Jump to content

אייל

 • הודעות

  13,586
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

אייל שיחק אותה בתאריך יולי 12

התכנים של אייל היו האהובים ביותר!

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  גודש בT חמש
 • איזה רכב יש לך?
  Volvo V40 T5 R-design , 2016
 • תחביבים
  מכוניות ,רכבים ואמצעי תחבורה
 • מקצוע
  מהנדס אלקטרוניקה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של אייל

ראש למגובבים

ראש למגובבים (14/14)

100

מוניטין

 1. זה החסרון הגדול , המפתחות האלה מבאסים וככל שהזמן עובר יותר קשה לפתוח את האומים , לכן אני התקנתי את המערכות האלו על רכבים במשפחה שלא ממלאים אוויר באופן שוטף , רכבים שכבר נתקלתי בהם במספרים כמו, 14PSI + פנצ'ר , 20PSI בלי פנצ'ר וכו'. על מנת שיידעו לזהות שהגיע הזמן למלא או שיש פנצ'ר בגלגל כלשהו ושלא ייסעו על הג'נט. מצד שני למחיר שלה בתוספת הצג הסולארי זה VFM מעולה ואני מתייחס לזה כמערכת חד פעמית. אגב, לא ברור למה שמישהו ירצה לגנוב את הסנסורים האלה, הם מכוערים ממש . אלו לא מכסי אלומיניום עם חריטה של לוגו היצרן
 2. מצטרף להמלצה על המערכת שבנג'י המליץ עליה, כבר הרכבתי בשני רכבים שאין להם שום חיווי ומועדים לפורענות. צריך לשים לב שהקריאה רגישה לטמ"פ הסביבה וגם לטמ"פ הצמיג וגם עשויה להיות שונה עקב כך.
 3. לדעתי עם מספיק סבלנות אפשר למצוא רכבים כאלו עם ק"מ נמוך. חלק מקהל היעד של הרכב הזה נוסע נסועה נמוכה ומחזיק ברכב דיי הרבה שנים. כמעט כל אחד שחיפש אצלנו בקבוצה בסוף תפס רכב עם איזה 50K ק"מ בן 5-6. לא הייתי לוקח רכב עם ק"מ כזה כי יש את סכנת אכילת השמן ובאופן כללי יש דברים שמתבלים בכזו נסועה ובוולוו כנראה לא יהיו זולים. (דוגמאות : בולמים, זרועות, משולשים וכו'...)
 4. לא הבנתי למה נורת קסנון צריכה לעלות אלפייה ? בזמנו קניתי זוג ב100 דולר באמזון הגיע תוך ימים ספורים.
 5. כנראה שלא כי החלפתי נורה,הכל הסתדר והרכב המשיך להיות ברשותי עוד מעל 4 שנים אחרי המקרה ללא תקלה או שינוי גוון.
 6. כן, גם ברכב הקודם שלי נראה שתכננו אותו להלוגן והחלפת נורות בגרסת הקסנון לא נלקחה בחשבון. (בצד של המצבר) כל פעם שהחלפתי נורה נהיו לי חתכים בפרק כף היד כאילו ניסיתי לחתוך ורידים.
 7. לדעתי אם תשים 2 נורות גוון צהוב (2700K בערך) לא ישימו לב להבדלי הגוון. הייתי מצליב בין 2 הנורות סתם לראות האם זה משנה. בכל מקרה חשוב לוודא שהנורות זהות לחלוטין ובאותו גיל , נורות הקסנון משנות גוון ככל שהן מתבגרות. היתה לי נורה שהגיעה לגוון כמעט וורוד (בלי שנשרפה)
 8. PHILIPS DIAMOND VISION יעשו את העבודה. LED דורש כיוונון, שפצורים וכו'... אני יכול להמליץ גם על כזה.
 9. לא ידעתי שאני מוכר, מזל שנכנסתי לשרשור
