Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

כבר ראיתי אנשים יותר טפשים ועצלנים מנעל שמשתמשים במכשירי אנדרואיד,בלי רוטים ,רומים וקרנלים,אלה ככה ישר מהקופסה ומאוד נהנים ולא מתלוננים.

ככה ש"המפלצת" לא נוראית כמו שחושבים או שומעים מאחרים.

וממש לא צריך להיות גאון או עילוי בטכנולוגיה.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא בטוח אז לך על האייפון.

הסיבה הפשוטה שבאייפון יהיה לך הרבה יותר קל לנצל את מלוא הפוטנציאל של הטלפון לאומת אנדרואיד.

אני לא חובב אייפונים ואני מסכים עם זה.

לכל דבר יש את היתרונות שלו, לא כולם צריכים מכשיר uber ultimate all in one.

ד"א, גם בשביל אנדרואיד לא חייב רוט. אני עם גלקסי 2 רום סטוק 4.0.3, ומבסוט עד השמיים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מערכת ההפעלה, אני שוב אחזור על הדעה שלי שהאנדרואיד בגרסאות האחרונות (מעל 4.0, ובטח ה4.1.1 שיש כיום) מרגיש מתקדם בהרבה מiOS של אפל. אני לא הייתי מסוגל לעשות את המעבר הזה אחורה למכשיר של אפל.

מבחינת המכשיר, אחרי גלקסי S3, אני גם לא לגמרי בטוח איך אפשר לחזור לאייפון. המסך זעיר, המכשיר מסורבל ושביר. השילוב של מערכת הפעלה פרימיטיבית + מכשיר דור קודם גורם לחוויה להיות די צולעת לעומת מה שעולם האנדרואיד מסוגל להציע.

מה שכן, לאייפון יש GPS מעולה ומצלמה מצויינת ואפליקציות טובות.

אם אייפון, הייתי מחכה לדור החמישי שיוצא עוד חודש, בארץ עוד חודשיים ומשהו. הוא כבר יהיה עם מסך בגודל נורמלי וכנראה שלא מעט שינויים אחרים. חיכית עד עכשיו, אתה יכול לחכות עוד.

אני משתמש בGalaxy Nexus שעבורי הוא טלפון האנדרואיד הטוב ביותר בגלל שהתוכנה שלו נקיה ומגיעה ישר מגוגל. אני בלי root או שום קומבינה אחרת, סתם תוכנה שמגיעה בעדכונים אוטומטיים. תמיד מובטחת לך גרסה אחרונה של מערכת ההפעלה, בלי התעסקות וזה עושה הבדל גדול. מצד שני, הGPS שלו לא מדהים (הוא עובד בסדר גמור, אבל אם תלך בסמטאות של ערים אירופאיות, נגיד, אייפון יקלוט יותר טוב. באוטו, בארץ, שניהם עובדים אותו דבר) והמצלמה בינונית מאוד, במיוחד בתנאי אור לא טובים. כל היתר דווקא מעולה, החל מהמחיר (2300 ש"ח, או 350 דולר בארה"ב), דרך המסך (4.65 AMOLED) ועד מערכת ההפעלה (כאמור, אנדרואיד אחרון), חיי סוללה וכו'.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהכללה גסה, כל מה שדורש X לחיצות באייפון יתבצע ב-X+2 או X+1 לחיצות באנדרואיד.

איפה שהוא תמיד יצוץ איזה "מסך אישור" נוסף או שינוי הגדרות וכיו"ב.

אחרי שמתרגלים לזה או לזה, זה לא מפריע.

מבחינת "שים דלק ותיסע" יש יתרון לאייפון.

אם זה רק בגלל ה-GPS, אפשר להסתפק בסמרטפון דור-קודם יד שנייה ב-300-400 ש"ח.

יש לנוקיה ובלאקברי מה להציע פה, ולא רק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהכללה גסה, כל מה שדורש X לחיצות באייפון יתבצע ב-X+2 או X+1 לחיצות באנדרואיד.

איפה שהוא תמיד יצוץ איזה "מסך אישור" נוסף או שינוי הגדרות וכיו"ב.

אחרי שמתרגלים לזה או לזה, זה לא מפריע.

