Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אנדרויד. למה? ככה!

עם כל הכבוד לפשטות של האייפון, אני מסתדר יותר טוב עם הגלקסי שלי, קיצורי הדרך מותאמים אישית, אני יכול להחליף סוללות ואין לי תלונות על המרקט.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Windows Phone 8

כי

מערכת סגורה אבל לא מתסכלת את המשתמש כמו אייפון.

לא דורשת מעבד 700 ליבות כדי לעבוד נורמלי (נורמלי=לאגים מדי פעם, אפליקציות זדוניות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה שנותן יותר תמורה בפחות כסף - אנדרואיד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שידידינו hans סיכם את זה בצורה הטובה ביותר.

אישית אני יותר מתחבר לאנדרואיד.

למרות שאני די מאוכזב מכל עניין הניצול של המשאבים, המערכת רעבה למשאבי מערכת בצורה חריגה.

אנדרואיד עם 512 מ"ב ראם יקרטע הרבה יותר מווינדוס פון עם 512 מ"ב ראם.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גלקסי S1 שנתיים,הייתי מרוצה מאוד, ועכשיו כבר כמעט 7 חודשים עם גלקסי S3. כי פשוט אין סיבה לשלם על מכשיר "מזכוכית" שרק נופל ונשבר. או להתעסק עם האייטונז הקקה הזה.

אני לא מבין למה אנשים לא רוצים חיים קלים, אייפון זה רק לסבך את החיים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך זו מלחמה שלא תיגמר. אני אישית עם גלקסי נקסוס.

תנסה כמה מכשירים, תראה מה נוח לך ומה אתה יותר אוהב וסע לשלום :)

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרואיד, אנדרואיד ועוד פעם - אנדוראיד.

ועכשיו הסיבות:

1. האייפון מוגבל ביחס לכל מכשיר אנדרואיד. אופציות שיש באופן מובנה בכל מכשיר אנדרואיד, צריך לפרוץ באייפון. אם אני עושה רוט למכשיר אנדרואיד, אני בכלל לא רואה את האייפון ממטר מבחינת הרשאות שאני מקבל.

2. העבודה מול אייטונס. שונא את התוכנה הזאת. למה צריך אותה, כשאפשר לעבוד עם הפלאפון כמו DOK?

3. אי יכולת העברת קבצים בבלוטות'. אז כן, אולי לא משתמשים בזה הרבה, אבל זה עדיין נחמד כשזה מתאפשר ולא מוגבל.

4. כי לכל העולם יש כזה, ואני שונא להיות כמו כולם.

5. כי המסכים של האייפון קטנים מדי. (משתמש בנוט II)

6. כי ממשק ההפעלה שלו פחות נחמד בשבילי, אני אוהב יותר את הממשק של האנדרואיד ומוצא את עצמי שם יותר.

7. כי באייפון אין הרחבת זכרון. אז עכשיו יגידו לי: "תקנה 32 או 64GB", אבל למה? ההפרש בין גרסת 16GB ל32GB הוא כמה מאוד שקלים. ב150₪ אני קונה למכשיר אנדרואיד כרטיס זכרון של 32GB מדגם מהיר. ואז יש לי 32GB + מה שיש במכשיר (16GB במקרה שלי)

8. כי אי אפשר להחליף סוללה באייפון באופן מהיר. לא לכל אחד זה חשוב, אבל למי שאין זמינות קבועה של מטען זה חשוב.

9. עוד משהו שקשור לממשק עבודה - באייפון יש רק מקש בית. באנדרואיד יש גם מקש חזור וכו'. הרבה יותר נוח לדעתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישתי עם אייפון 4S

אני עם אנדרואיד (כרגע נקסוס 4)

וכל אחד מאיתנו חושב שהמכשיר שלו עדיף.

אתמול אבא שלי שיחק קצת עם שני המכשירים (הוא החליט שהוא רוצה סמארטפון), ורמת התסכול שלו הייתה גבוהה משניהם, כאשר הוא התלונן שבאייפון בקושי רואים את האותיות והמסך קטנטן.

אחרי לימוד של שעה וחצי בערך על שני המכשירים הוא מעדיף את האנדרואיד כי:

1. המסך הגדול מדבר אליו (ככה זה בגיל 70 כנראה)

2. נעים לו ששולחן העבודה נקי

3. שניהם היו מתסכלים באותה מידה

4. המחיר הנמוך של האנדרואיד

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם. דוגרי? קניתי את הנוט בגלל העט.

המסך זה בונוס. בקיצור, לא קניתי "בגלל שזה אנדרויד".

אני קניתי נוט 2 בגלל המסך, העט זה בונוס.

לי אישית, עוד לפני שהכרתי את אנדרואיד, והייתה לי נוקיה C7, קניתי אייפון 4, וסבלתי אותו בדיוק יומיים. בשביל דברים, שהנוקיה ידעה לעשות מהקופסא, היה צריך פריצות ואייפאנבוקס, ושוב פריצות (לדוגמא לא הצלחתי להכריח אותו לקרוא כתוביות של סרטים). חוץ מזה שמערכת הפעלה זזה חלק ולא קורסת כמו סימביאן, לא היה לאייפון יתרום של ממש על הנוקיה מבחינת שימושיות. חזרתי לנוקיה ללא כל צער.

כחצי שנה אחרי קניתי גלקסי 1 מיד2, ונדהמתי לגלות, שהוא יודע לעשות כל מה שנוקיה יודעת, ויותר, וזה הרבה יותר מהר ובלי צורך ברוט. אחר כך היה לי s2 שידע לעשות את כל זה פי 2 יותר מהר.

ולא מזמן קניתי נוט 2 שהוא לא רק נטול לאגים כמעט לגמרי (זה אחרי מחליפים לאונצ'ר ועושים disable לכל הדרעק שסמסונג דחפו, כמו chaton, social hub, s.voice ושאר החרא שזולל מגהרצים, מגהבייטים ומיליאמפרים), ומצאתי את עצמי כמעט ולא נוגע במחשב PC שלי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...