Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

במקום לנחש מה אפל מוכרת או מיצרת חדש או לא - (ולדבר שטויות) - לא יותר פשוט להיכנס לאתר של אפל באיזור של האייפון - ללחוץ BUY - ולראות הם מוכרים? http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone

למעלה 4S , למטה 4 ו3GS חדשים (ההצעות בתצורה הזו רלוונטיות לשוק האמריקאי , אבל קיימות בכל שוק לפי השיווק המקומי של האייפון). אז כן. מוכרים ומייצרים עדיין 3GSים חדשים.

לגבי ה2800 ש"ח - לא אמרתי שהמחיר לא טוב למכשיר - אמרתי בתור עסקה כרגע - לקנות 4 ב2800 ש"ח עם האלטרנטיבות בשוק - זו עסקה גרועה. אם היה לי 2800 ש"ח - כנראה שלא הייתי קונה 4.

או שהייתי קונה 4S משומש , או שהייתי קונה גלקסי נקסוס חדש.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נתוני המכירות של סמסונג נראה לי שהם יודעים מה הם עושים

מה שיפה אצלם זה שהם לא שמים את כל הביצים בסל אחד.

בנוסף לסדרת גלקסי יש להם סדרות wave, אומניה, והטלפונים הטיפשים, כך שאם משהו לא הולך, לא נורא, סוגרים את החטיבה הכושלת וממשיכים הלאה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקיה עשו טעות דומה עם שחרור של דגם חדש אחת לכמה שבועות, בשנים מסוימות.

נוקיה במקום לעדכן גרסה למערכת הפעלה (עלק) הם מוציאים מכשיר חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וערב טוב לכולם.אני די טירון בנושא אבל קניתי HTC desire משומש במצב חדש.קיבלתי אותו עים מערכת הפעלה(רום)4.0.4 ויש הרבה באגים והראשון החשוב זה שהמצלמה בווידאו זועה,מצלמת בקפיצות.אני רוצה להחזיר את הרום למקורי 2.3. .ואני גם רוצה לדעת עים שם אפשר לכוון רזלוצית צילום .או אולי למישהו יש הצעה,עזרה.תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציתי גלקסי 2, בסוף רכשתי IPHONE 4S משומש :lol: ואני מבסוט.

שאלה למבינים, יש לי בכל יום בשעה 19:30 תזכורת לאירוע, מה לא עשיתי בשביל להעלים את זה וכלום לא עוזר. מישהו יכול להגיד לי איך לעזאזל אפשר למחוק את התזכורת הקבועה הזאת? חפשתי כבר במעמקי האייפון ולא הצלחתי.

ואשמח להמלצות על אפליקציות שימושיות חוץ מWAZE וPANGO שאוטומטית התקנתי אחרי הרכישה :lol:

יש JAILBRAKE 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+½ לליביו. ריסטור נקי, תתחיל מחדש כמו בנאדם. תפרוץ אותו שוב ותפתח לעצמך APPLE ID משלך, כי התזכורות כנראה מגיעות מה-ICLOUD של המוכר.

(תעשה ריסטור דרך אייטונס ולא דרך המכשיר עצמו, כי הוא פרוץ כרגע.)

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.לא צינתי אבל אני טירון(מה זה MIUI ).המכשיר שקניתי משומש והגיע עים רום 4.0.4 .מצלמת הוידאו זועה,(מצלמת בקפיצות,והסרט שמיתקבל בכלל בהפסקות ארוכות )אני רוצה לשים רום אחר אולי מקורי ואני שואל איך הוידאו ברום המקורי.ותודה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איך זה במקורי :(

לגבי MIUI זה רום מעוד נפוץ תוכל לקרוא עליו כאן http://hebmiui.com

הבעייה בHTC שאתה צריך לבדוק בדיוק מה הדרישה מבחינת רדיו\HBOOT בשביל לחזור למקורי, אחרת צפוי לך BOOTLOOP.

מעבר לזה התקנת רום מקורי יחסית פשוטה, מחלצים את קובץ הרום מהRUU וזורקים אותו לכרטיס, משנים את השם בשביל שיתאים לHBOOT והשאר כבר לפי ההוראות בHBOOT.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקיה במקום לעדכן גרסה למערכת הפעלה (עלק) הם מוציאים מכשיר חדש.

גם זה וגם זה.

במקום להקשיב ללקוחות שלהם, הם מצד אחד מוציאים מכשירים נחותים מהמתחרים, מצד שני, במקום ללכת על משהו בטוח, הם מתחרים עם מייקרוסופט מי ימשוך את מי למטה יותר מהר (יכול להיות שלומיה מכשיר נחמד, אבל הוא עדיין לא גלקסי ואפילו לא אייפון)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...