Jump to content

lesles

 • הודעות

  2,281
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

2 עוקבים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של lesles

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

24

מוניטין

 1. הייתה לי סלטוס EX AWD למשך שבועיים וקצת מעל 2000 ק"מ. רכב חמוד, נוח למדי, סחיבה טובה, שקט ב100-120 קמ"ש. בנסיעה משולבת רגילה לאורך התקופה הזאת המחשב הראה 8.1 ל100 ק"מ.
 2. אתם חיים טוב, אני נחתתי פה ב10 ביוני בלילה ופגשה אותי סופת שלג קלילה😅 בבוקר כבר הכל הפך לירוק
 3. טוב לדעת שהמסמרים לא משפרים אחיזה בשלג אלה רק בקרח. יש המלצה לדגמי צמיגים? אני כרגע בהתלבטות בין מאזדה 5 לבין פורסטר שניהם שנתון 08 כשהפורסטר עולה פי 3.5 מהמאזדה (תקציב של תפרנים 😅)
 4. עשיתי חפירונת באתר הזה והמחירים לרכבים שחשבתי עליהם הם פי 9 בממוצע (אני לא צוחק) מהמרקטפלייס באיזור שלי.
 5. בשעה טובה אני מצטרף למועדון והופך כנראה לאדם הכי צפוני פה😅 בקרוב מסיים את הבידוד ומתכנן לקנות רכב ראשון כאן, החורף פה מאוד מושלג(NEWFOUNDLAND) האם חובה לחפש AWD? או שSTUDDED TIRES יספיקו בהחלט? ההיצע ביד השניה כאן לא רחב כי הפרובינציה קטנה, והתקציב לרכב הראשון הוא כמה שפחות עד שנבין את העניינים כאן. הכיוון בינתים הוא מיניוואן או SUV בינוני משנתונים שתפסו כבר חלודה.
 6. lesles

  טרייד אין באר שבע

  העצה הכי טובה שיש לי בתור באר שבעי זה למכור לבד את הרכב ולקנות את החדש ללא טרייד, כך תפסיד הרבה פחות.
 7. אתה תובע את עלות הרכב שקבע השמאי מינוס מחיר המכירה לפירוק, לזה אתה מוסיף את עלות השמאי, עלות רכב שכור אם היה(חשבוניות חשבוניות), עלות הפסד ימי עבודה עקב התאונה אם היו+הפסד יום עבודה עקב המשפט. תבדוק שזה לא עוקף את סכום התביעה המקסימלי לתביעות קטנות. וקח בחשבון שיש סיכוי שיקבעו לך אשמה תורמת, אל תשאל למה.
 8. תבדוק אולי לצמיגי אבי מאשדוד יש במקרה מהמידה הנ"ל. תבדוק גם עם חברה ממועדון האמריקאיות אולי למישהו יש צמיג ישן להשאיל או למכור לך בשביל הטסט. אם זה רק ביבוא אישי אני ייבאתי צמיגים דרך יורם דואן
 9. אם הרכב לא באחריות ממליץ שתגרור אותו למוסך אחר, גם יהיה מהיר יותר וב99.9% זול יותר.
 10. הכי קצר בזמן, לא אכפת מהק"מ. ולפעמים גם בוחר מסלול חדש כי הוייז לא משנה מסלולים כל כך מהר.
 11. אכן כמות השטויות שם שוברת שיאים, אני רק מסתכל על כמות ההתעניינות שנראית לגיטימית. לפני כשעה ראיתי את הMG החדש בפקקים, מרחוק נראה מרשים מאוד, מקרוב גם נראה לא רע בכלל. רק הסמלים שבסינית קצת מצחיקים.
 12. מיכל אוחיון מUCI לא משנה למי תפנה הכי חשוב שזה יהיה יועץ הגירה רשמי שמוסמך ע"י הממשלה הקנדית, יש הרבה שרלטנים וכדאי לבחור אותם בפינצטה.
 13. lesles

  קורבט c4

  מומלץ הדגם החל משנת 86, מנוע L98. ביטוח אספנות, טסט אספנות(כמה מאות שקלים בודדים). חלקים מכניים ניתן להשיג בארץ, והמכונאים לא מפחדים לגעת במנוע. צמיגים במידה המקורית בלתי אפשרי ואני נאלצתי לייבא, הרבה חברה משנים את המידה לפני התקינה בגלל זה. חלקי פחחות זה כבר נושא אחר ולא נראה לי שקל למצוא למרות שיש כמות נכבדת של C4 על כבישנו. הרכב כיפי, מושך מבטים לטוב ולרע, זורק תחת כשהמנוע בריא. יש קרוז קונטרול, מזגן, חלונות חשמליים וכו'. אם לא היו לי שכנים עם ילדים *רא שהשאירו לי תביעות נעלים על המכסה מנוע לא הייתי מוכר.
 14. יד2\פייסבוק מארקט\פשפשוק ביד 2 אני בדרך כלל מסתכל על המחירים המבוקשים והתגובות על הדגם בחוות הדעת. בפייסבוק אני מסתכל על התגובות של האנשים לפוסטים.
 15. ממליץ לך לעבור את התהליך עצמאית, אתה יכול לעשות כמוני ולשלם רק על ייעוץ אחד שבו יעברו על מסמכים שתכין מראש ויציעו לך הצעות שיפור.
×
×
 • תוכן חדש...