 10. קודם כל, פנסי ה THOR לא יתאימו, עשיתי על זה דוקטורט. צמה שונה, מחשב שונה ועוד . יש דרכים מאוד יקרות ומסובכות לבצע את ההסבה אבל אין שום נסיון או ידע כאן בארץ . גם פנסי הקסנון המקורי שהגיעו בשנתון הזה באירופה לא מתאימים מאותה סיבה. אם הדהייה זה מה שמפריע, ממליץ לבצע ליטוש פנסים ולסגור את העניין. חשוב מאוד שהפנס לאחר השיוף יוגן בלכה המתאימה אחרת יחל להצהיב. אם גוון ההארה הוא מה שמפריע ניתן להרכיב נורת הלוגן עם גוון תאורה לבן ולא צהוב (לא עובר טסט) או לד לבן מפוקס שמיועד לפנסים כאלה (יש לפיליפס כמה דגמים). גם זה כנראה לא עובר.
 11. רגוע לחלוטין , מקווה שהקורונה איזנה את הקילומטרז'
 12. קונים, לא משתמשים ואז מוכרים כי מבינים שלא צריכים . ואתה מרוויח רכב חדש חלקו עוד עם הניילונים בקרוב לחצי המחיר. אנשים לא מפחדים, פשוט אם יש לך רכב שאכפת לך ממנו ואתה סובל משריטה במוח כמו שלי יש, אז אתה לא מחנה אותו במקומות מועדים לפורענות. בשביל זה יש גם ליסינג בבית או אפשר לקפוץ עם באבל יש גם מקומות מעבר לירקון שהחניה בהם בטוחה, למשל : חניון הבימה , יש חניות של יחיד . חניון גבעון בארבעה , חניון הקמארי, החניון החדש מתחת לרוטשילד , גם באיכילוב שלל חניות של בודד במינוס 3 . מי שמספיק שרוט יודע איפה בטוח ואיפה לא.
 13. כמה קשקושים בשרשור אחד. כנראה הדאגה היחידה היא קוסמטיקה של רכב שחונה ברחובות צפופים ובכזה רכב לא הייתי נוגע, עם זאת צריך לבדוק כל מקרה לגופו. הרכב שלי למשל נרכש מתל אביבי שגר במרכז העיר ,ברגע שאמר לי זאת כמעט ניתקתי את השיחה,אבל אז התברר שהרכב חנה רוב חייו בחניה פרטית בחניון תת קרקעי ובעליו נסע בתוך העיר באופניים חשמליות כשיצא זה מחוץ לעיר , כך שקיבלתי רכב בן 3 עם 6,000 ק"מ מצחיקים ללא נגיעה. גם אני תל אביבי אבל גר בצפון העיר והרכב בחניה מקורה , הרכב לא חוצה את הירקון מחשש לפגיעה / חניה לא סדורה ונוסע בעיקר בין עירוני לעבודה שהיא מחוץ לעיר שם חונה בחניון תת קרקעי. 😄
 14. למתעניינים לגבי תיקוני הצבע שעשיתי. (בפרטי) מדובר בערכה שרכשתי באיביי אך גם מסתבר שניתן לרכוש אצל היבואן "מאיר". קניתי אותה כדי לתקן איזשהו שפשוף קטן שהגיע עם הרכב. (תמונה להמחשה מטה, קוד הצבע שלי נקרא REBEL BLUE) השימוש הוא פשוט, מנקים טוב את איזור השפשוף עם אלכוהול (ופוליש אם צריך כדי להוריד שרידים) לאחר מכן מורחים בעדינות בתוך השריטה את הצבע (רצוי יד יציבה) . למחרת מורחים לכה . חשוב שהרכב ינוח בין לבין,רצוי באיזור סטרילי שלא יידבק חול או משהו. אצלי זה חניון תת קרקעי אז לא נדרשו צעדים מיוחדים, רק לצבוע בשישי לכה בשבת וראשון חזרה לכביש. לפני: (אחרי ניקוי באמצעות אלכוהול) אחרי:
 15. גם לדעתי התכערה בכל מימד , מילא אפשר להחליף את הג'נט המחריד אבל העיצוב הכללי בלווי פס הלד בגריל שנראה כאילו נלקח ממחלקת רכב בעלי אקספרס ממש מבאסים את החוויה. מעניין לשמוע עוד קצת על רשמים על נהיגה וכמובן לחוות אותה בגוף ראשון. מסכים שהדור 7 לא היה מבריק במיוחד או יותר נכון, לא היווה התקדמות מורגשת מדור 6 וזו אחת הסיבות ששברתי את הרצף ועברתי לוולוו, אבל אם יש משהו שיגרום לי לחזור בחזרה זה כנראה ה MK7.5 PP ולא ה MK8.
×
×
 • תוכן חדש...