Jump to content

אייל

 • פרסום הודעות

  13,540
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

68 נייטרלי

אודות אייל

 • דירוג
  כותב הרבה. מאוד.

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  גודש בT חמש
 • איזה רכב יש לך?
  Volvo V40 T5 R-design , 2016
 • תחביבים
  מכוניות ,רכבים ואמצעי תחבורה
 • מקצוע
  מהנדס אלקטרוניקה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני לא מסכים, תחזוקה טובה של העור תורמת לגמישותו . ברגע שהוא מתחיל להתקשות, הסיכוי לתופעה כזו עולה.
 2. עמנואל, תשתמש בחומרים עליהם דיברנו בקבוצת וולוו , מושבים עור דורשים טיפוח, במיוחד בחום ושמש. הכי חשוב לא לשלם מחיר פרימיום אצל רפד של כפר.
 3. ההחמרה היא בדרך כלל לכיוון פילטר האוויר ולא לכיוון פילטר האבקנים... כאן זה הפוך.
 4. אחד הדברים המפתיעים והמוזרים הוא שבוולוו שתדירות החלפת פילטר המזגן המומלצת ע"י היצרן (כל טיפול) גבוהה מתדירות החלפת פילטר אוויר (כל טיפול שני)
 5. ואוו, חתיכת הוצאה לא מתוכננת , האם הכל היה מחוייב המציאות? מאחל לך המשך בעלות שקטה על הרכב עם מינימום הוצאות.
 6. מברוק, אחלה צמיג ! גם אני מאוד מרוצה אם כי הוא מגלם תשלום בנוחות תמורת אחיזה משופרת. מנסיוני המחיר הטוב ביותר לגודייר הוא באתר היבואן itire.co.il ישנם קופונים של מועדוני צרכנים שונים שיכולים בממוצע לקזז 10 אחוז.
 7. עדיף תואם מקור שיאפשר לך אנדרואיד כלשהו עם עדיפות ל AUTO. מכשיר סלולרי קבוע ברכב מתכון לא טוב להתיישנות הסוללה. אפשר לקבל תמונה של המסך הזה?
 8. אין איזו רפליקה סינית שנכנסת 1:1 במקום המסך המקורי ? עבור S60/V40 מהדור החדש יותר יש אופציות רבות.
 9. ממש לא בסדר. לא הייתי מרכיב צמיג בגיל כזה. צמיגים בגיל כזה צריכים להימכר בהוזלה מכיוון שהם יושבים זמן רב מדי על המדף. כשהחלפתי לפני חודש לאסימטריק 5 גם אצלי ניסו שיטת מצליח עם מיקס של תאריכים מ2019 ו2020, לא הלך להם. יצאתי עם רביעייה משבוע 39 של 2020
 10. לא ברור לי באיזה קטע סקודה לא משנה באיזו רמת גימור, מוזכרת בנשימה אחת עם אאודי ו BMW...
 11. יבואנים רבים (לדוגמא יבואני פירלי וגודייר) מוכרים צמיגים שיוצרו ב2019 בהנחות מפליגות תחת תג OUTLET. זו דווקא הזדמנות לקבל צמיג מוביל בהנחה מפליגה בידיעה שחייו יהיו קצרים יותר כנראה. לאחרונה החלפתי רביעייה שעברה 20 אלף ק"מ בלבד מאחר ותאריך הייצור התקרב ל5 שנים (בפועל היו על הרכב כ4 שנים) . עסק לא זול אבל עם בטיחות לא מתעסקים. כשהגעתי להרכיב את הסט החדש שהזמנתי גיליתי זוג צמיגים עם תאריך ייצור 39/2020 וזוג נוסף שהפנצ'ריה ניסתה לדחוף לי כנראה - שיוצר אי שם ב2019 , כשהבינו מול מי הם עומדים התקפלו מהר מאוד וסיפקו עוד זוג טרי. את ההבדל קלטתי ויזואלית, הצמיגים מ2019 נרא
 12. חישוקים מדהימים,היו לי כאלה במשך 5 שנים וכל פעם התאהבתי מחדש. כנראה באמת עניין של טעם .
 13. נתחיל בעדינות. בדיוק החלפתי קדמיים וזה לא זול.... (תמונה מופלאה של הברקסים של האאודי דרך אגב) לדעתי ב T5 ברקסים שונים מה T4 ,לא ?
 14. תודה על העדכון והתיעוד, שמח שאתה נהנה מהרכב.... אני מתכנן לעלות בימים הקרובים עם ה V40 על המסלול במוטורסיטי (החלפתי את המישלין המשפחתיים באסימטריק 5) , יצא לך לעלות עם ה V40 בזמנו לשם השוואה?
 15. הקודן הוא חלק מהאיתוראן, הביטוח הסיר את הדרישה לאיתוראן ? אצלי השנה אין דרישות מיגון, מעוניין גם להוריד את הקודן אבל לא רוצה להתאבד על זה , מחפש המלצה למישהו מקצועי כמו מי שפירק אצלך (שמחן הסתם הוא מאזור הדרום)
×
×
 • תוכן חדש...