Jump to content

Renaultrap

 • פרסום הודעות

  275
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות Renaultrap

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. סיליקון ספריי לשימון משטחים של Wurth. קונה ב״גיל ספורט״ חיפה
 2. הנסיון שלי איתם למוד עליו ומורדות. חייב לומר שלא פעם טיפלתי במכשיר דרך אנשים נחמדים אבל בדיעבד התבררו כחאפרים. למדתי שגם אם אני כועס על החברה, עדיין כדאי לי שיטפלו במכשיר טכנאים שמכירים אותו ולא יאנסו אותו עם חלקים דומים למקוריים. על הטכנאים יש לי רק דברים טובים לומר. מקצוענים ולא אשמים בברדק שהיה שם. אחד מהם אפילו השאיר לי מנוע ספייר
 3. בינתיים האוטו התקרר ומיכל המילוי נראה ריק. האם מילוי עד למפלס הרצוי יספיק או שייתכן ויש אוויר במערכת?
 4. תודה רבה על התשובה המפורטת. היות ואין לי מושג מה זה /איפה הבית תרמוסטט או הפקק על הצינור, האם יש למישהו תרשים/תמונה לרכב הנ"ל? האם להניע את הרכב? כרגע אם אוסיף נוזל המפלס יעלה במיכל המילוי. האם פתיחת הפקקים תוריד את המפלס?
 5. הסיפור כזה... אתמול בערב היה נדמה לי מיד לפני כיבוי המנוע (כבר לא בטוח...) שנדלק הפס הרביעי של חיווי טמפ' הנוזל. לאחר הנעה נדלקו שלושה (תשע שנים שהרכב ברשותי לא נדלקו יותר משלושה). היום הייתי חסר בטחון לפני הנסיעה ובדקתי מפלס נוזל ולצערי שכחתי את מכסה המיכל פתוח. כשהגעתי לעבודה (בדרך לא נדלקו יותר משלושה פסים) יצאתי מהאוטו וראיתי שלולית אדמדמה של נוזל מימי שיצא מהפתח הפתוח. ניסיתי למלא את החסר עם נוזל קירור, אבל נראה לי שנכנס פחות ממה שיצא- האם יש אוויר במערכת? איך לבדוק? מיד לאחר הנעה? האם המיכל מנותק ממערכת הקירור כשמנוע מדומם?
 6. לסיכום רק רציתי להוסיף שהחלק עלה $10 כולל משלוח אחרי שבמוסך חברה איש השרות העריך (לא בדק בדיוק) סדר גודל של 200-300 ש״ח
 7. יש לי יורק אולטרה (נקרא גם 66900) כבר 12 שנה. עושה ממוצע של 30 ק״מ ריצה לשבוע לאורך שנים ועובד בלי דופי. 7כ״ס, רוחב רצועה 51 ס״מ, שיפוע חשמלי, מהירות מקס׳ 18 קמ״ש. לא יודע אם הדגם עדיין נמכר אבל הוא סוס עבודה. הוצאות כללו החלפת רצועות, משטח שנסדק בולמי זעזועים שנשחקו. סביר לגמרי לאורך שנים.
 8. ... ובכן, לא היתה לי סבלנות הבוקר וניסיתי להרכיב את התפוח. ניקיתי קצת את המוביל השחור (החלק הסיני הגיע בלעדיו) מפירורים של התפוח הישן שהתפורר. קצת משחק עם החלק החדש כדי להתאים את השגם (למדתי מילה חדשה, תודה!) למגרעת בתפוח והוא החליק בקלות למקומו. תודה לכולם על העזרה.
 9. צריך לשלוף את החלק השחור (בתמונה התחתונה)? הוא חלק מהידית או מהתפוח הישן? גיר אוטומטי. צירפתי תמונות
 10. הידית הגיעה. כשאני מנסה להלביש אותה על המוט ההתנגדות די משמעותית. כמה כוח צריך להפעיל? קצת חושש לגרום לנזק לתפוח או חמור יותר למוט עצמו אם אני אנסה לדפוק מלמעלה
 11. מנסיון עבר שלי הטענה תהיה שהצמיג קיבל מכה ממדרכה בלי שיהיה שום סימן. לי הציעו בפנצ׳ריה להתמודד עם היבואן ולדרוש בדיקה של הצמיג אבל הבהירו לי שזו תהיה גם חוות הדעת הסופית. מסקנתי היתה שאחריות על צמיגים לא שווה את הנייר שהיא כתובה עליו. לך תוכיח שהצמיג לא ניזוק באשמתך במשך אלפי קילומטרים של נסיעה. אני גם לא חזרתי לצמיגייה שלא נותנת לי גיבוי, אבל עושה רושם שככה זה עובד.
 12. הנ״ל נכנע לשיני הזמן והפלסטיק הפנימי התחיל להתפרק והתפוח מסתובב בחופשיות סביב הידית. אודה מאד למי שיש לו גישה למק״ט ואודה פעמיים על קישור לאתר שאני יכול להזמין בו את החלק (אין לי מושג מה המונח המתאים באנגלית)
×
×
 • Create New...