Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

פיקה, ואיך הסוללה מחזיקה בגרסת הi9505?

האמת היא שאם אקח את S4, הנטייה תהיה לגוגל אדישן שעולה 2400 ש"ח ומבוסס על i9505, בגלל התמיכה בעברית (או שגם הS4 הרגיל מארה"ב מגיע עם עברית?) ושהוא נקי מכל הזבל של סמסונג+ עדכונים שוטפים. ואין לי כוונה להתחיל עם רומים ודומיהם (למרות שכבר עשיתי לאחרים).

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת ה I9505 מחזיקה יותר מבחינת סוללה. יש הפרש של 3-4 שעות שיחה בממוצע, זה לא מעט.

בנוגע לעברית- אתה עושה ROOT ב 2 דקות בדיוק ומתקין את morelocale2 כדי לאפשר את העברית שכבר מובנית במערכת. ג'לי בין כוללת עברית מלאה לחלוטין בכל מכשיר בו היא נמצאת, זה פשוט חבוי בתפריט וצריך לאפשר את זה דרך אפליקציית צד שלישי.

שלא כמו העברית הצולעת של סאני, אין פה תרגום אקטיבי אלא פשוט שפת מערכת, אז זמן הסוללה לא משתנה, המכשיר לא יתחמם יותר וכו'.

לא הייתי כל כך ממהר לפסול את "הזבל של סאמסונג", הטאצ'וויז הוא כבר מזמן לא זבל. אני מוצא שהוא הרבה יותר נוח ושימושי מאנדרואיד ונילה, בנוגע לפונקציונליות אין בכלל ויכוח בעניין, לגבי נוחות- העדפה אישית.

samg- ה I9305 אחלה, זה S3 עם בוסט לזיכרון. רק לקחת בחשבון שזמן הסוללה שלו קצר במעט משל ה I9300 בגלל מודם ה LTE שהוסף, ושהמכשיר מקבל עדכוני תוכנה רשמיים קצת פחות שוטפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה HTC מחו"ל.

ה-QC של HTC מזעזע. מתוך 4 מכשירי HTC One X, שתיים הגיעו תקולים מהמפעל. אחד עם GPS בלתי שמיש (דיוק מאוד נמוך, איבוד נעילה) בעיקר כאשר היתה תעבורת WiFi \ Data. ושני שהגיע ללא IMEI צרוב :shock: (כלומר אין קו).

קיצר, אל תקנה ממקום שלא נגיש לך במקרה של תקלה מהמפעל.

מעבר לזה מה שהגיע תקין נשאר תקין. (הסיבה שהחלפתי 4 פעמים זה כי המכשיר השני הגיע בגרסאת 16GB במקום ה-32GB)

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי ה QC של HTC מאכזב, מנסיון עם שלוש החלפות של ה HD2 שלי בזמנו.

לא מבין איך אנשים ממשיכים לסגוד לחברה הזו, שימיה היפים מבחינתי הסתיימו עם שחרור ה Diamond ו WM. החברה זונחת את קהל הרוכשים אחרי פחות משנה משחרור המוצר. גם סמסונג לא שונה ממנה בהרבה בקטע הזה - משחררים מכשיר דגל ואחרי מס' חודשים אין יותר תמיכה רשמית. נכון שיש את החבר'ה ב XDA ושות', אבל לא לכל אחד יש עצבים להתעסק עם צריבת רומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט לא נכון, בנוגע ל HTCה די רנדומלי, חלק נזנחים אחרי כמה חודשים, חלק אחרי מעל שנה. בנוגע לסאמסונג - ה s2 קיבל ג'לי בין לא מזמן, כמעט שנתיים אחרי שיצא. ה 3, הנוט והנוט 2 עדיין נתמכים באופן אקטיבי. אפילו חלק מהסדרות הנמוכות יותר שחגגו שנה לא מכבר עדיין נתמכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מה כבר ביקשתי? טלפון בלי הפרעות קשב וריכוז, אבל אחד שאפשר להשחיל לכיס בלי להתחרט על כך? למה כל הטלפונים תפסו גודל של לוח שנה? מישהו יודע איפה קונים Panasonic GD55?

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

תגדיר את הדרישות מהמכשיר .

אם לא דרוש מעבד חזק, יש לך מגוון מכשירים לא יקרים עם מסך 3.2, קטנים ונוחים.

למשל, Htc wildfire S.

מכשיר קטן מימדים, אלגנטי ובעל מסך איכותי.

אבל המעבד חלש.

גם אני לא אוהב מכשירים גדולים, ואת ההודעה הזאת כותב לך מ Htc Legend, מכשיר דק וחמוד, ממנו אני נהנה כבר שנתיים.

מספיק לגלישה , Gps ושיחות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון, לא ישנים עתיקים.

קניתי מכשיר סיני בחודש נובמבר וכבר במאי הוא לא נמכר יותר כי יצאו לו שלושה דגמים שהחליפו אותו עם מעבדים משודרגים כשהמבנה החיצוני נשאר זהה. הטלפונים מתקדמים בקצב מהיר מאוד.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שגודל מסך של 4 אינץ +- זה גדול מידי, זה גודל שמאפשר קריאה נוחה של טקסטים מבלי לאמץ את העיניים, מאפשר להכניס לכיס ללא בעיות ומאפשר אחיזה עם יד אחת. המכשירים הקטנים לרוב יהיו נחותים טכנולוגית מאשר המכשירים היותר גדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיפשתי לא מזמן מכשיר לרכישה.

עברתי רבות , הכל גדול מדי , דק מדי , עדין מדי ,

חיפשתי מכשיר בגודל סביר, שאפשר לדחוף לכיס בקלות, לא כבד מדי , והגעתי ל motorola defy plus. יצא שיותר מהיר מה DEFY הראשון שיצא , מריץ עד כה את האפליקציות מהר, תגובות טובות ומצלמה סבבה. המחיר - סביר לגמרי , מתחת ל1000 ש"ח.

מה שכן שהוא מסתדר טוב מול אבק, נוזלים וגורי חתולים משועממים, כך שאני מאושר.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי הXPERIA RAY? ניסית אותו?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר וממליץ על הGALAXY S ADVANCE, הוא עולה באיזור ה1,100 ש"ח. ''4 מסך ואנדרואיד 4.1.2.

אחלה תמורה לדעתי למחיר. כמובן בלי לקחת בחשבון את המכשירים הסיניים שחלק מהחברים כאן ממליצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...