זו הכללה כלכך גסה שהיא הפוכה מהאמת. כל דבר מהותי שאני יכול לחשוב עליו, יותר מסורבל ולוקח יותר לחיצות באייפון:

1. הורדת אפליקציות (צריך להכניס ססמא לכל דבר, גם בחינם - תוקן בiOS 6 אבל בחייאת דינאק)

2. אין widgets - אני יכול לראות אימייל, יומן, טוויטר, מה שבא לי על מסך הבית של הטלפון. לחיצה אחת (אחת!) בשביל לכתוב אימייל חדש ממסך הבית. איפה זה ואיפה אייפון. כנ"ל לגבי חיפוש ישר ממסך הבית.

3. multitasking - מסורבל להחריד באפל, עם לחיצה ארוכה או שתיים על כפתור הבית בשביל לראות את האפליקציות, וגם אז זה לא נוח. ולסגור אפליקציה? זו בכלל בדיחה. המולטיטאסקינג באנדרואיד סופר נוח ונגיש מכל מקום בלחיצה אחת, והרבה יותר אינטואטיבי.

4. נוטפיקציות - באנדרואיד 4.0 זה מוצלח, ב4.1 זה מדהים. צריך לנסות בשביל להבין כמה שזה יותר מוצלח מהpush באפל.

5. סנכרון עם שירותי גוגל

מבחינת "שים דלק ותיסע" יש יתרון לאייפון.

שלושה קרובי משפחה מבוגרים (שניים 80+, אחת 60+) קנו אייפאדים בהמלצתי (2, 3 ו3). זו האוכלוסיה היחידה שהייתי ממליץ לה על אפל, פשוט בגלל שהמערכת כלכך פשוטה ודלה מבחינת יכולת ופרזנטציה. זה נראה כמו המקלדות של קומפי. אז כן, יש לזה ערך מוסף, אבל בשבילי ובשביל כל מי שמורגל באנדרואיד 4.0, זה מתסכל.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רק בגלל ה-GPS, אפשר להסתפק בסמרטפון דור-קודם יד שנייה ב-300-400 ש"ח.

יש לנוקיה ובלאקברי מה להציע פה, ולא רק.

לנוקיה ובלקברי יש מערכת הפעלה מסובכת ומבולגנת, שעות אתה חופר בהגדרות ולא מוצא איך... (תנו לדמיון לזרום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PsyRax

לא אמרתי מפלצת וכו, אבל בוא נסתכל על הדברים בפרספקטיבה של משתמש שכנראה לא יודע מה זה אנדרואיד ומה זה אייפון.

האייפון פשוט מכשיר יותר ידידותי למשתמש ממוצע, שים לב אני לא משווה לא JB ולא ROOT, ובטח שאני לא מכניס החלפת רומים למשוואה.

לגבי ההשוואה שלך, אפשר לסובב את הדוגמה איך שרוצים , אז אני יסובב לכיוון שלי.

אני מעדיף לסוע 100 קמ"ש במזדה 3 מאשר לזחול בפקק בפורשה.

roee יש משפט "אפילו לא שגוי" שמתאר בדיוק את ההשוואה שלך בין מערכת הפעלה של אפל לאנדרואיד.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להתחיל או להמשיך בוויכוח, הכי פשוט הוא שפותח השרשור

יתעלק על פלאפונים שונים של חברים וישחק אתם כמה דקות.

לגבי נוקיה ובלאקברי ישנים - שוב, רק אם צריך GPS ושום דבר מעבר, בערך.

חוץ מזה אני לא ממליץ.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. נוטפיקציות - באנדרואיד 4.0 זה מוצלח, ב4.1 זה מדהים. צריך לנסות בשביל להבין כמה שזה יותר מוצלח מהpush באפל.

מה ההבדלים בנוטפיקציות בין 4.0 ו4.1 שהופך את ה"מוצלח" ל"מדהים"?

אריאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדלים בנוטפיקציות בין 4.0 ו4.1 שהופך את ה"מוצלח" ל"מדהים"?

אריאל

אולי "מדהים" זו מילה קצת חזקה ;) ב4.1 הנוטיפיקציות בסטטוס באר הן בגודל משתנה ומכילות תוכן מהאפליקציה. במילים אחרות, אם קיבלת אימייל ויש מספיק מקום, אתה תראה איזה 3-4 שורות ממנו בתור הנוטיפיקציה, ולא רק שהתקבל מייל כמו ב4.0. אותו דבר לגבי נוטיפיקציות אחרות. זה עושה הבדל משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדי להכנס לעולם הסמרטפונים מומלץ להתחיל דווקא עם אייפון (4 ומעלה)

לאחר מכן כשכבר חיים את התחום, זה הזמן לעבור לאנדרואיד כי זו מערכת הרבה פחות מלוטשת ופחות יציבה, פחות נוחה למשתמש וטאץ' ליגה מתחת לאייפון.

