Jump to content

Renaultrap

 • הודעות

  341
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Renaultrap

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

8

מוניטין

 1. שלי באותו סטטוס. ביררתי בלובינסקי ואין ולא היה לה ריקול. מהצצה בפתח מילוי השמן הצד העליון נראה חלק. בכל זאת, בטיפול הקרוב במרץ (תחגוג 4 שנים על הכביש, כרגע 81K) אחליף רצועה. אני מאחל לה לשרוד אצלי 8-9 שנים כמו אחותה ה-C4 הזקנה. על פני פרק זמן כזה ממילא אחליף רצועה פעמיים, גם אם אמשוך את הנוכחית עוד שנה-שנתיים.
 2. אני לא מצליח להבין לפי מה נקבע מי כלול בריקול? האם זה שהרכב שלי לא קיבל קריאת שירות מעיד על כך שהמנוע שלו יוצר עם הרצועה החדשה יותר?
 3. ריקול על מנוע חדש מ-2018? זה לא אמור להיות כבר חף מהסיפור של הרצועה המתפוררת?
 4. לפני הקנייה התייעצתי עם מנהל השירות במוסך היבואן שטיפל לי ב-C4. הוא אמר לי שבעניין הרצועה והריקול הם רק מודדים את הרוחב שלה. האם הבדיקה הזו מספיקה? הבנתי מהטון שהם לא רואים בזה סיפור גדול. האם במוסך יבואן יוכלו לראות אם זו הרצועה המקורית או המשופרת או שהמכונאי המקרי שייפול על האוטו שלי ימדוד רוחב וישלח אותי לדרכי?
 5. הרכב שלי עלה לכביש במרץ 2018. תאריך ייצור המנוע לפי הלינק בשרשור הוא 28.3.2017. ניתן לדעת מזה אם הרצועה חדשה או לא? כרגע על 80000 ק״מ. כדאי כבר להחליף? הרכב (C3) עדיין באחריות יבואן לעוד שנה וחצי. להחליף במורשה יבואן? לנסוע למרכז בשביל זה? לא עלולות להיות בעיות עם היבואן בכל המוגע לאחריות אם לא אטפל ״אצלו״? התאריכים בלינק הזה נראים קצת מוזרים. גם הדגמים החדישים יותר בכלל לא מוזכרים כאן
 6. לא מכיר את הדור החדש, אבל כבעליו המרוצים של 2009 יכול להזדהות עם ההצהרה הזו. לאחרונה צצו כל מיני דברים מעצבנים (ריפוד גג, רדיאטור, בית פילטר שמן) אבל פעוטים ביחס לאוטו בן 12 עם עבר ליסינג שנתן לי 9 שנים שקטות של טיפולים בלבד (להוציא מקרה אלטרנטור)
 7. הזמנתי בטייר קלאב והתקנתי אצל צפלר. בהזדמנות אחרת בצמיגי דניאל.
 8. Renaultrap

  סיטרואן c3 2021

  אצלי התא כפפות עדיין לא נשבר, אבל זה עניין של זמן. לא תמיד נפתח, מרגיש פלסטיק סוג ג׳ והמנגנון עם הקפיץ נראה באותה רמה. כשיישבר איפה ניתן לקנות חליפי?
 9. השבוע נכנסתי ל-C3 שלי שלהט. אחרי שהנעתי לא הופעל הבלוטות׳ והמזגן קירר רק מהפתחים של הרגלים. עצרתי בצד, שיחקתי עם כל האפשרויות על המסך, סגרתי סוויץ׳ והנעתי שוב. שום דבר. רק אחרי שהגעתי הביתה והחניתי שוב התנעתי מחדש והאוטו חזר לעצמו כאילו להד״ם. מה זה? השליטה מהמסך כל כך רגישה לחום?
 10. לא מבין את ההמלצה. למה לתת לגיר להתפגר אם אפשר (אולי) למנוע נזק בשלב מוקדם? בייחוד כשמדובר במקרים של החלקה אחורה לאחר עצירה בעלייה (בחיפה יש הרבה ככאלה!)
 11. יש מצב שרכב עלה לכביש ב-04/18 עם הרצועה מהמק"ט הישן? אם כן, האם היה צריך להופיע ריקול בהיסטוריית הטיפולים?
 12. ה-C3 הוזכרה כאן בין השורות, אבל לא ע״י פות״ש. היא גם אופציה (?)
 13. מישהו יכול להמליץ על מכון גירים אמין באיזור חיפה? שמעתי על גירומטיק, אבל הם ידועים כיקרים
 14. אז מה אתה ממליץ? מי יכול לבדוק ומה הבדיקה הדרושה? איפה הכשל ומה עלות התיקון?
 15. לפני כחודש-חודשיים היו מקרים של מכה מהגיר בתחילת נסיעה. הייתי במוסך שלי לדיאגנוסטיקה ונמצא לחץ שמן תקין בגיר בטמפרטורת עבודה אין לי מושג אפילו איפה לבדוק. האם מומלץ להחליף שמן גיר אחרי 213000 ק״מ?
×
×
 • תוכן חדש...