני? האם ללכת לפי התוצאות של מבחן ה "16 כי זה מה שיש לי וקנות את הפאלקן? ד"א, נתונים: מידה: 215/55R16 93V תקציב: 1500+
 13. אשמח גם אם תוכל למדוד נתוני 0-100 לפני ואחרי העדכון.
 14. לא כל כך הבנתי את המשפט הזה. הוא מתקין לך את התוכנה ועושה לך בדיקה על הדיינו לפני ואחרי התוכנה ? ד"א, שאלה אחרת לא כל כך קשורה, האם גם אתה מרגיש שהרכב הוא לא רק 150 כ"ס? נהגתי בשנים האחרונות על מגוון רכבים עם טווח כ"ס בין 90 ל 240. אם הייתי צריך להעריך את הכ"ס של הרכב, הייתי מעריך שהוא נמצא בטווח ה 175 כ"ס.
×
×
 • Create New...