ואומר לכם את זה מישהו שעבר לאחרונה לגלקסי2 אחרי שנה וחצי עם האייפון 4.

אני מרגיש קצת געגוע לאייפון אבל מצד שני המסך הענק הזה ומהירות העבודה גורמים לי להרגיש שאני הולך אחורה כשאני אוחז אייפון 4.

למה עברתי? כי קיבלתי טלפון מהעבודה והחלטתי לטעום גם מעולם האנדרואיד ומעולם המכשיר חדש עם אחריות על חשבון המעסיק :)

זה כמו שאתה תיקח צרפתייה בליסינג אבל לא תקנה אותה פרטית :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדי להכנס לעולם הסמרטפונים מומלץ להתחיל דווקא עם אייפון (4 ומעלה)

לאחר מכן כשכבר חיים את התחום, זה הזמן לעבור לאנדרואיד כי זו מערכת הרבה פחות מלוטשת ופחות יציבה, פחות נוחה למשתמש וטאץ' ליגה מתחת לאייפון.

עם איזה אנדרואיד הטלפון שלך? 2.3 או 4.0? לא שזה אומר משהו, כי גם עם 4.0 והשטויות שסמסונג דוחפים בפנים אני מתאר לעצמי שחוויית המשתמש רחוקה ממושלמת. הדרך היחידה לחוות אנדרואיד היא סטוק מגוגל (עם נקסוס לסוגיו) או עם ROM כמו Cyanogen (ואני תמיד אעדיף את הסטוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. multitasking - מסורבל להחריד באפל, עם לחיצה ארוכה או שתיים על כפתור הבית בשביל לראות את האפליקציות, וגם אז זה לא נוח. ולסגור אפליקציה? זו בכלל בדיחה. המולטיטאסקינג באנדרואיד סופר נוח ונגיש מכל מקום בלחיצה אחת, והרבה יותר אינטואטיבי.

5. סנכרון עם שירותי גוגל

4. המוטלי טסקינג סופר נוח - בנקסוס ובמכשירים שלא מתעסקים איתו. יש כמה שכן.

במיוחד עם הכפתור שלו בכל מכשיר במקום אחר - זה קצת מגוכך.

על הדרך אתה יכול להוסיף את העובדה שעדיין יכולים לרוץ לך פרוססים וכל מני רעות וחולות שיטחנו לך יופי את הסוללה ואולי תבין למה מייקרוסופט בחרו בדרך של אפל למולטי טסקינג עבור WIN8.

לא עושים דברים סתם.

4. הנוטיפיקציות ויזואלית ומבחינת מידע יותר טובות ב4.1. בקשר לשימוש מפתחים ככלי? איפה זה ואיפה השימוש של PUSH באפל? חוץ מפייסבוק בערך רוב האפליקציות והמפתחים בקושי מבינים או מיישמים שימוש נכון בכלי הזה.

5. באמת? מה היה לך בעיה לסנכרן באייפון? (במקרה כל העבודה שלי רצה על GMAIL עסקי ויש לי את שני המכשירים)

למשתמש ההדיוט - בנקודה הזו בזמן - אם אתה רוצה עכשיו! מכשיר - תתפשר על מצלמה ותקנה גלקסי נקסוס ב350 דולר / 2300 ש"ח. (מהסיבות שרועי כתב - הוא צודק ב100% , זו הסיבה שגם אני בחרתי בו כאנדרואיד שלי - וגם כשאני בעבודה ורואה את הS3 , את הHTC ONE X ושאר התחרות המודרנית - אני יודע שבחרתי טוב)

אם אין לך קוצים בתחת / אתה חייב מצלמה מעולה - חכה לראות מה קורה עם העדכון הבא של אפל (מדובר כרגע על תאריך הכרזה של אמצע תחילת ספטמבר , ומשם קח עוד איזה חודש חודשיים עד שיגיע לשוק). קח בחשבון שהמחיר יהיה גבוהה מכך משמעותית.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כוונה לחכות כ"כ הרבה זמן מאחר ואני רוצה לתת עכשיו את המכשיר שיש לי לאבא שלי ולהעביר אותו לגולן.

אין מצב שאני אתקע בלי מכשיר הרי,ככה שאני די פוזל לכיוון האייפון 4 . (לא 4S)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...